Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Polskie gwiazdy murem za biało-czerwonymi. Cichopek, Kurzajewski, Kwaśniewska, Olejnik
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.12.2022 17:33

Polskie gwiazdy murem za biało-czerwonymi. Cichopek, Kurzajewski, Kwaśniewska, Olejnik

Cichopek, Lewandowska, Kurzajewski
fot. KAPiF

Polskie gwiazdy nie ukrywają tego, że dzisiejszy mecz jest dla nich okazją do kibicowania i powodem do dumy z naszych reprezentantów. Wiele znanych osób postanowiło w wyjątkowy sposób wesprzeć biało-czerwonych i okazać im swoje wsparcie w tym historycznym meczu.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Monika Olejnik i inne polskie gwiazdy pokazały, w jaki sposób zamierzają wspierać dziś naszych utalentowanych zawodników. Większość osób znanych z show-biznesu postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem ze wspólnego kibicowania i dać do zrozumienia, że niezależnie od wyniku są murem za Polakami.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, jak kibicują Polakom

Trwający właśnie mundial wyzwala w nas mnóstwo sportowych emocji. Polska po raz pierwszy od 36 lat wyszła z fazy grupowej i awansowała do 1/8 finału Pucharu Świata. Nic więc dziwnego, że wszyscy Polacy zawzięcie kibicują naszym reprezentantom. W tym gronie nie zabrakło również gwiazd, które postanowiły okazać sportowcom swoje wsparcie poprzez specjalne zdjęcia na Instagramie. Jednymi z wiernych kibiców są Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy postanowili podzielić się z internautami fotografią z planu "Pytania na śniadanie". Widzimy tam, jak para wspólnie dzierży w dłoniach ogromne biało-czerwone szaliki z napisem "Polska". Nikogo nie powinno dziwić, że zakochani wspólnie wspierają naszych, zwłaszcza że Maciej Kurzajewski jest głównym prowadzącym studia, które możemy oglądać w TVP pomiędzy spotkaniami na tegorocznych Mistrzostwach Świata.

Anna Lewandowska i Monika Olejnik wspierają polskich piłkarzy

Żona Roberta Lewandowskiego również okazała swoje wsparcie ukochanemu i jego kolegom z drużyny. Trenerka opublikowała urocze zdjęcie z córeczkami, na którym pozują w biało-czerwonych koszulkach z numerem 9. Co ciekawe, starsza z dziewczynek pokusiła się nawet o skomplikowaną figurę gimnastyczną.

Jedną z największych kibicek w polskim show-biznesie jest bez wątpienia Monika Olejnik. Dziennikarka regularnie zamieszcza posty, w których dopinguje naszych i trzyma kciuki za polską reprezentację. Gospodyni programu "Kropka nad i" podzieliła się na Instagramie "swoją metodą" na reprezentację Francji. Prezenterka opublikowała zdjęcie z... francuską bagietką.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].