Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Chwilę po meczu Wojciech Szczęsny podbiegł do syna. Liam nie mógł opanować łez
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.12.2022 18:35

Chwilę po meczu Wojciech Szczęsny podbiegł do syna. Liam nie mógł opanować łez

Wojciech Szczęsny
fot. kadr z meczu Polska-Francja

Chwilę po zakończeniu meczu Polski z Francją Wojciech Szczęsny postanowił podbiec do swojego synka. Liam nie był w stanie opanować łez po przegranej Polaków i odpadnięciu naszej drużyny z tegorocznych mistrzostw Świata. Wspólna scena wzruszyła wszystkich fanów.

Bramkarz wielokrotnie powtarzał, jak ważna jest dla niego rodzina. Teraz kiedy w końcu jego pociecha poczuła się lepiej, Marina podjęła decyzję o niespodziewanym wylocie do Kataru i wspieraniu swojego ukochanego z trybun. Okazało się, że zaraz po zejściu z boiska sportowiec ruszył w ramiona swojego ukochanego synka.

Wojciech Szczęsny pociesza płaczącego Liama

Już na początku meczu kamery pokazały Marinę, która wraz z Liamem na rękach kibicowała reprezentacji Polski, a w tym zwłaszcza swojemu mężowi. Niestety, mimo ogromnego wsparcia i wielu zaciśniętych kciuków biało-czerwoni w pięknym stylu przegrali z mistrzami świata 3:1. Mecz wyzwolił w nas mnóstwo emocji, a u niektórych wywołał nawet łzy.

Jedną z takich osób był synek naszego bramkarza, Liam. Zaraz po zejściu z murawy Wojciech Szczęsny ruszył w objęcia swojego dziecka, które nie kryło łez po przegranej polskiej drużyny. Zawodnik z numerem "1" pocieszał chłopca i starał się go uspokoić.

Wzruszająca scena pokazana przez TVP do reszty poruszyła wszystkich wiernych fanów sportu. Widok zapłakanego Liama został poruszony także przez naszych komentatorów. Dziennikarze omówili uroczą scenę i zauważyli, że mecz musiał kosztować chłopca wiele stresu i emocji.

Wojciech Szczęsny podczas meczu mógł liczyć na wsparcie bliskich

Od samego początku mundialu Marina Łuczenko-Szczęsna ubolewała nad tym, że w ostatniej chwili musiała zmienić plany i z powodu choroby Liama nie był w stanie pojechać do Kataru. Niedawno jednak poinformowała, że chłopiec czuje się już lepiej, a ona planuje wybrać się na miejsce, aby osobiście wspierać ukochanego.

Pobyt Mariny w Katarze wzbudził niemałe zainteresowanie mediów. TVP natychmiast pokazało mamę z synkiem na trybunach, a potem pokusiło się o długie ujęcie Wojciecha Szczęsnego pocieszającego płaczącego Liama. Podczas sceny wszyscy telewidzowie mogli dokładnie zobaczyć twarz dziecka, którą od lat sama Marina zawzięcie zasłania na wszystkich publikowanych fotografiach. Wpadka TVP wywołała niemałą burzę w sieci, gdzie fani zastanawiają się, jak piosenkarka zareaguje na zachowanie publicznego nadawcy.

Zobacz zdjęcia:

Wojciech Szczęsny 3
Wojciech Szczęsny, kadr z meczu Polska-Francja
Wojciech Szczęsny1
Wojciech Szczęsny, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].