Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Już nie poprowadzi "Tańca z Gwiazdami". Zapadła ostateczna decyzja. Widzowie w szoku
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 14.01.2024 12:19

Już nie poprowadzi "Tańca z Gwiazdami". Zapadła ostateczna decyzja. Widzowie w szoku

Izabela Janachowska traci pracę w Tańcu z Gwiazdami
Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF

“Taniec z Gwiazdami” przekazał kolejne smutne wieści dla fanów. Z programem pożegnali się już członkowie jury, a teraz przyszła pora na prowadzącą. Widzowie nie kryją szoku. 

"Taniec z gwiazdami" telewizyjnym hitem

“Taniec z gwiazdami” to program, który od lat pojawia się na antenie. Najpierw widzowie mogli oglądać go w TVN. Następnie po kilkunastu edycjach prawa do programu przejęła stacja Polsat. Która nieco odświeżyła wówczas format, ale nie zdecydowała się na radykalne zmiany. 

Pomimo upływu lat i tego, że od niemal dwóh dekad pojawi się on na antenie, nadal nie brakuje widzów przed telewizorami, ale też gwiazd, które chętnie szlifują swoje umiejętności na parkiecie pod okiem profesjonalistów. Przy okazji uczestnicy walczą o Kryształową Kulę, jeszcze większą rozpoznawalność i wysokie nagrody. 

Już wiosną na antenie Polsatu rusza kolejna 14. edycja emitowana p[rzez stację. Właśnie poinformowano, że prowadząca żegna się z posadą. 

TYLKO U NAS: Tomasz Karolak i Filip Chajzer zdecydowali, czy wystąpią w "TzG"! Mamy przecieki z Polsatu TYLKO U NAS: Wiemy, kiedy pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami"! Zmienia się dzień emisji show

Zmiany w jury "Tańca z gwiazdami"

Od kilku tygodni trwały spekulacje dotyczące nie tyle kolejnych uczestników, ale przede wszystkim obsady programu już wiadomo, że z jury znikają trzy gwiazdy. Popisów na parkiecie nie będą już oceniać: Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Jedyną osobą, która od samego początku jest związana z tanecznym formatem jest Iwona Pavlovic. 

Edward Miszczak stawia na swoich. Na swoich, czyli na gwiazdy, które stworzył i współpraca z nimi układa mu się świetnie, a jedną z nich jest oczywiście Iwona Pavlović. Chce przywrócić "Taniec z gwiazdami" z rozmachem w stylu TVN. Iwona została w ekipie jako jedyna i dostała szczególną rolę. To ona ma ostatnie zdanie w kwestii wyboru kolegów do obsady. Do niej należy decyzja, kto dostanie pracę w programie – mówi nam osoba związana z produkcją.
 

Według Pudelka nowy skład jury będzie wyglądał następująco:  Iwona Pavlovic, Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Wygoda. Ostatni z wymienionych nie jest znany widzom, ale ma na swoim koncie spory taneczny dorobek. 

Teraz przekazano kolejne smutne informacje dla fanów programu. W obsadzie prowadzących również dokonano znacznej roszady. Kto żegna się z programem?

Izabela Janachowska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Ostatnie zmiany w telewizyjnym show wzbudzają masę emocji. Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec wrażeń, które Polsat przygotował dla widzów. Na Instagramie właśnie ogłoszono, że z programem żegna się Izabela Janachowska. Gwiazda współprowadziła show w towarzystwie Krzysztof Ibisza i Pauliny Sykut. Dołączyła do obsady w 12. edycji, a wcześniej, jak pamiętają widzowie, była jedną z tancerek. W sieci pojawiło się krótkie pożegnanie. 

"Taniec z Gwiazdami” to program, który pokochałam całym sercem - najpierw jako tancerka, później, po latach, jako prowadząca. Nadszedł jednak taki moment mojego życia, że nie mam w sobie przestrzeni na prowadzenie największego i najważniejszego programu rozrywkowego w Polsce. Teraz potrzebuję czasu i spokoju, mam jednak nadzieję, że niebawem znajdę w sobie siłę, żeby wrócić do Was z nowymi projektami.  Dziękuję stacji Polsat za zrozumienie i wsparcie, które otrzymałam w związku z moją decyzją.  Jurorom, prowadzącym i uczestnikom  życzę fantastycznej przygody. Liczę, że na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” znajdziecie tę radość, która mnie tam zawsze przyciągała - napisała Iza w social mediach.

Fani natychmiast zareagowali na pełne emocji pożegnanie Izy z programem. Pod postem pojawia się coraz więcej komentarzy. 

  • No nie no... Ciekawe co zostanie z mojego ulubionego programu... Strach się bać...
  • Ogromna szkoda. 

Będzie wam brakowało Izy w obsadzie programu?

Izabela Janachowska w
Izabela Janachowska w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Izabela Janachowska w
Izabela Janachowska w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Izabela Janachowska w
Izabela Janachowska w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Izabela Janachowska w
Izabela Janachowska w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF