Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Karolina Bielawska kiedyś. Jak zmieniła się Miss World 2021?
Kamila Krótka
Kamila Krótka 17.03.2022 01:00

Karolina Bielawska kiedyś. Jak zmieniła się Miss World 2021?

pjimage - 2022-03-17T212518.595
RICARDO ARDUENGO/AFP/East News

Właśnie ogłoszono, że Karolina Bielawska została Miss World 2021. 23-latka po 33 latach powtórzyła sukces Anety Kręglickiej. Jak zwyciężczyni tegorocznego konkursu wyglądała jeszcze kilka lat temu?

Noc z 16 na 17 marca 2022 roku przejdzie do historii. Karolina Bielawska została Miss World 2021. Udało jej się pokonać w finale reprezentantki ze Stanów Zjednoczonych i Wybrzeża Kości Słoniowej.

Karolina Bielawska zachwyciła cały świat

- Kiedy usłyszałam moje imię, byłam w szoku, nadal nie mogę w to uwierzyć. Mam zaszczyt nosić koronę Miss World i nie mogę się doczekać, aż zabiorę się do pracy. Zapamiętam ten niesamowity rozdział w Portoryko do końca życia - powiedziała Karolina Bielawska po konkursie.

Jury oraz fani na całym świecie nie mogli przejść obojętnie obok zjawiskowej urody Karoliny Bielawskiej. Okazuje się jednak, że jeszcze kilka lat temu Miss World wyglądała inaczej niż teraz.

Jak zmieniła się Karolina Bielawska?

Karolina Bielawska prowadzi swój profil na Instagramie od 2015 roku. Na zdjęciach, które publikowała w tamtym okresie, jest... szatynką. Miała wówczas 16 lat - nic zatem dziwnego, jak dużą przemianę przeszła.

Już wtedy internauci zachwycali się jej urodą, pisząc: "Cudowny uśmiech", "Cudnie" czy "Petarda".

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Miszczak nie wytrzymał. Skomentował doniesienia o pracy Rozenek w "DDTVN" 2. Nie tylko "M jak miłość". Roznerski i Kalska mają kolejną wspólną pracę 3. Nagły cios dla polskiego kina. Nie żyje genialny artysta, wielka strata

źródło: Fakt

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].