Swiatgwiazd.pl
Justyna Żyła

Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła wspomina o mężu na Instagramie. Porównuje do niego córkę

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Justyna Żyła wykorzystała nadarzającą się okazję, by wspomnieć o byłym małżonku, sławnym polskim skoczku. Tym razem Piotr Żyła pojawił się między wirtualnymi słowami celebrytki w nawiązaniu do ich wspólnej pociechy, córeczki Karoliny. Celebr

  • Piotr Żyła i Justyna Żyła rozwiedli się w 2018 roku

  • Od tamtej pory celebrytka często nawiązuje do byłego męża w social mediach

  • W najnowszym wpisie byłej małżonki sportowca nie zabrakło wzmianki o skoczku

Piotr Żyła i Justyna Żyła pobrali się w 2006 roku. Ich związek trwał do 2018 roku, gdy sąd ostatecznie rozwiązał go za porozumieniem stron. Paradoksalnie to właśnie rozwód ze słynnym skoczkiem i medialny szum, jaki wokół niego powstał, zapewnił ex-małżonce sportowca ogólnopolską rozpoznawalność. Popularność Justyny Żyły częściowo zbudowały również docinki pod adresem byłego partnera, jakich ta nie odmawiała sobie na łamach mediów społecznościowych.

Justyna Żyła w medialnych, słownych atakach na byłego partnera

Wątek słownych, wirtualnych przytyków Justyny Żyły do byłego małżonka jest dobrze znany szerokiemu gronu internautów. Wzmianki zaczęły się po rozwodzie partnerów i trwają do dziś, raz cichnąc, a raz powracając z nową mocą.

Wszystko odbywa się przede wszystkim na łamach social mediów. Przepychankom może przyglądać się między innymi grono 100 tys. obserwatorów instagramowego profilu Justyny Żyły. To tam w styczniu 2021 roku pojawiła się jedna z licznych publikacji nawiązujących do osoby skoczka.

Justyna Żyła poinformowała fanów, że Piotr Żyła ma „zabierać” jej i dzieciom samochód, który był potrzebny członkom rodziny na co dzień, na przykład z racji odwożenia pociech do szkoły. We wpisie celebrytka nawiązała również do obecnej partnerki skoczka, Marceliny Ziętek. Modelka ma poruszać się bowiem po okolicy autem marki Jaguar.

- A jak to u Was, były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne, kiedy pytam go, ile za jego jaguara partnerka zapłaciła (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - przekazywała Justyna Żyła.

Celebrytka znów nawiązuje do skoczka. Tym razem chodzi o ich córeczkę

Dzieci skoczka i Justyny Żyły są częstymi gośćmi instagramowego profilu celebrytki. Ich córeczka Karolina dziś znów pojawiła się w internetowym zakątku byłej małżonki sportowca. Justyna Żyła podzieliła się z internautami tym, jak prezentuje się obecnie dieta dziewczynki.

Z relacji na InstaStories można wywnioskować, że Karolina nie przepada za jedzeniem mięsa. Wobec tego Justyna Żyła niekiedy „przemyca” nieco produktów mięsnych do diety córki. Do spożywania mięsa dziewczynki nie zachęcają nawet metody wychowawcze stosowane przez byłą małżonkę Piotra Żyły.

Omawiając zagadnienie jadłospisu córki, Justyna Żyła nawiązała dodatkowo do ojca dziewczynki. Jak przyznaje celebrytka, podobieństwo dziecka do taty sprawia, że ta obawia się o dziecko podwójnie. Być może miała w tym przypadku na myśli cechę, jaką Karolina podziela ze skoczkiem. W jednym z wywiadów Justyna Żyła zaznaczyła, że dziewczynka jest uparta, podobnie jak jej rodzice.

- Dobra przyznam, młoda to cały ojciec, więc boję się podwójnie… - zakończyła wpis celebrytka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: Instagram, Onet, Pudelek, Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >