Swiatgwiazd.pl
Jak wygląda teraz Jola Rutowicz? Kiedyś była partnerką Jarosława Jakimowicza

TRICOLORS/East News

Jak wygląda teraz Jola Rutowicz? Kiedyś była partnerką Jarosława Jakimowicza

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jeszcze 15 lat temu Jola Rutowicz uznawana była za jedną z najbardziej kontrowersyjnych i najpopularniejszych polskich celebrytek. Mało kto pamięta, że kiedyś była partnerką Jarosława Jakimowicza. Co dzisiaj słychać u Joli i jak zmieniła się na przestrze

  • Jola Rutowicz zasłynęła dzięki udziałowi w programie "Big Brother"

  • Przed kilkoma laty była partnerką Jarosława Jakimowicza

  • Dziś mieszka w Miami ze swoim narzeczonym

Postać Joli Rutowicz wzbudzała skrajne emocje u wszystkich ludzi zainteresowanych polskim show-biznesem. Po latach zniknęła z radaru mediów i zajęła się życiem prywatnym. Dziś wiedzie szczęśliwe życie na Florydzie u boku swojego ukochanego,

Czym dzisiaj zajmuje się Jola Rutowicz?

Jola Rutowicz na dobre zagościła w Polskim show-biznesie, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w domu Wielkiego Brata. Kobieta od razu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci, która zasłynęła ekscentrycznym sposobem bycia, lateksowymi ubraniami i upodobaniem do różowych jednorożców.

Dopiero po latach okazało się, że jej postać była specjalnie wykreowana, a wszystko miało na celu dostarczyć odpowiedniej dawki rozrywki fanom na bieżąco śledzącym przygody bohaterów "Big Brothera" i nie tylko.

Kilkukrotnie zapewniała, że tę postać wymyśliła wspólnie ze swoim "człowiekiem od wizerunku z Anglii". Kilka la temu przyznała w mediach społecznościowych, że wszystko przeszło jej najśmielsze oczekiwania, a postać różowej skandalistki sprzedała się idealnie, dzięki czemu dorobiła się dużej sumy pieniędzy:

- Wymyślona historia różowej dziewczynki z pluszowym konikiem sprzedała się doskonale. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania [...] Zamknęłam tamte drzwi i rozpisałam nowy scenariusz na kolejne lata. W końcu życie rozgrywa się tu i teraz! - pisała Jola Rutowicz na Facebooku.

Dzisiaj celebrytka mieszka na Florydzie wraz ze swoim ukochanym, gdzie pracuje jako modelka i wiedzie rajskie życie, o czym mogą świadczyć regularnie dodawane przez nią w mediach społecznościowych zdjęcia. Sama przyznaje, że polski show-biznes już ją kompletnie nie interesuje.

Związek Joli Rutowicz z Jarosławem Jakimowiczem

Jola Rutowicz i Jarosław Jakimowicz poznali się przy okazji udziału w programie "Big Brother VIP" w 2008 roku, w którym ona wzięła udział jako zwyciężczyni poprzedniej edycji, natomiast on, jako rozwijający się aktor.

Chociaż niejednokrotnie podkreślali, że łączy ich prawdziwe uczucie, to dopiero po czasie okazało się, że wszystko było udawane. Producenci "Big Brothera" zaproponowali mu za kulisami to, by zakręcił się wokół Rutowicz, gdyż spada jej oglądalność.

- Widzowie chcieli wyrzucić Rutowicz. Producenci Big Brothera zapytali mnie, czy mogą zrobić z nas parę. Zgodziłem się i potraktowałem to jako kolejną rolę do zagrania. Zrobiliśmy to i dzięki temu zabiegowi oboje doszliśmy do finału - napisał jakiś czas temu w mediach społecznościowych Jakimowicz.

Dziś wszystko wygląda już całkowicie inaczej. Jakimowicz często występuje jako ekspert w TVP, a Rutowicz korzysta z uroków życia w USA.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: plejada.pl, kobieta.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >