Swiatgwiazd.pl
Andrzej Kosmala stracił syna

Facebook.com/Andrzej Kosmala

Syn Andrzeja Kosmali w zeszłym roku popełnił samobójstwo

11 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Wczoraj Andrzej Kosmala pożegnał wieloletniego przyjaciela, Krzysztofa Krawczyka. To kolejna tragedia, która w ostatnim czasie spadła na menadżera artysty. W zeszłym roku jego ukochany syn odebrał sobie życie. "Żal rozrywa moje serce i duszę&

  • W sobotę 10 kwietnia 2021 roku odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyk

  • Przy grobie artysty czuwał między innymi jego menadżer, Andrzej Kosmala

  • W ubiegłym roku syn mężczyzny popełnił samobójstwo

  • Krzysztof Krawczyk traktował Roberta Kosmalę jak członka własnej rodziny

W poniedziałek 5 kwietnia 2021 roku Andrzej Kosmala potwierdził wstrząsającą wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Ciało legendarnego wokalisty spoczęło wczoraj na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Pogrzeb miał charakter państwowy, a z uwagi na pandemię koronawirusa żałobników obowiązywały ściśle określone restrykcje sanitarne.

W ostatnim pożegnaniu Krzysztofa Krawczyka uczestniczył między innymi Andrzej Kosmala – menadżer, a także wieloletni przyjaciel artysty. Mężczyzna wygłosił podczas ceremonii przemowę, a gdy żałobnicy powoli opuszczali cmentarz, on wciąż czuwał przy grobie zmarłego wokalisty (więcej TUTAJ).

Tragedia w rodzinie Andrzeja Kosmali

Śmierć przyjaciela, z którym łączyła go ponad czterdziestoletnia współpraca, była dla Andrzeja Kosmali ogromnym ciosem. Mężczyzna traktował Krzysztofa Krawczyka jak brata. Gdy w czerwcu ubiegłego roku w rodzinie menadżera doszło do ogromnej tragedii, artysta wspierał go na każdym kroku.

Zaledwie w zeszłym roku media obiegły druzgocące informacje o samobójczej śmierci syna Andrzeja Kosmali. Mężczyzna miał 43 lata i był bankowcem. Pogrążony w żałobie ojciec odniósł się do tragedii w mediach społecznościowych.

Okazało się, że niedługo przed śmiercią Robert Kosmala zainwestował w kryptowalutę, czyli tzw. bitcoiny. Pisząc o jego śmierci, menadżer Krzysztofa Krawczyka w gorzkich słowach zwrócił się do Mateusza Morawieckiego.

- Taki znawca finansów, minister finansów i premier pozwolił na to by oszustwo opanowało nasze finanse – pisał Kosmala na Facebooku.

Śmierć Roberta Kosmali pogrążyła w żałobie Krzysztofa Krawczyka

Do samobójczej śmierci syna Andrzeja Kosmali bardzo szybko odniósł się także Krzysztof Krawczyk. Artysta, którego łączyła silna więź z rodziną menadżera, nazywał Roberta swoim przyjacielem. Ten z kolei traktował piosenkarza jak własnego wujka**.

Krzysztof Krawczyk opublikował w sieci zdjęcie, do którego pozuje wraz z synem przyjaciela. Opatrzył je krótkim, acz wzruszającym komentarzem.

- Od dzieciństwa mówił do mnie Wujek! Żal rozrywa moje serce i duszę. Robercie już jesteś w lepszym świecie,ale my nie przestajemy płakać i modlić się o Twoją duszę – napisał na Facebooku.**

undefined

[EMBED-1123]

undefined

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Onet Muzyka, Viva

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >