Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Katarzyna Cichopek padła ofiarą internetowych oszustów. Bezprawnie wykorzystano jej zdjęcia

9 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Katarzyna Cichopek padła ofiarą internetowych oszustów, którzy podszyli się pod nią, zakładając fałszywe konto w mediach społecznościowych. Gwiazda „M jak miłość” zaapelowała do swoich fanów. Poprosiła ich, by byli ostrożni i nie dali się nabrać.

  • Katarzyna Cichopek od ponad 20 lat występuje w serialu „M jak miłość”
  • Popularność przyniósł jej także program „Pytanie na śniadanie”
  • Niedawno aktorka padła ofiarą internetowego oszustwa
  • „Nie dajcie się nabrać” – zaapelowała do fanów

Od ponad 20 lat Katarzyna Cichopek jest niekwestionowaną gwiazdą serialu „M jak miłość”. To właśnie rola Kingi Zduńskiej przyniosła jej ogólnopolską popularność i otworzyła drzwi do kariery. Niestety, najnowszy apel aktorki wyraźnie pokazuje, że sława ma także swoją ciemną stronę.

Katarzyna Cichopek ofiarą internetowych oszustów

Rozpoznawalność Katarzyny Cichopek wzrosła jeszcze bardziej, gdy ta zdecydowała się dołączyć do obsady „Pytania na śniadanie”. Aktorka prowadzi odcinki porannego programu TVP od września 2020 roku. W duecie towarzyszy jej Maciej Kurzajewski.

Częstsze wystąpienia Katarzyny Cichopek na wizji sprawiły, że poszerzyło się grono jej sympatyków. Obecnie profil aktorki na Instagramie obserwuje blisko 427 tysięcy użytkowników. Dla oszustów była to idealna okazja, by podszyć się pod popularną prezenterkę i wykorzystać jej sympatyków.

- Nie dajcie się nabrać – szybko ostrzegła ich Katarzyna Cichopek.

Nie żyje Mary Wilson, współzałożycielka legendarnego zespołu The Supremes. Miała 76 latNie żyje Mary Wilson, współzałożycielka legendarnego zespołu The Supremes. Miała 76 latCzytaj dalej

Okazało się, że w mediach społecznościowych zostało utworzone fałszywe konto, które na pierwszy rzut oka wygląda bardzo profesjonalnie. Za jego pośrednictwem oszuści opublikowali post, którego autorką ma być rzekomo Katarzyna Cichopek. Aktorka ma proponować obserwatorom nagrody o wartości 5 tysięcy złotych.

- Nazywam się Katarzyna Cichopek, chciałabym przekazać szczęśliwcom 5000 zł w gotówce, dla pierwszych 100 osób, które powiedzą „gotówka” wyślę 5000 zł. Powodzenia – czytamy.

Widząc nieprawdziwą wiadomość, gwiazda „M jak miłość” natychmiast zareagowała i udostępniła ją na swoim oficjalnym profilu społecznościowym. Zaapelowała do fanów, by byli czujni i nie pozwolili się oszukać. Zwróciła także uwagę na niebieski symbol, którym jest opatrzony jej prawdziwy profil.

Kasia Cichopek1Kasia Cichopek2Źródło: Facebook.com/Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek – nie tylko aktorka i prezenterka

Katarzyna Cichopek do dziś kojarzona jest głównie z rolą Kingi Zduńskiej w „M jak miłość”. Aktorka wciąż rozwija jednak swoje pasje i umiejętności. Oprócz prowadzenia odcinków „Pytania na śniadanie” zajmuje się także produkcją własnej marki biżuterii.

- Kolekcja YA to coś, co przez lata tliło się w moim sercu. (...) Kolekcja, która z marzenia przekształciła się w rzeczywistość, to kolekcja dla kobiet, które znalazły własne YA lub wciąż go poszukują – czytamy na jej stronie internetowej.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, RMF FM, yacichopek.pl

Następny artykuł