Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Izabela Janachowska urządza sobie nowe, luksusowe gniazdko. Pokazała ogromny salon
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.11.2022 16:27

Izabela Janachowska urządza sobie nowe, luksusowe gniazdko. Pokazała ogromny salon

Izabela Janachowska
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/izabelajanachowska/)

Izabela Janachowska po powrocie z ekskluzywnych wakacji wróciła do remontowej rzeczywistości. Pokazała kulisy przygotowań nowego domu. Etap budowy zostawił ją w mieszanych uczuciach.

Jeszcze do niedawna obserwatorzy prezenterki Polsatu mogli obserwować, jak odreagowuje medialne afery na malowniczych Seszelach. Czas urlopu się już zakończył i wraz z mężem oraz synkiem powróciła do Polski. Na miejscu czekała ją wizyta na placu budowy nowego mieszkania.

Izabela Janachowska pokazała kulisy remontu

Prezenterka od pewnego czasu szykuje nowe lokum dla siebie i rodziny. W relacjach na Instagramie pokazała internautom postępy prac remontowych. Choć początkowo planowała z bliskimi świętować Boże Narodzenie w nowym domu, realia okazały się trochę inne.

Prace nadal trwają, a ekipa przykłada się całym sercem, by skończyć w wyznaczonym terminem. Wzrok przede wszystkim przykuwa ogromny salon, który powoli zapełnia się jeszcze nierozpakowanymi meblami. Izabela Janachowska pokazała wykończenia ścian z oświetleniem oraz eleganckie okrągłe lampy.

Na pierwszy rzut oka widać, że prezenterka wraz z bliskimi stawia na przestronność i jasność pomieszczeń. Przeważają tutaj ogromne okna oraz wiele punktów oświetlenia. Izabela Janachowska zdradziła również szczegóły pokoju swojego synka. Zdecydowanie może liczyć na dużo miejsca dla siebie, a jego mama zadbała o dobór eleganckich, luksusowych mebli.

Izabela Janachowska wraca do pracy

Egzotyczne wakacje prezenterki dobiegły końca, jednak teraz ma ona szansę z nową energią powrócić do stałych obowiązków. Praca dla stacji Polsat to jedno, jednak dodatkowym zajęciem jest jeszcze organizacja przyjęć weselnych.

Izabela Janachowska od 2022 roku prowadzi własny program o tematyce ślubnej, do której pasję odkryła podczas organizacji swojej uroczystości. Z gwiazdorskimi parami rozmawia na temat ich szczególnego dnia na youtube'owym kanale.

Po zagranicznej przygodzie pora wrócić na ziemię i zakasać rękawy, by pomagać kolejnym parom, przygotować swoją wymarzoną ceremonię. Sezon ślubny nieubłaganie zbliża się wielkimi krokami.

Zobacz zdjęcia:

Izabela Janachowska
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/izabelajanachowska/)
Izabela Janachowska
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/izabelajanachowska/)
Izabela Janachowska
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/izabelajanachowska/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Monika Mrozowska pokazała zdjęcie: "Mój były mąż i jego piękna żona Karolina". Hyży reaguje: "Przecierasz szlaki"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].