Swiatgwiazd.pl > Maciej Orłoś

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś jest aktorem, dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym oraz radiowym. Pracuje także jako szkoleniowiec i konferansjer. Najwięcej widzów kojarzy go jako prowadzącego Teleexpress w TVP.

Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska
07.07.2023 14:13 Maciej Orłoś związał się z nową partnerką, a tu takie wieści o "byłej" żonie! Tabloid ujawnił szczegóły

Maciej Orłoś od ponad roku tworzy szczęśliwy związek z młodszą koleżanką po fachu, Pauliną Koziejowską. Choć para chętnie pokazuje się wspólnie podczas medialnych eventów, nic nie zapowiada sformalizowania relacji. Wszystko przez poprzednie związki prezentera.

Maciej Orłoś
09.06.2023 13:37 Maciej Orłoś bez litości dla gwiazd występujących w Opolu. "Wydawało się, że ktoś powie »dość«"

Do festiwalu w Opolu pozostało jeszcze kilka godzin, jednak afery związane wydarzenia tylko przybierają na sile. Maciej Orłoś od lat sprzeciwia się muzycznemu show TVP w obecnej formie. W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedział, co myśli na temat tegorocznej edycji i zachowania gwiazd.Telewizja Polska reklamuje początek dzisiejszego festiwalu jako hołd dla dawnej muzyki. Na scenie zobaczymy wiele znanych gwiazd m.in. Roksanę Węgiel, Edytę Górniak, Dodę czy Marylę Rodowicz. Wydarzenie już od kilku dni budzi jednak spore kontrowersje, nie tylko wśród muzycznych celebrytów.

Maciej Orłoś
08.06.2023 19:11 Maciej Orłoś zabrał głos ws. festiwalu w Opolu, nie gryzł się w język. Wspomniał o propagandzie

Już jutro zaczyna się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Po raz sześćdziesiąty usłyszymy na scenie wielu twórców muzycznych. Kultowe wydarzenie w ostatnich latach stało się jednak niezwykle kontrowersyjne. Maciej Orłoś podsumował artystów, którzy zdecydowali się wystąpić w tym roku.Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 9-11 czerwca. Z okazji okrągłej, 60. edycji, Telewizja Polska przygotowała wiele szczególnych koncertów. Dawny dziennikarz TVP, który obecnie odcina się od byłego pracodawcy, ostro komentuje nadchodzące wydarzenie.

Maciej Orłoś
25.05.2023 11:19 Maciej Orłoś pokazał zdjęcie z Tiną Turner. "Wyjątkowy wywiad"

Maciej Orłoś dołączył do grona gwiazd wspominających zmarłą Tinę Turner. Amerykańska gwiazda odeszła po długiej walce z chorobą. Były prezenter “Teleexpressu” miał rzadką możliwość osobistego poznania piosenkarki.Choć napisano już o tym wiele, fanom wciąż ciężko uwierzyć w śmierć ikony rocka. Artystka unieśmiertelniła się w swoich przebojach i jeszcze długo będzie wspominana z ogromnym sentymentem.

Paulina Koziejowska
16.03.2023 11:04 Tego nikt nie wiedział, Maciej Orłoś jest romantykiem. Tak zaskakuje ukochaną

Związek Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej długo gościł na łamach prasy z powodu ich różnicy wieku. Para nie przejmuje się jednak ocenami i chętnie zdradza kulisy relacji. Dziennikarka wyjawiła nam, jak zaskakuje ją ukochany.Duet doskonale łączy zawodowe obowiązki z życiem prywatnym. Paulina Koziejowska w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła, jak oboje podchodzą do celebrowania związku.

Maciej Orłoś
15.03.2023 09:37 Syn Macieja Orłosia wystąpił w "Ukrytej prawdzie". Antoni jest podobny do ojca?

Syn Macieja Orłosia - Antoni, jest jednym z czworga dzieci znanego dziennikarza. Podobnie jak jego ojciec, swoją przyszłość związał z show-biznesem. Spełnia się w zespole muzycznym, a dodatkowo działa również jako youtuber. I podobnie, jak kiedyś sławny tata, stawia właśnie pierwsze kroki w aktorskiej karierze. Antoni Orłoś wzbudził zainteresowanie mediów występem w popularnym serialu. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie traktuje szumu wokół swojej osoby zbyt poważnie. W sieci zdążył już odnieść się do artykułów na swój temat. 

Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska
16.12.2022 17:54 Wyjątkowe święta Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej. Spora różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą

Związek Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej początkowo budził spore kontrowersje z powodu dużej różnicy wieku między zakochanymi. Para nie chce jednak zaprzątać sobie głowy nieprzychylnymi komentarzami i z pełną werwą rusza do świątecznych przygotowań.Duet prezenterów doskonale dogaduje się w życiu prywatnym, jak i na polu zawodowym, co można zaobserwować w ich mediach społecznościowych. Wspólnie zdobywają najwyższe góry, a także prowadzą eleganckie gale. Przed nimi kolejne wyzwanie, na które długo czekali.

Maciej Orłoś (2)
06.09.2022 09:04 Maciej Orłoś potwierdził doniesienia o problemach finansowych. Wyznał, co doprowadziło do zadłużenia

Maciej Orłoś potwierdził medialne doniesienia i przyznał się w sprawie posiadanych długów. Na jego kanale na YouTubie pojawiło się oświadczenie wraz z podaniem przyczyny zaistniałej sytuacji.Dziennikarz przez wiele lat związany był z Telewizją Polską jako prowadzący serwisu informacyjnego "Teleexpress". Po zakończeniu współpracy ze stacją media coraz częściej mówiły o jego kłopotach finansowych oraz długach. Maciej Orłoś postanowił samodzielnie zabrać głos w tej sprawie.

Maciej Orłoś EA
08.05.2022 14:57 Maciej Orłoś w szczęśliwym związku z Pauliną Koziejowską

Do trzech razy sztuka? Nie w przypadku Macieja Orłosia. 3-krotnie rozwiedziony dziennikarz znów jest zakochany. On i jego nowa partnerka są nierozłączni, o czym świadczą zdjęcia ze wspólnie spędzonej majówki, które zamieszczono w mediach społecznościowych.

Orłoś
03.05.2022 11:42 Maciej Orłoś przekazał, czym obecnie się zajmuje. Wielkie zaskoczenie?

Maciej Orłoś podczas występu w porannym programie "Dzień Dobry TVN" zdradził, nad jakim projektem obecnie pracuje. Fani dziennikarza mogą być zaskoczeni jego decyzją.Stacja telewizyjna TVN w porannych godzinach oferuje widzom program, w którym informuje ich o najważniejszych wydarzeniach z życia kulturalnego oraz społecznego w kraju i na świecie. Jednym z gości dzisiejszego wydania "Dzień Dobry TVN" był znany polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, Maciej Orłoś.Rozmówca na antenie zdradził szczegóły najnowszego projektu, w którym się zaangażował. Dziennikarz dołączył do pierwszego na świecie Teatru Ekologicznego w roli narratora. Mężczyzna podczas emisji programu zwracał uwagę na to jak ważna jest ochrona środowiska.

Maciej Orłoś
29.04.2022 07:45 Ile zaproponowali Maciejowi Orłosiowi za udział w "Tańcu z gwiazdami"? Doniesienia zaskakują

Maciej Orłoś miał dostać bardzo intratną propozycję udziału w programie "Taniec z gwiazdami". Czy tym razem zgodzi się na udział? Jeden z portali dotarł do kwoty, którą podobno zaoferowano dziennikarzowi. Jej wysokość robi wrażenie.O dziennikarzu zrobiło się głośno na początku tego roku. Wtedy okazało się, że zakończył się jego związek z Joanną Twardowską. Obecnie Maciej związany jest z Pauliną Koziejowską, która także pracuje w branży dziennikarskiej. Czy młodsza partnerka namówi go na udział w tanecznym show?

Maciej Orłoś
24.03.2022 09:52 Kim jest nowa partnerka Macieja Orłosia? Parę dzieli spora różnica wieku

Maciej Orłoś jest jednym z najbardziej cenionych dziennikarzy w Polsce. Gwiazdor ma za sobą rozwód ze swoją trzecią żoną - Joanną Twardowską-Orłoś. Teraz tabloid "Super Express" poinformował o nowym związku prezentera z dużo młodszą koleżanką z branży. Kim jest ukochana gwiazdora?Maciej Orłoś krótko po rozstaniu z żoną, znalazł sobie nową partnerkę. Wybranką prezentera jest o 23 lata młodsza dziennikarka Paulina Koziejowska. Co wiemy o nowej relacji gwiazdora?

orłoś
24.03.2022 09:50 Maciej Orłoś wypłaca wysokie alimenty na dzieci. Jest ktoś jeszcze, kogo wspiera finansowo

Maciej Orłoś kilka dni temu potwierdził krążące wcześniej w mediach plotki dotyczące jego rozstania z trzecią żoną. Jak się okazało, dziennikarz już wyprowadził się z domu, choć decyzja sądu w sprawie rozwodu i alimentów jeszcze nie zapadła.Mimo to prezenter miał już sam dogadać się ze swoimi dziećmi w kwestii kwoty, którą będzie im miesięcznie przelewał. Ma w tym już doświadczenie, bo podobne świadczenia opłacał w przeszłości.

orłos
24.03.2022 09:50 Maciej Orłoś potwierdził rozstanie z żoną. "Ciężka, ale wspólna decyzja"

Maciej Orłoś nie należy do celebrytów, którzy chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym, ale i w jego przypadku stawało się ono głównym, medialnym tematem. Działo się tak w przeszłości przy okazji jego rozwodów. Jak się okazuje, teraz rozstał się również z trzecią żoną.Dziennikarz był w swoim życiu już trzykrotnie żonaty. Choć wydawało się, że związek z Joanną Twardowską może być tym ostatnim w jego życiu, sam zainteresowany ogłosił już jego zakończenie.

Maciej Orłoś
24.03.2022 09:49 Mocne słowa Natalii Kukulskiej na temat Macieja Orłosia

Maciej Orłoś był jedną z tych osób, które po Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2021 roku bardzo krytycznie wypowiedział się o występujących tam gwiazdach. Muzykom, jacy pojawili się na opolskiej scenie, zarzucano kolaborację z partią rządzącą i legitymizowanie narracji, serwowanej w mediach przez Telewizję Polską pod rządami Jacka Kurskiego. Teraz Natalia Kukulska powiedziała szczerze, co myśli o powszechnej krytyce.Kukulska udzieliła szczerego wywiadu w podcaście "Żurnalista". Wyznała tam, że w pewnym momencie straciła szacunek do Macieja Orłosia. Artystka ma ogromny żal do dziennikarza. Dlaczego? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Kurski i Orłoś
24.03.2022 09:34 Maciej Orłoś opowiedział o odejściu z TVP. Padły mocne słowa

Maciej Orłoś to jeden z najbardziej uznanych dziennikarzy w Polsce. Jeszcze pięć lat temu kojarzony był przede wszystkim ze stacją TVP i Teleexpressem. Dziś, jak sam podkreśla, jest bardzo szczęśliwy, że te kilka lat temu zdecydował się odjeść ze stacji. Na swoim Twitterze opublikował post, w którym otwarcie przyznał, co było powodem jego decyzji. Maciej Orłoś w 2016 roku zdecydował się odejść z TVP. Przez lata dziennikarz prowadził tam przede wszystkim Teleexpress. Można śmiało stwierdzić, że był on jedną z czołowych gwiazd Telewizji Publicznej. Co sprawiło, że dziennikarz zdecydował się porzucić swoją posadę?

Maciej Orłoś
24.03.2022 09:29 Maciej Orłoś szczerze o rozwodzie. To nie było dla niego łatwe

Maciej Orłoś rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, niedawno jednak zdecydował się na szczere wyzwanie. Przyznał, co z dzisiejszej perspektywy myśli o rozwodach.Maciej Orłoś to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzyDługo szukał szczęścia w miłości - ma za sobą już dwa rozwodyWraz z żoną szczerze opowiedzieli jak wygląda ich związekDziennikarz kojarzony przez lata głównie z prowadzeniem ,,Teleexpressu" nie słynie raczej z dzielenia się swoją prywatnością. W niedawnym wywiadzie jednak szczerze odniósł się do swoich wcześniejszych związków i opowiedział o życiu w trzecim małżeństwie.

M Orłoś EN
24.03.2022 09:28 Ewa Orłoś opowiedziała o rodzinnej tragedii. „Wyłam jak zwierzę”

Maciej Orłoś ma na swoim koncie dwa rozwody. Aktualnie jest szczęśliwie żonaty z Joanną Twardowską-Orłoś. Jednak w jego życiu nie zawsze było sielankowo. Okazuje się, że jego druga żona przeżyła prawdziwy dramat.Maciej Orłoś ma już trzecią żonęJego poprzednia partnerka szczerze mówi o tym, co przeżyłaNie mogła liczyć na pomoc męża w ciężkich chwilachMaciej Orłoś to dziennikarz, którego widzowie znają z programu „Teleexpress". Jednak odszedł z TVP, gdy kierownictwo przejął tam Jacek Kurski. Teraz można usłyszeć go w Radiu „Nowy Świat". Prowadzi także swój kanał na YouTubie, na którego finansowanie nie ma środków, więc zmuszony jest prosić swoich fanów o wpłaty.

Maciej Orłoś - czym się dziś zajmuje?
24.03.2022 09:21 Widzowie uwielbiali Macieja Orłosia w "Teleexpressie". Wiemy, czym się dziś zajmuje

Maciej Orłoś przez 25 lat prowadził „Teleexpress”Prezenter odszedł z TVP i zajął się prowadzeniem własnego kanału na YouTubeW programie „Ty Śmieciu! Ekologicznie o gospodarce” Orłoś podejmuje temat ochrony środowiskaMacieja Orłosia wszyscy kojarzą jako prowadzącego „Teleexpressu”. Mężczyzna przez 25 lat przekazywał bowiem widzom najświeższe wiadomości. Po 25 latach odszedł z TVP.- Dziś na zakończenie „Teleexpressu” nie mam dla państwa żadnej śmiesznostki. Muszę powiedzieć coś całkiem serio – to jest mój ostatni „Teleexpress”, żegnam się z państwem. Chciałbym bardzo podziękować za te ponad 25 lat spotkań w „Teleexpressie” i w innych programach Telewizji Polskiej. Do zobaczenia w innym miejscu – powiedział w ostatnim wydaniu programu ze swoim udziałem.

Piotr Kraśko na gali o TVP
24.03.2022 09:20 Telekamery "Tele Tygodnia": Orłoś i Kraśko skomentowali pracę dziennikarzy TVP

10 marca 2021 roku odbyła się 24. gala rozdania Telekamer “Tele Tygodnia”Na scenie Maciej Orłoś i Piotr Kraśko nawiązali do osobistych odczuć względem dawnego pracodawcyDo grona osób z zakończonym zawodowym epizodem w TVP dołączyła niedawno Marzena RogalskaWśród nagrodzonych Telekamerą znaleźli się także Cleo i Przemysław KossakowskiDziś odbyła się 24. gala rozdania Telekamer “Tele Tygodnia”; uwagę wielu widzów skradł nie tyle nagrodzony jedną z nich dziennikarz, ile jego słowa dotyczące TVP. Podobnym zainteresowaniem cieszyła się wypowiedź osoby wręczającej nagrodę. Mowa o duecie Macieja Orłosia i Piotra Kraśko. Obaj mają na swym zawodowym koncie pracę w Telewizji Polskiej oraz coś do powiedzenia na temat obecnej kondycji i działań TVP. Podczas gdy jeden z nich wspomina o “nieprzestrzeganiu reguł”, drugi po prostu cieszy się z tego, że etap pracy w TVP ma już za sobą.

Maciej Orłoś zebrał od fanów pieniądze
24.03.2022 09:19 Maciej Orłoś zebrał od fanów pieniądze na swój program "W telegraficznym skrócie"

Maciej Orłoś przez 25 lat pracował jako prezenter TVPByły gospodarz „Teleexpressu” rozstał się z telewizją i założył swój kanał na YouTubeW rozwoju programu „W telegraficznym skrócie” pomogła mu zbiórka internetowaDziennikarz co miesiąc otrzymuje wsparcie od internetowych patronówMaciej Orłoś był jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Dziennikarz był związany ze stacją w latach 1991-2016. Przez ten czas prowadził między innymi serwis informacyjny „Teleexpress”.Przygoda Macieja Orłosia z TVP trwała przez 25 lat. Po zakończeniu współpracy ze stacją dziennikarz dołączył do zespołu kanału telewizyjnego portalu Wirtualna Polska. W 2018 roku ogłosił oficjalne rozstanie z telewizją. Rozpoczął pracę w rozgłośni Radia Zet, a przede wszystkim zaczął rozkręcać autorski kanał na YouTube.