Krzysztof Krawczyk Żródło: commons.wikimedia.org/ Januarybratek/ CC 4.0

Kim jest żona Krzysztofa Krawczyka?

23 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Fani Krzysztofa Krawczyka są poważnie zaniepokojeni. Dosłownie parę godzin temu piosenkarz przekazał bowiem wyjątkowo przykre wieści dotyczące stanu swojego zdrowia. Wokalista trafił do szpitala; powodem jest poważna infekcja. W nieciekawej sytuacji znajduje się również żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa Krawczyk - największa miłość muzyka.

  • Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala
  • Piosenkarz jest zakażony koronawirusem
  • Martwi się o żonę, która wciąż czeka na wynik testu
  • Ewa i Krzysztof Krawczyk trwają w związku małżeńskim od ponad 30 lat

W social mediach Krzysztofa Krawczyka pojawiła się szokująca wiadomość. Okazuje się, że z dnia na dzień zdrowie piosenkarza nagle podupadło. Sytuacja jest na tyle poważna, że Krzysztof Krawczyk wymaga pilnej hospitalizacji. Emocje dodatkowo zaognia niepewność dotycząca staniu zdrowia ukochanej małżonki wokalisty.

Krzysztof Krawczyk w szpitalu. Piosenkarz martwi się o zdrowie żony

Jeszcze niedawno żona Krzysztofa Krawczyka przekazywała, że jej mąż kończy z występami scenicznymi (pisaliśmy o tym: >tutaj<). Powodem podjęcia podobnej decyzji miała być obawa związana z ewentualnym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

- Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności - przekazywała Ewa Krawczyk podczas jednego z udzielonych wywiadów.

Nawet tak radykalne środki bezpieczeństwa niestety nie zdołały uchronić Krzysztofa Krawczyka przed chorobą. We wtorek 23 marca muzyk poinformował o otrzymaniu pozytywnego wyniku testu na obecność nowego koronawirusa. Wiadomość pojawiła się na oficjalnym profilu wokalisty na Facebooku.

Monika Zamachowska spłacała długi mężaMonika Zamachowska spłacała długi mężaCzytaj dalej

-Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! - czytamy w social mediach.

Co warto zaznaczyć, muzyk został już zaszczepiony przeciw COVID-19 preparatem od firmy Pfizer. We wpisie na Facebooku poprosił fanów o modlitwę i uszanowanie prywatności bliskich mu osób. Zapowiedział, że w najbliższym czasie nie należy spodziewać się informacji o stanie jego zdrowia bezpośrednio ze źródła.

- Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę, nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym - napisał Krzysztof Krawczyk.

Muzyk dodatkowo martwi się o stan zdrowia swej małżonki Ewy, która wciąż czeka na wynik badania. Ewa Krawczyk przebywa obecnie na kwarantannie, co oznacza, że siłą rzeczy małżonkowie zostali rozdzieleni.

Wielka miłość wielkiego muzyka

Ewa Krawczyk jest trzecią żoną słynnego muzyka. Pełni również funkcję “road maganerki” wokalisty; wspierała go także swoim śpiewem podczas koncertów. Małżonkowie trwają u swego boku od ponad 30 lat.

Para przysięgała sobie dozgonną miłość aż trzy razy. Pierwsze małżeństwo zawarte w Stanach Zjednoczonych, gdzie Krzysztof i Ewa Krawczyk się poznali, okazało się bowiem nieważne w naszym kraju. Dopiero po powrocie do Polski powiedzieli sobie “tak” przed jednym z krakowskich urzędników, by wreszcie połączyć się węzłem małżeńskim w kościele przy ulicy Koszykowej w Warszawie.

- Krzysztof wyglądał elegancko. Miał na sobie marynarkę smokingową, białą koszulę i muszkę. Moja sukienka przyleciała z Krakowa samolotem... godzinę przed ceremonia - wspomina żona Krzysztofa Krawczyka.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 23 marca 2021

MAM TO!!!!!!!!! Dziękuję wszystkim, którzy przez całe moje życie artystyczne mi towarzyszyli i pomagali i są...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Czwartek, 18 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, Lelum, Fakt

Następny artykuł