Swiatgwiazd.pl
Joanna Sydor

fot: KAPiF

Joanna Sydor świętuje 48 urodziny. Jak zmieniła się słynna Teresa z "M jak miłość"?

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Joanna Sydor to aktorka filmowa i teatralna, znana z takich produkcji jak "M jak Miłość", "Wojna żeńsko-męska" czy "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Aktorka skończyła właśnie 48 lat, urodziny spędziła razem z bliskimi. Przeszłość Sydor nie była jednak tak kolorowa, dużo przeszła i wiele wycierpiała.

Czasami osoby, które są najbliższe, sprawiają nam największy ból. Tak stało się w życiu Joanny Sydor. 48-latka cieszy się pełnią życia, choć nie zawsze tak było.

Joanna Sydor: jej partner wybrał Ostałowską

Prawie 14 lat temu Joanna Sydor musiała zmierzyć się z ogromnym ciosem ze strony koleżanki z planu "M jak Miłość". Aktorka spotykała się wtedy z Mariuszem Malcem, który był reżyserem tego serialu. Para spodziewała się dziecka, gdy między nimi stanęła inna kobieta, Dominika Ostałowska. Obie grały w tym samej produkcji i to dla Ostałowskiej Malec zostawił partnerkę. 

– Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: Dominika, zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać. Była jednak głucha na moje prośby, Mariusz zresztą też. Jak tylko zorientował się, że już o wszystkim wiem, wprowadził się do niej powiedziała Joanna Sydor na łamach Na Żywo.

Andrzej Nejman

Andrzej Nejman z brodą i opaską na włosach. Jak zmienił się gwiazdor "Złotopolskich"?

CZYTAJ DALEJ

Joanna Sydor: Co dzieje się u aktorki?

Po odejściu z serialu "M jak Miłość" aktorka gości częściej na deskach teatru niż ekranach telewizora. Wielu fanów produkcji śledzi jej poczynania w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje urywki ze swojego prywatnego życia. Na zdjęciach często również pojawia się obecny partner aktorki, którego tożsamość jest nam nieznana.

Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcie z najbliższymi w dniu swoich urodzin. Trzeba przyznać, że 48-latka wygląda na bardzo szczęśliwą.

Wszyscy, których kocham najbardziej… razem. Moje 48 urodziny. Szczęśliwa, zdrowa, zakochana i kochana najbardziej na świecie. Chwilo trwaj bez końca! – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Solenizantka otrzymała również dużo życzliwości i pięknych życzeń ze strony internautów i znajomych z branży.

– Najlepszego Asiu – napisała aktorka Paulina Napora.

Asiu, wymieniłaś wszystkie najważniejsze elementy! Wszystkiego najlepszego dodała jedna z internautek.

Ostatnio Joanna Sydor zagrała w serialu "Brokat", który opowiada o trzech kobietach próbujących radzić sobie w obliczu zmian społecznych i politycznych w latach 70.Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Fot. TRICOLORS/East News; Piotr Molecki/East News; Rex Features/East News

Przybylska rozwiodła się po roku, inni nie wytrzymali nawet tygodnia. Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd

Oto przykłady gwiazd polskiego i zagranicznego show-biznesu, które słowa przysięgi małżeńskiej "I nie opuszczę cię aż do śmierci" traktują bardzo umownie. Relacje niektórych z tych osób nie przetrwały nawet roku, inne - tygodnia. Burzliwe historie tych związków przeszły do historii.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Natalia CieślakAutor

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Czytaj więcej >
Leonard Pietraszak z żoną, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Od lat czekał na wybaczenie syna, w trakcie pierwszego małżeństwa poznał drugą żonę. Tak żył Leonard Pietraszak

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Narzeczony Małgorzaty Ohme skomentował doniesienia o rozstaniu. Za nimi trudny czas

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Tomaszewska wyznała, co naprawdę dzieje się w Dubaju. "To jest dla mnie przykre"

Czytaj więcej >