Swiatgwiazd.pl
Piotr Gąsowski parodiuje Kammela i Kurskiego

TRICOLORS/East News, screen/Instagram.com/piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski parodiuje Kammela i Kurskiego. Fani: "trafione jak szóstka w totka"

11 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Znany z poczucia humoru Piotr Gąsowski przerobił scenę z kultowego "Misia". Tym samym aktor odniósł się do współpracy Tomasza Kammela i Jacka Kurskiego. Nawiązał do niedawnych słów prezentera TVP o "cudzie życia&rdqu

  • Tomasz Kammel naraził się internautom podczas świątecznego koncertu Andrei Bocellego

  • Do jego słów o „cudzie życia” odniósł się między innymi Piotr Gąsowski

  • Aktor sparodiował współpracę prezentera i prezesa Telewizji Polskiej

Piotr Gąsowski – jak na aktora kabaretowego przystało – może pochwalić się gigantycznym poczuciem humoru. Ostatnio artysta nie odmówił sobie przyjemności i przerabiając scenę z kultowego „Misia”, odniósł się do relacji Jacka Kurskiego z Tomaszem Kammelem. Zrobił to z ogromnym dystansem.

Tomasz Kammel o „cudzie życia”

W Niedzielę Wielkanocną na antenie Telewizji Polskiej na widzów czekała wyjątkowa niespodzianka. Stacja wyemitowała koncert Andrei Bocellego, podczas którego rolę prowadzącego pełnił Tomasz Kammel. Czołowy prezenter TVP zdecydował się w pewnym momencie na krótki komentarz. Witając obecnych na widowni Jacka Kurskiego i jego małżonkę, nazwał ich nienarodzone wówczas dziecko „cudem życia”.

- (...) cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice – Joanna i Jacek Kurscy – mówił Kammel.

Słowa prezentera szybko obiegły sieć, a internauci nie mieli dla niego litości (więcej TUTAJ). Kilka dni temu do postawy Tomasza Kammela odniósł się natomiast Piotr Gąsowski. Z okazji „Światowego Dnia Wazeliny”, którego daty aktor jeszcze nie ustalił, w zabawny sposób podsumował relację prezentera z prezesem Telewizji Polskiej.

Piotr Gąsowski przerobił scenę z „Misia”

Piotr Gąsowski od lat jest jednym z najpopularniejszych aktorów kabaretowych w Polsce. Z racji zawodu nie zdecydował się więc na zwykły komentarz, którym podsumowałby współpracę Kammela i Kurskiego. Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” postanowił przerobić jedną z najbardziej kultowych scen polskiego kina.

Aktor zaprezentował na Instagramie fragment filmu „Miś” – formatu z 1980 roku w reżyserii Stanisława Barei. Wybrał scenę, która od lat uważana jest za symbol podlizywania się. Przedstawia ona trenera Jarząbka, który wychwalając dokonania prezesa Ryszarda Ochódzkiego, śpiewa do jego szafy. Do obrazu Piotr Gąsowski dołożył jednak swój głos, sprawiając, że trener Jarząbek stał się na moment Tomaszem Kammelem.

- (…) jako, że jestem też „kabareciarzem”, nie mogłem sobie odmówić podzielenia się z moimi followersami tym filmowym skojarzeniem! (...) A tak po ludzku i po ojcowsku ... przyłączam się do gratulacji z powodu „cudu życia” – napisał Gąsowski pod filmem na Instagramie, zaznaczając jednocześnie, że mimo wszystko Tomasz Kammel jest dla niego „prezenterem pierwszej klasy”.

Internauci są zachwyceni

Nie trudno się domyślić, że post Piotra Gąsowskiego w jednej chwili stał się hitem Instagrama. Na ten moment film odtworzono blisko 45 tysięcy razy. Na profilu aktora pojawiło się też mnóstwo komentarzy. Znaczna większość internautów jest pod wrażeniem i gratuluje artyście świetnego pomysłu.

  • Najlepsze co dziś w internecie widziałem

  • Jak zawsze w punkt! Pierwsza klasa!

  • Trafione jak szóstka w totka – czytamy w komentarzach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Filmweb, Plotek, TVP Info

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >