Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.01.2023 17:07

Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

Ranczo
Kadr: "Ranczo", TVP

Serial "Ranczo" mógł się poszczycić gwiazdorską obsadą. W produkcji pojawiło się jednak wielu charakterystycznych bohaterów ról drugoplanowych, bez których nie moglibyśmy zobaczyć ważnych wątków. Takimi postaciami były z pewnością dzieci Solejuków. Co dzieje się z nimi obecnie? Tylko jedno z nich wciąż podąża aktorską ścieżką kariery.

Kazimiera i Maciej Solejukowie, grani przez Katarzynę Żak i Sylwestra Maciejewskiego, to jedni z ulubionych bohaterów widzów produkcji TVP. Doczekali się aż siedmiorga dzieci: Marianka, Szymka, Kasi, Muńka, Zbyśka, Rysia i Jaśka. Co teraz robią odtwórcy dziecięcych ról?

"Ranczo": co teraz robią dzieci Solejuków?

Choć Solejukowie mają siódemkę dzieci, w większości wątków serialu pojawia się najstarsza trójka: pierworodny Marianek, czyli miejscowa złota rączka, Szymek, geniusz informatyczny i Kasia – jedyna córka pary, uzdolniona językowo i inteligentna, choć bardzo skromna.

Szymon Solejuk grany był przez Macieja Cempurę, urodzonego w 1996 roku. Dziś to już 27-letni mężczyzna o wszechstronnym artystycznym wykształceniu i dorobku aktorskim. Jako jedyny wciąż kontynuuje tę ścieżkę kariery. Ukończył Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza Filii w Białymstoku na Wydziale Sztuki Lalkarskiej oraz Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w Płocku.

Jest multiinstrumentalistą, komponującym muzykę do przedstawień teatralnych. Zagrał w wielu znanych produkcjach, między innymi "Układ", "Na dobre i na złe", "Ułaskawienie", "Prawo Agaty", "Lekarze", "Janosik. Prawdziwa historia" i "Odwróceni".

"Ranczo": czym zajmują się dziś dzieci Solejuków?

Mariana Solejuka grał rzeczywisty brat Macieja Cempury, Jędrzej. Starszy od Maćka o trzy lata chłopak, zanim pojawił się w "Ranczu", miał już na koncie debiut aktorski w "Na dobre i na złe". Choć ich ojciec Szymon oraz dziadek Andrzej także są aktorami, on sam nie poszedł tą ścieżką kariery. Żyje z dala od blasku fleszy i nie wiadomo, czym zajmuje się obecnie.

Ogromne wrażenie robi za to metamorfoza Kasi. Grająca ją Anna Stępień także nie związała się z aktorstwem, jednak jej życie można śledzić w mediach społecznościowych. Urodzona w 1997 roku dziewczyna już ułożyła sobie życie w stolicy. Studiowała w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Nie ma już grzywki i warkoczyków: jej bujna fryzura i czarne loki robią ogromne wrażenie.

Najmłodszy z całej serialowej gromadki Solejuków był Jasiek. Grał go Daniel Zawiska. Mieszkał niedaleko miejscowości Jeruzal, gdzie powstawała większość zdjęć do serialu. Po emisji serialu zrezygnował z aktorstwa. Obecnie studiuje na Akademii Sztuki Wojennej i korzysta ze studenckiego życia, co można zobaczyć na jego Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Ranczo
Anna Stępień (Kasia Solejuk), fot. instagram.com/anna_stepien
Ranczo
Anna Stępień (Kasia Solejuk), fot. instagram.com/anna_stepien

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. To dlatego Socha ma tak piękne włosy. Nakłada na nie produkt, który kosztuje tylko kilka złotych

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!