Swiatgwiazd.pl
Ślub od pierwszego wejrzenia - Iga zmaga się z hejtem

kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/player.pl

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmaga się z hejtem w sieci

11 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Iga Śmiechowicz jest jedną z bohaterek piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Od pierwszego odcinka programu pabianiczanka zmaga się z okrutnym hejtem w sieci. "Zostałam okrzyknięta najgorszą uczestniczką" – wyznała w

  • Iga Śmiechowicz jest jedną z uczestniczek piątej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

  • Pabianiczanka, która wyszła za dobranego jej przez ekspertów Karola, zmaga się z okrutnym hejtem

  • Internauci krytykują ją między innymi za wygląd i zachowanie podczas ceremonii ślubnej

  • Uczestniczka popularnego show postanowiła z tym walczyć

Wiosną na antenę TVN7 powrócił „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W piątej już edycji eksperymentu, który w Polsce cieszy się ogromną popularnością, widzowie mogą śledzić losy trzech par – Laury i Maćka, Igi i Karola oraz Izy i Kamila. Jedna z uczestniczek wyraźnie nie przypadła widzom do gustu. W rozmowie dla „Życia Pabianic” Iga Śmiechowicz opowiedziała o hejcie.

Internauci krytykują Igę ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Iga Śmiechowicz jest pabianiczanką, której „Ślub od pierwszego wejrzenia” wywrócił życie do góry nogami. Uczestniczka eksperymentu, podczas którego poślubiła dobranego jej przez ekspertów Karola, odczuła, czym jest popularność, a przede wszystkim jak dotkliwa potrafi być krytyka internautów.

Zgłaszając się do „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, pabianiczanka nie myślała o tym, co wydarzy się później. Jak przyznała w rozmowie z Jackiem Czekalskim, zrobiła to w określonym celu, którym było znalezienie odpowiedniego partnera życiowego, a nie zyskanie rozpoznawalności. Choć z tylu głowy obawiała się hejtu, nie zdawała sobie sprawy, że urośnie on do tak ogromnych rozmiarów.

Internauci od pierwszego odcinka programu nie mają litości dla Igi. Krytykują ją przede wszystkim za wygląd, a także za zachowanie podczas ceremonii ślubnej. Pabianiczanka przyznała, że bardzo szybko odczuła negatywny odbiór swojej osoby przez sympatyków „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

- Zostałam okrzyknięta najgorszą uczestniczką edycji albo i całego programu. Szły na mój temat straszne rzeczy – zdradziła w wywiadzie.

Najczęściej hejtują ją kobiety

Iga Śmiechowicz przyznała, że najgorsze komentarze, które pojawiają się w sieci pod jej adresem, są tworzone przez kobiety. Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie ukrywa, że sprawia jej to ogromny ból. Jeszcze kilka miesięcy temu wszystkie walczyły przecież o wspólny cel, idąc jedna obok drugiej podczas Strajku Kobiet.

- Kobiety, które cztery miesiące temu szły ramię w ramię, szczycą się tym na zdjęciu profilowym, a później obrzucają błotem drugą kobietę. Bardzo niefajnie – dodała Śmiechowicz.

Iga postanowiła walczyć z hejtem

Choć Iga Śmiechowicz przez długi czas myślała, że poradzi sobie z krytyką internautów, w pewnym momencie nawet ona straciła cierpliwość. Okazało się, że hejt w sieci zaczął odbijać się także na jej rodzicach. Pabianiczanka postanowiła zacząć zgłaszać komentarze obrażające jej najbliższych.

Mimo że okrutne komentarze wciąż nie zniknęły z internetu, podczas rozmowy Iga przyznała, że obecnie czuje się „całkiem ok” i przyzwyczaiła się już do tego, co dzieje się wokół niej w ostatnim czasie. Hejtu i rozpoznawalności nie odczuwa też w życiu codziennym, a popularność i jej gorzka odsłona dają o sobie znać głównie w internecie. Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zapowiedziała, że nie odpuści i jeśli jej rodzice wciąż będą obrażani przez internautów, ona nadal będzie zgłaszała ich komentarze.

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Druzgocące, jak Norbi wyglądał na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

  • Jak żona zwracała się do Krzysztofa Krawczyka? Wieniec pożegnalny zdradził wszystko

  • Dyskusja pod zdjęciem Agaty Rubik. Chodziło o operacje plastyczne

Źródło: zyciepabianic.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >