Swiatgwiazd.pl
Andrzej Kosmala stracił syna

Facebook.com/Andrzej Kosmala

Syn Andrzeja Kosmali w zeszłym roku popełnił samobójstwo

11 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Wczoraj Andrzej Kosmala pożegnał wieloletniego przyjaciela, Krzysztofa Krawczyka. To kolejna tragedia, która w ostatnim czasie spadła na menadżera artysty. W zeszłym roku jego ukochany syn odebrał sobie życie. "Żal rozrywa moje serce i duszę&

  • W sobotę 10 kwietnia 2021 roku odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyk

  • Przy grobie artysty czuwał między innymi jego menadżer, Andrzej Kosmala

  • W ubiegłym roku syn mężczyzny popełnił samobójstwo

  • Krzysztof Krawczyk traktował Roberta Kosmalę jak członka własnej rodziny

W poniedziałek 5 kwietnia 2021 roku Andrzej Kosmala potwierdził wstrząsającą wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Ciało legendarnego wokalisty spoczęło wczoraj na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Pogrzeb miał charakter państwowy, a z uwagi na pandemię koronawirusa żałobników obowiązywały ściśle określone restrykcje sanitarne.

W ostatnim pożegnaniu Krzysztofa Krawczyka uczestniczył między innymi Andrzej Kosmala – menadżer, a także wieloletni przyjaciel artysty. Mężczyzna wygłosił podczas ceremonii przemowę, a gdy żałobnicy powoli opuszczali cmentarz, on wciąż czuwał przy grobie zmarłego wokalisty (więcej TUTAJ).

Tragedia w rodzinie Andrzeja Kosmali

Śmierć przyjaciela, z którym łączyła go ponad czterdziestoletnia współpraca, była dla Andrzeja Kosmali ogromnym ciosem. Mężczyzna traktował Krzysztofa Krawczyka jak brata. Gdy w czerwcu ubiegłego roku w rodzinie menadżera doszło do ogromnej tragedii, artysta wspierał go na każdym kroku.

Zaledwie w zeszłym roku media obiegły druzgocące informacje o samobójczej śmierci syna Andrzeja Kosmali. Mężczyzna miał 43 lata i był bankowcem. Pogrążony w żałobie ojciec odniósł się do tragedii w mediach społecznościowych.

Okazało się, że niedługo przed śmiercią Robert Kosmala zainwestował w kryptowalutę, czyli tzw. bitcoiny. Pisząc o jego śmierci, menadżer Krzysztofa Krawczyka w gorzkich słowach zwrócił się do Mateusza Morawieckiego.

- Taki znawca finansów, minister finansów i premier pozwolił na to by oszustwo opanowało nasze finanse – pisał Kosmala na Facebooku.

Śmierć Roberta Kosmali pogrążyła w żałobie Krzysztofa Krawczyka

Do samobójczej śmierci syna Andrzeja Kosmali bardzo szybko odniósł się także Krzysztof Krawczyk. Artysta, którego łączyła silna więź z rodziną menadżera, nazywał Roberta swoim przyjacielem. Ten z kolei traktował piosenkarza jak własnego wujka**.

Krzysztof Krawczyk opublikował w sieci zdjęcie, do którego pozuje wraz z synem przyjaciela. Opatrzył je krótkim, acz wzruszającym komentarzem.

- Od dzieciństwa mówił do mnie Wujek! Żal rozrywa moje serce i duszę. Robercie już jesteś w lepszym świecie,ale my nie przestajemy płakać i modlić się o Twoją duszę – napisał na Facebooku.**

undefined

[EMBED-1123]

undefined

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Onet Muzyka, Viva

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Matthew Strachan

Życie gwiazd

Matthew Strachan nie żyje

Czytaj więcej >
Figura

Życie gwiazd

Katarzyna Figura dostała rozwód. Ma za sobą 9 lat sądowej batalii

Czytaj więcej >
pilne

Życie gwiazd

Nie żyje Roger Michell. Był reżyserem filmu "Notting Hill"

Czytaj więcej >
Gessler

Życie gwiazd

Nieoczekiwany finał "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler musiała zakończyć współpracę z restauracją

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Ela Romanowska o hejcie. Wielokrotnie była obrażana w sieci

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Artur Barciś przeprosił Iwonę Pavlović. Napisał oświadczenie na Facebooku

Czytaj więcej >