Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler pączki

Jakub Kaminski/East News, Pixabay

Ile kosztują pączki u Magdy Gessler? Nie jest tanio

13 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 22 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Udostępnij:

Powoli zbliża się jeden z najmilszych dni w roku — tłusty czwartek. Lada chwila znów ruszymy na poszukiwane słodyczy, korzystając z pełnego rozgrzeszenia za chwile słabości. Możemy się jednak srodze zdziwić, kupując wyroby z cukierni Magdy Gessler. Wiadomo, ile zapłacimy za jednego pączka renomowanego słynnym nazwiskiem.

Nie jest tajemnicą, że ceny wielu produktów w wyniku inflacji poszybowały w górę. Tendencja wzrostowa dotyczy także takich towarów, jak mąka, cukier, masło, jajka. Drożeją także opłaty i czynsze za lokale, co sprawia, że takie obiekty, jak piekarnie czy cukiernie muszą windować swoje ceny.

Nie inaczej jest w przypadku sztandarowego lokalu Magdy Gessler - "U Fukiera". Tegoroczna cena może zwalić z nóg.

Wysokie ceny u Magdy Gessler. W tym roku będzie drożej

Magda Gessler słynie z fantastycznego smaku i wyczucia i tego samego stara się też uczyć innych. Restauratorka pomogła niezliczonej ilości lokali. Wiele z nich dobrze wykorzystało rady i obecnie świetnie prosperuje.

Sławie gospodyni "Kuchennych Rewolucji" dorównują jedynie wysokie ceny, jakie wiążą się z produktami i daniami opatrzonymi jej nazwiskiem. Nie inaczej jest ze słynnymi pączkami, które, choć robią furorę, jednocześnie szokują swoją ceną.

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia znowu został ojcem. Znamy imię dziecka

CZYTAJ DALEJ

Według Wprost, w zestawieniach cenowych z zeszłego roku zdecydowanie górowały wyroby cukiernicze z popularnego lokalu "Słodki Słony", gdzie za jednego pączka mogliśmy zapłacić aż 11 zł.

Wiemy, ile teraz kosztują pączki od Magdy Gessler

Tych, których zniechęciły zeszłoroczne kwoty, mogą w tym roku poczuć prawdziwy zawrót głowy. Zwróciliśmy uwagę na podwyżkę cen u Magdy Gessler we flagowej, warszawskiej restauracji "U Fukiera".

Lokal mieści się w prestiżowej lokalizacji, na rynku Starego Miasta i co roku, z okazji tłustego czwartku przyciąga tłumy osób, spragnionych doskonałych, kulinarnych doznań.

Najnowsze, tłustoczwartkowe menu właśnie pojawiło się na stronie i dla fanów kuchni Magdy Gessler z pewnością stało się obietnicą wspaniałych przeżyć. Jak co roku restauracja oferuje wybór pączków i faworków — w wersji z wiśnią, różą i maliną.

"Słodki Karnawał" ma jednak swoją cenę. Za jednego pączka u Fukiera trzeba w tym roku zapłacić 13 zł.

-
Od czasu do czasu tak na spróbowanie to jeszcze, ale rzeczywiście jakby ktoś chciał częściej, bo akurat lubi pączki to cena jest kosmiczna — czytamy wśród komentarzy.

Ostatnio temat ceny i jakości poruszyła m.in. córka Magdy Gessler, Lara:

- Zakładając, że ktoś mówi, że kosmiczną ceną jest 12 zł za ciastko, które jest zrobione na miejscu z najlepszych składników, a potem pójdzie do jakiejkolwiek sieciowej kawiarni i też zapłaci 12 zł za ciastko, które jest mrożone, a było robione dwa miesiące wcześniej, to ja uważam, że to nie jest duża cena — mówiła w rozmowie z Plejadą

I rzeczywiście, wydaje się, że nawet przy takim wzroście cen, zainteresowanych nie brakuje. Pod menu pojawiają się nowe komentarze, chwalące wygląd i kunszt pączków Magdy Gessler

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd

  1. Wszyscy znają jej przeboje. Nie żyje wielka artystka

  2. Jacek Kurski nagle ogłosił. Ważna wiadomość ws. Eurowizji

  3. Babcia Joanny Opozdy wydała oświadczenie. Skomentowała rodzinną awanturę

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Źródło: pudelek.pl

Co wiesz o pielęgnacji twarzy?

Pytanie 1 z 5

Jaki produkt NIE służy do oczyszczania twarzy?

Zarobki polskich gwiazd. Wiemy, ile zarabiają Wiśniewski, Martyniuk, Rodowicz i inni

Slajd 1 z 5

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w swoim życiu zarobił już miliony złotych. Sporą część tych pieniędzy wtopił w nieudanych inwestycjach, co doprowadziło na przykład do tego, że jego dom wart około 5 milionów złotych musiał zostać wylicytowany. Obecnie muzyk zarabia znacznie mniej. Za pojedynczy koncert ma inkasować 15 tysięcy złotych. Teraz pobiera też gażę jurora w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Szacuje się, że za jeden sezon może otrzymywać około 100 tysięcy złotych.

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Mucha udostępniła informację o kradzieży. Prosi internautów o pomoc

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Magdalena Stępień prosi fanów o wsparcie. "Oliwierek jest małym wojownikiem"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nagłe wyznanie Joanny Kurowskiej o rodzinnej tragedii. "Żyłam w poczuciu winy"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maurycy Popiel okradziony. Wystosował przejmujący apel do fanów

Czytaj więcej >