Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jest od niej starszy o 22 lata. Koziejowska o reakcji ludzi na jej związek z Orłosiem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.06.2024 18:02

Jest od niej starszy o 22 lata. Koziejowska o reakcji ludzi na jej związek z Orłosiem

Koziejowska/Orłoś
fot. KAPiF

Związek Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej nadal wzbudza kontrowersje. Kobieta opowiedziała, jak ludzie reagują na ich relację. Szczegóły. 

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska: historia związku

Maciej Orłoś w przeszłości był trzykrotnie żonaty. Popularny dziennikarz doczekał się czworga dzieci. Druga żona urodziła mu dwóch synów, Rafała i Antoniego. Z kolei z trzecią żoną powitali się na świece córkę Melanię i syna, Jakuba. 

Gospodarz programu “Teleexpress” od 2022 roku pozostaje w nieformalnym związku z Pauliną Koziejowską. Ta relacja było szeroko komentowana w mediach ze względu na różnicę wieku między zakochanymi, która wynosi 22 lata. 

Para chętnie publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Współpracują ze sobą na polu zawodowym i prowadzą wspólnie podcast. 

Zakochane pary na premierze filmu "Jedno życie" Nici ze ślubu Orłosia i jego młodszej o 22 lata partnerki? Słowa Koziejowskiej dają wiele do myślenia

Paulina Koziejowska zdradza, jak ludzie reagują na jej związek z Orłosiem

Paulina Koziejowska niedawno była gościem podcastu "Nie jestem psychologiem" serwisu Pacjenci.pl, gdzie opowiedziała o swoim związku z Maciejem Orłosiem. Mimo upływu lat ich związek nadal wzbudza kontrowersje. Partnerka gospodarza "Teleexpressu" opowiedziała o reakcji środowiska na ich relację.

Wiesz co, mnie to już kompletnie nie obchodzi. Ja myślę, ze my jesteśmy tak dla siebie stworzeni, że nas mało co interesuje, co ludzie o nas mówią - wyznała Paulina. 

Koziejowska przyznała, że najwięcej komentarzy dotyczy różnicy wieku między nią a ukochanym:

To nie jest hejt, ale bardziej od lat toczące się kretyńskie komentarze. Już nie chce nawet ich przytaczać, ale to mnie to ani jakoś na początku nie bolało, ani teraz nie boli, bo ja wiem, dlaczego razem jesteśmy, że się kochamy. 

Kobieta podkreśliła, że między nią a Orłosiem świetnie się układa i są ze sobą bardzo szczęśliwi. Cała rozmowa poniżej.  

Kariera medialna Macieja Orłosia

Orłoś z wykształcenia jest aktorem. W swoim dorobku artystycznym ma udział w kilku filmach, serialach oraz sztukach teatralnych. Na początku lat 90. zdecydował się zmienić profesję i zostać dziennikarzem. Zadebiutował wówczas jako prowadzący programu “Teleexpress” w Telewizji Polskiej. Tę funkcję pełnił przez kolejne 25 lat, aż nowa władza w TVP zdecydowała się zakończyć z nim współpracę. 

Maciej Orłoś jest autorem wielu książek, a na początku bieżącego roku, ku radości telewidzów powrócił na Woronicza w Warszawie i ponownie prowadzi “Teleexpress”. 

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF