Swiatgwiazd.pl
Ranczo

Kadr: "Ranczo", TVP

Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

22 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Serial "Ranczo" mógł się poszczycić gwiazdorską obsadą. W produkcji pojawiło się jednak wielu charakterystycznych bohaterów ról drugoplanowych, bez których nie moglibyśmy zobaczyć ważnych wątków. Takimi postaciami były z pewnością dzieci Solejuków. Co dzieje się z nimi obecnie? Tylko jedno z nich wciąż podąża aktorską ścieżką kariery.

Kazimiera i Maciej Solejukowie, grani przez Katarzynę Żak i Sylwestra Maciejewskiego, to jedni z ulubionych bohaterów widzów produkcji TVP. Doczekali się aż siedmiorga dzieci: Marianka, Szymka, Kasi, Muńka, Zbyśka, Rysia i Jaśka. Co teraz robią odtwórcy dziecięcych ról?

"Ranczo": co teraz robią dzieci Solejuków?

Choć Solejukowie mają siódemkę dzieci, w większości wątków serialu pojawia się najstarsza trójka: pierworodny Marianek, czyli miejscowa złota rączka, Szymek, geniusz informatyczny i Kasia – jedyna córka pary, uzdolniona językowo i inteligentna, choć bardzo skromna.

Szymon Solejuk grany był przez Macieja Cempurę, urodzonego w 1996 roku. Dziś to już 27-letni mężczyzna o wszechstronnym artystycznym wykształceniu i dorobku aktorskim. Jako jedyny wciąż kontynuuje tę ścieżkę kariery. Ukończył Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza Filii w Białymstoku na Wydziale Sztuki Lalkarskiej oraz Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w Płocku.

Jest multiinstrumentalistą, komponującym muzykę do przedstawień teatralnych. Zagrał w wielu znanych produkcjach, między innymi "Układ", "Na dobre i na złe", "Ułaskawienie", "Prawo Agaty", "Lekarze", "Janosik. Prawdziwa historia" i "Odwróceni".

Jacek Kawalec

Kim jest żona Jacka Kawalca? W ich życiu nie zawsze było kolorowo

CZYTAJ DALEJ

"Ranczo": czym zajmują się dziś dzieci Solejuków?

Mariana Solejuka grał rzeczywisty brat Macieja Cempury, Jędrzej. Starszy od Maćka o trzy lata chłopak, zanim pojawił się w "Ranczu", miał już na koncie debiut aktorski w "Na dobre i na złe". Choć ich ojciec Szymon oraz dziadek Andrzej także są aktorami, on sam nie poszedł tą ścieżką kariery. Żyje z dala od blasku fleszy i nie wiadomo, czym zajmuje się obecnie.

Ogromne wrażenie robi za to metamorfoza Kasi. Grająca ją Anna Stępień także nie związała się z aktorstwem, jednak jej życie można śledzić w mediach społecznościowych. Urodzona w 1997 roku dziewczyna już ułożyła sobie życie w stolicy. Studiowała w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Nie ma już grzywki i warkoczyków: jej bujna fryzura i czarne loki robią ogromne wrażenie.

Najmłodszy z całej serialowej gromadki Solejuków był Jasiek. Grał go Daniel Zawiska. Mieszkał niedaleko miejscowości Jeruzal, gdzie powstawała większość zdjęć do serialu. Po emisji serialu zrezygnował z aktorstwa. Obecnie studiuje na Akademii Sztuki Wojennej i korzysta ze studenckiego życia, co można zobaczyć na jego Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Ranczo

Anna Stępień (Kasia Solejuk), fot. instagram.com/anna_stepien

Ranczo

Anna Stępień (Kasia Solejuk), fot. instagram.com/anna_stepien

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To dlatego Socha ma tak piękne włosy. Nakłada na nie produkt, który kosztuje tylko kilka złotych

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Lucy, Michałowa, wójtowa, fot. kadry z serialu "Ranczo"

Kobiety "Rancza". Jak dziś wyglądają aktorki popularnego serialu?

Serial "Ranczo" zadebiutował na polskich ekranach w 2006 roku. W ekspresowym tempie zyskał stałych widzów, a z czasem i wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych odcinków. Ostatni z nich pojawił się 27 listopada 2016 roku. W produkcji wystąpiło wielu znanych i cenionych aktorów. Mowa m.in. o Cezarym Żaku, Ilonie Ostrowskiej, Pawle Królikowskim czy Marcie Lipińskiej. Jak na przestrzeni lat zmieniły się kobiety, grające w serialu?

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Tomaszewska wyznała, co naprawdę dzieje się w Dubaju. "To jest dla mnie przykre"

Czytaj więcej >
Szymon Hołownia, Dwa Brzegi - 9 Festiwal Filmu i Sztuki, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Szymona Hołowni? Urszula ma nietypowy zawód, niewiele kobiet w Polsce się tym zajmuje

Czytaj więcej >
Blanka Lipińska, premiera filmu "365 dni", fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Blanka Lipińska chciałaby dokonać apostazji. Ma tylko jeden warunek

Czytaj więcej >
Ewa Drzyzga, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Gdzie mieszka Ewa Drzyzga? Urządziła sobie przytulne gniazdko, do pracy dojeżdża 300 km

Czytaj więcej >