Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Sobczyńska z "Top Model" wzięła ślub z ukochaną. Kobiety mają za sobą aż dwa wesela
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.07.2023 21:23

Julia Sobczyńska z "Top Model" wzięła ślub z ukochaną. Kobiety mają za sobą aż dwa wesela

Julia Sobczyńska
Julia Sobczyńska wzięła ślub ze swoją narzeczoną, fot. instagram.com/julia__sobczynska

Gwiazda programu „Top Model” Julia Sobczyńska rok temu oświadczyła się swojej ukochanej Judycie Mliczek. Teraz oświadczyła z radością, że są nie tylko po ślubie, ale też po dwóch weselach. Panie promienieją miłością, jednak jest pewna kwestia, która jest wobec nich bezlitosna.

Finalistka „Top Model” Julia Sobczyńska wzięła ślub ze swoją ukochaną

Sobczyńska uczestniczyła w 10. edycji programu „Top Model”. Udało się jej dotrzeć do samego finału, w którym zajęła trzecie miejsce. Udział w formacie TVN zapewnił jej dużą rozpoznawalność. Jeszcze więcej zamieszania wywołało jej oświadczenie, że znalazła miłość w osobie Judyty Mliczek.

Rok temu fani Julii mogli zobaczyć zabawę, jaka towarzyszyła oświadczynom. Sobczyńska oraz Judyta miały na sobie suknie ślubne, bawiły się jak szalone i cieszyły się swoim towarzystwem. „Wystarczy mi to, że jestem z nią codziennie i że widzę, jaka ona jest dla mnie, jaka ja jestem dla niej, to w zupełności wystarcza i wiem, że tej miłości nie da się już rozerwać” mówiła Julia w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Teraz okazuje się, że obie panie wzięły już ślub.

Julia Sobczyńska
Julia Sobczyńska i Judyta Mliczek, fot. KAPiF
Julia Sobczyńska
Julia Sobczyńska i Judyta Mliczek, fot. KAPiF
Aleksandra Klepaczka pokazała swoich rodziców. Już wiadomo, po kim Miss Polski odziedziczyła urodę

Julia Sobczyńska i Judyta miały aż dwa wesela

My jesteśmy już po dwóch weselach, jedno było w klubie, taka impreza tematyczna, a drugie to było już takie bardziej poważne w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, w Pałacu Kultury i to było przy spektaklu Szymczyka – mówiła Julia w rozmowie z portalem Plotek.

„Dostałyśmy obrączki, była pani z godłem na szyi, był odczytany cały akt, oczywiście był odczytany akt, który jest obecnie panujący, czyli ten, który mówi o tym, że tylko osoby heteroseksualne mogą wziąć ślub. Został on delikatnie przekształcony i wszyscy, którzy byli na sali, byli świadkami naszych zaślubin” opowiadała w tym samym wywiadzie. Jest jedna bardzo smutna kwestia, dotycząca tej pięknej relacji.

Julia Sobczyńska i Judyta są po ślubie. Mimo to w Polsce są sobie obce

Już rok temu Sobczyńska deklarowała, że chciałaby móc wziąć prawdziwy, zgodny z prawem ślub w Polsce. Miała nadzieję, że to się uda i wspominała, że w innych okolicznościach wezmą ślub za granicą. Mimo to polskie prawo jest wobec nich bezlitosne: według obowiązujących w naszym kraju przepisów są sobie obce.

I tak nie możemy wziąć razem kredytu, przynajmniej z żadnego polskiego banku, i tak nie możemy razem kupić mieszkania, jeżeli coś się stanie Judycie lub mi, nie daj Boże, Li któraś z nas jest w szpitalu, no to my jesteśmy obce dla siebie, lekarz nie ma takiego prawa, żeby udzielić nam jakichkolwiek informacji – wyznała Julia na portalu Plotek.

Julia Sobczyńska
Julia Sobczyńska z Judytą, fot. KAPiF

Źródło: Plotek