Katarzyna Grochola Żródło: East News

Katarzyna Grochola wyznała, że lubi adrenalinę: „mam w sobie dużo z hazardzistki”

26 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Katarzyna Grochola jest jedną z najpopularniejszych polskich pisarek. Miliony czytelniczek rozkochały się w jej opowieściach. Tym razem gwiazda wyznała, że oprócz pisania, w jej życiu jest jeszcze jedno nietypowe hobby. Okazuje się, że Grochola uwielbia hazard.

  • Katarzyna Grochola odniosła niekwestionowany sukces jako pisarka. Jej książki sprzedają się w milionach egzemplarzy.
  • W rozmowie z Faktem Grochola opowiedziała o tym, że bardzo pociąga ją hazard.
  • Pisarka jeszcze przed pandemią była bardzo częstym gościem w kasynach.

Katarzyna Grochola odniosła niekwestionowany sukces jako pisarka. Jej książki sprzedają się w milionach egzemplarzy. Niektóre z jej powieści doczekały się nawet ekranizacji. W jednym z wywiadów pisarka wyznała, że uwielbia grać w karty i do czasu pandemii często bywała w kasynie.

Katarzyna Grochola uzależniona od hazardu?

W rozmowie z Faktem Grochola opowiedziała o tym, że bardzo pociąga ją hazard. Wieczorami grywa z mężem w kości albo w karty. Uwielbia też zakładać się z koleżankami.

To upragniony dreszczyk emocji sprawia, że pisarka sięga po tego rodzaju przyjemności. Jak stwierdziła, lubi adrenalinę.

- Potrafię nawet z koleżankami zakładać się, ile czerwonych samochodów miniemy podczas naszego spaceru- podsumowała.

Dagmara z „Królowych życia” pokazała przemianę syna Conana. Fani „Nie do poznania”Dagmara z „Królowych życia” pokazała przemianę syna Conana. Fani „Nie do poznania”Czytaj dalej

Co ciekawe, gwiazda wyznała również, że od zawsze interesowały ją kasyna. Jeszcze przed pandemią bywała tam dosyć często. Tam poznała wiele ciekawych osób, które podobnie jak ona są pasjonatami hazardu.

Pisarka nie była w kasynie od ponad roku.

Grochola o toksycznym związku

Niestety, w życiu Katarzyny Grocholi adrenalina pojawiała się nie tylko w przyjemnych sytuacjach. Pisarka jeszcze zanim została sławna i odniosła sukces, była przez jakiś czas związana z niebezpiecznym mężczyzną, który używał wobec niej przemocy.

Jak to określiła: to był hazard najwyższego lotu. Gwiazda przyznała, że to wszystko mogło skończyć się dla niej o wiele bardziej tragicznie.

Na szczęście pani Katarzynie udało się wyprowadzić od ówczesnego partnera. Sprzedała mieszkanie i wyprowadziła się poza Warszawę.

Dzisiaj Katarzyna Grochola jest spełnioną pisarką i żoną. Jak widać, z obecnym mężem jest bardzo szczęśliwa, odnalazła spokój, a w dodatku oboje dzielą wspólne pasje.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł