Swiatgwiazd.pl
Izabela Janachowska z mężem odpowiadają na krytykę internautów

Piotr Molecki/East News

Izabela Janachowska z mężem odpowiadają na krytykę internautów

11 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Izabela Janachowska od ponad sześciu lat jest żoną starszego o 27 lat Krzysztofa Jabłońskiego. Para często spotyka się z hejtem, który krąży w sieci. Odpowiadając na krytykę internautów, małżeństwo opublikowało filmik na kanale YouTube. Cele

  • W 2014 roku Izabela Janachowska poślubiła Krzysztofa Jabłońskiego. Małżonków dzieli 27 lat różnicy

  • Internauci zarzucają celebrytce wiele rzeczy, między innymi to, że związała się ze starszym mężczyzną tylko dla pieniędzy

  • Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński opublikowali filmik, w którym odnieśli się do krytycznych komentarzy

Izabela Janachowska zasłynęła ponad dziesięć lat temu, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Tancerka miała wówczas 23 lata, a sympatycy programu TVN byli zachwyceni jej umiejętnościami. Z czasem poznali uroczą blondynkę z zupełnie innej strony.

Kim jest Izabela Janachowska?

Izabela Janachowska przez wiele lat reprezentowała Polskę na najważniejszych światowych turniejach tanecznych. W programie „Taniec z Gwiazdami” partnerowała między innymi Radkowi Majdanowi, Przemkowi Salecie oraz Rafałowi Brzozowskiemu, z którym wystąpiła, gdy show zostało przeniesione na antenę Polsatu.

Izabela Janachowska od kilku lat zajmuje się organizacją ślubów i prowadzi własny kanał na YouTube. Mimo że dzięki swojej pracy potrafi sama się utrzymać, internauci wciąż zarzucają jej bycie utrzymanką. Wszystko przez związek z dużo starszym mężczyzną.

Życiowym wybrankiem Izabeli Janachowskiej, któremu celebrytka powiedziała „tak” w 2014 roku, jest Krzysztof Jabłoński. Mężczyzna pracuje jako przedsiębiorca i może pochwalić się całkiem sporym majątkiem. Dodatkowo jest starszy od swojej żony o 27 lat. To zdecydowanie nie podoba się internautom.

Izabela i Krzysztof odpowiadają na hejt

Małżeństwo Jabłońskich bardzo często spotyka się z szerzącym się w ostatnich latach hejtem. Internauci najczęściej zarzucają tancerce, że złapała bogatego męża, który płaci za wszystkie jej zachcianki. W najnowszym filmie zamieszczonym na kanale YouTube Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński przeczytali przed kamerą kilka takich komentarzy. Jak mówił jeden z nich, celebrytka „płaci za luksusy koniecznością sypiania z 60-letnim facetem”.

- Płacę za luksusy koniecznością sypiania? Ja to robię z największą przyjemnością, możecie mi zazdrościć, takie doświadczenie w łóżku... Polecam, Izabela Janachowska – odpowiedziała wyraźnie rozbawiona Janachowska.

Nie wszystkie komentarze spowodowały jednak uśmiech na twarzy popularnej tancerki. W pewnym momencie małżeństwo dotarło do wiadomości, w których internauci zarzucali im brak odpowiedniej higieny zębów, nieodpowiedni rozmiar biustu Izabeli, a nawet niski poziom sprawności seksualnej Krzysztofa.

- To jest po prostu wylana przez kogoś żółć, to jest zazdrość, widać, że to pisze ktoś, kto jest totalnym frustratem – skwitowała Izabela.

Kończąc nagranie, małżeństwo postanowiło zaapelować do swoich obserwatorów. Zarówno Izabela, jak i Krzysztof, zaznaczyli, że choć odpowiadali na komentarze z rozbawieniem, wiele z nich sprawiło im ogromny ból. Poprosili więc internautów, by ci za każdym razem dobrze pomyśleli, zanim coś napiszą.

Cały filmik zobaczycie tutaj:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Przykre, co przeżywa Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

  • Niedawno w rodzinie Andrzeja Kosmali wydarzyła się tragedia, cierpiał sam Krzysztof Krawczyk

  • Piotr Gąsowski szydzi z Kammela i Kurskiego. Jest wideo

Źródło: Plotek, YouTube

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >