Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Meghan Trainor jest w ciąży. Wokalistka spodziewa się drugiego dziecka
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.01.2023 19:48

Meghan Trainor jest w ciąży. Wokalistka spodziewa się drugiego dziecka

Meghan Trainor EA
Fot. Rex Features/East News

O Meghan Trainor cały świat usłyszał w 2015 roku, kiedy jej hit "All About That Bass" trafił na pierwsze miejsca na listach przebojów wielu państw. Od tego czasu artystka zdążyła nagrać kilka płyt oraz założyć rodzinę. Właśnie przekazała fanom najradośniejsze wieści: spodziewa się drugiego dziecka.

"All About That Bass" utrzymywał się na 1. miejscu listy przebojów magazynu "Billboard" przez 12 tygodni. Podobnie było w Australii, Austrii, Danii, Irlandii, Kanadzie i Nowej Zelandii. Singiel zyskał status podwójnie platynowej płyty. A to był tylko początek sukcesów gwiazdy.

Meghan Trainor spodziewa się dziecka. Ogłosiła wszystko na Instagramie

Do tej pory Trainor zdążyła nagrać pięć albumów studyjnych. Pojawiła się też w niezliczonych programach rozrywkowych, między innymi w australijskim "Idolu" jako jurorka, "Top Chef Family Style" jako prowadząca i brytyjskim "The Voice" jako mentorka. Także jej życie uczuciowe i rodzinne kwitnie.

Trainor poznała aktora Daryla Sabarę w 2014 roku na domówce u znajomych w Los Angeles. W lipcu 2016 roku wiadomo już było, że są parą. Zaręczyli się 22 grudnia 2017 roku. Ślub odbył się rok później, w 25. urodziny piosenkarki.

W październiku 2020 roku Meghan ogłosiła w programie rozrywkowym, że ona i jej mąż spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Ich synek Riley przyszedł na świat w lutym 2021. Teraz para z radością ogłosiła, że w drodze jest kolejne maleństwo.

Meghan Trainor jest w ciąży. Fani mogli przeczuwać, że coś jest na rzeczy?

Po licznych komunikatach na temat rozstań w świecie show-biznesu informacja o tym, że jakaś para nie tylko ma się dobrze, ale wręcz powiększy swoją rodzinę, brzmi wręcz kojąco. Aktor i piosenkarka mają do siebie ogromny dystans, a w mediach społecznościowych nie brakuje ich dowcipnych filmów, w których żartują z samych siebie.

Na nagraniu, które zostało opublikowane 20 grudnia na Instagramie Trainor, widzimy parę, która radośnie dokazuje w domu. "Kiedy proszę Mikołaja, żeby przyniósł mi na Święta więcej dzieci" czytamy w podpisie filmu. "Święty Mikołaju, proszę" podpisała klip artystka.

Jak się okazuje, rolka ta nie była tylko niewinnym żarcikiem. Dzisiaj para ogłosiła z dumą "Dziecko numer 2 pojawi się już tego lata!". Na zdjęciu dołączonym do postu widzimy Trainor, która z radością trzyma serię zdjęć z badania USG.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Jako dziecko zagrała kultową postać, rodzina właśnie odłączyła ją od aparatury. Nie żyje

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!