Swiatgwiazd.pl
Kurski decyzja

TRICOLORS/East News

Jacek Kurski ogłosił decyzję ws. Eurowizji. Internauta: "Nie zamierzam głosować"

13 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Udostępnij:

Już w tę sobotę mieliśmy poznać reprezentanta Polski na tegoroczną Eurowizję. Teraz jednak docierają do nas niepokojące doniesienia: Jacek Kurski ogłosił nieoczekiwaną decyzję w sprawie eliminacji. Możemy się spodziewać dużych zmian, jeśli chodzi o system wyboru piosenkarza, który zawalczy w tegorocznej edycji. Rozemocjonowani internauci zaczynają spekulować, kto ma największe szanse, a wśród nich odzywają się głosy krytyki.

W zeszłym roku cały świat podziwiał dopiero co wzeszłą gwiazdę prosto z Włoch. Zespół Måneskin zdobył serca publiki i zwyciężył w największym konkursie muzycznym w Europie. Z kolei dla nas ubiegłoroczna edycja Eurowizji nie wypadła zbyt korzystnie. Wybrany na reprezentanta Rafał Brzozowski znalazł się na 33 miejscu. Internauci zastanawiają się, kto w tym roku zawalczy o zwycięstwo.

Jacek Kurski wydał decyzję w sprawie tegorocznej Eurowizji

Jednym z faworytów do roli reprezentanta Polski jest Krystian Ochman, zwycięzca i "objawienie" jedenastej edycji programu "The Voice of Poland". Chłopak zachwycił jurorów podczas przesłuchań w ciemno, wykonując utwór "Beneath Your Beautiful". Telewizyjnym mentorem wokalisty był Michał Szpak, który jako pierwszy odwrócił swój fotel.

Fani z nadzieją patrzą także na Darię Marx, autorka zeszłorocznego hitu "Paranoia", inni zaś wskazują na Annę Byrcyn, wszechstronnie utalentowaną piosenkarkę, znaną m.in. z piosenki "Chowam się".

Atmosferę podkręciła jednak ostatnia decyzja Jacka Kurskiego, dotyczącą nowego systemu wyboru reprezentanta Polski na Eurowizji. Tegoroczne eliminacje będą zupełnie inne od dobrze nam znanego formatu.

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia znowu został ojcem. Znamy imię dziecka

CZYTAJ DALEJ

Nowy plan Jacka Kurskiego. Będzie głosowanie

W poprzednich latach faworyta na Eurowizję wybierało specjalnie wyselekcjonowane jury. Jednak tym razem mamy powody, by sądzić, że decyzją Jacka Kurskiego, o wyborze kandydata będą decydować nie tylko profesjonaliści.

W lutym planowany jest koncert z udziałem 10 muzyków, którzy zgłosili swoją kandydaturę na Eurowizję. Kandydatów będzie oceniać komisja, jednak tym razem także widownia będzie mogła oddawać głosy na swoich ulubionych muzyków,

- TVP w połowie lutego szykuje koncert preselekcyjny z udziałem 10 kandydatów. Wśród nich nie zabraknie faworytów internautów: Krystiana Ochmana, Ani Byrcyn i Darii Marx — czytamy treść informacji przekazanej na portalu Pudelek.

- Zwycięską piosenkę wybierze komisja złożona z osób związanych z polskim rynkiem muzycznym, która oceni propozycje, ale swój głos będą mogli oddać widzowie – twierdzi informator

W komentarzach pod informacją zawrzało. Fani prześcigają się w spekulacjach, kto ma największe szanse na zostanie "wybrańcem". Jednak niektórzy internauci widzą w nowym formacie jednie pomysł Jacka Kurskiego na zarobek.

- Chcą zgarnąć kasę z SMS-ów do kieszeni? Nie zamierzam głosować — deklaruje wzburzony Internauta.

- Myślę, że głos widzów to będzie pic na wodę, za grosz im nie ufam. Zadecyduje wszechwiedząca komisja, chociaż jeżeli chodzi o Eurowizję Junior, to całkiem dobrze im te wybory idą. Z SMS-ów składka na TVP — dodaje kolejny, a jeszcze inny wprost stwierdza:

- Tak, tak, widzowie będą mogli oddać głos płatnym SMS-em a Kurski wybierze.

A wy? Zamierzacie głosować?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd

  1. Wielka rozpacz dziennikarza TVN, śmierć przyszła niespodziewanie

  2. Nagła reakcja Andrzeja Dudy po skandalu z ojcem Joanny Opozdy

  3. Gwiazdor TTV pilnie usunięty z programu? Jego cztery partnerki nie żyją, skandaliczne szczegóły

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Źródło: pudelek.pl

Polskie gwiazdy, które podbiły Hollywood. Występowały w hitowych produkcjach

Slajd 1 z 10

East News

Pola Negri (Apolonia Chałupiec)

Pola Negri jest bez wątpienia jedną z największych ikon kina niemego. Swoją karierę aktorską zaczęła w Warszawie, skąd szybko przeniosła się do Berlina. W wieku 25 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła się jej prawdziwa kariera artystyczna. Pola Negri, a właściwie Apolonia Chałupiec, zagrała w wielu kultowych produkcjach kina niemego, między innymi "Hotel Imperial", "Bezwstydna kobieta" czy "The Spanish Dancer". Znana była również ze swoich licznych romansów. Gwiazda spotykała się z Charliem Chaplinem oraz Roderickiem La Rocque. Co ciekawe, uczuciem pałał do niej nawet sam Adolf Hitler. Polka związana była jednak z Rudolfem Valentino, którego śmierć przyczyniła się nie tylko do załamania aktorki, ale też upadku jej kariery zawodowej. Jej legendarne rzucenie się na trumnę ukochanego uznane zostało za przykład braku kultury i wpłynęło na znaczący spadek jej popularności. Pola Negri uważana jest za prawdziwą femme fatale kina niemego. Aktorka doczekała się także własnej gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Popularna Polka zmarła 1 sierpnia 1987 roku w San Antonio.

Co wiesz o pielęgnacji twarzy?

Pytanie 1 z 5

Jaki produkt NIE służy do oczyszczania twarzy?

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Jacek Borkowski pokazał syna. Jedna rzecz na zdjęciu zwraca szczególną uwagę

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Robert i Monika Janowscy opowiedzieli o swoim małżeństwie. Jeden szczegół może zaskakiwać

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska zapytała córkę o imiona rodziców. Odpowiedź zupełnie ją rozbawiła

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Rafał Mroczek pokazał niepokojące zdjęcie zniszczonego auta. Ujawnił, co się stało

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >