Kinga Rusin komentuje debatę w Końskich. Takich słów się po niej nikt nie spodziewał
Niedzielny wieczór to kolejna dawka emocji za sprawą programu "Taniec z Gwiazdami". Na widowni pojawiła się Kinga Rusin. Nie zabrakło pytań o politykę. Tak zareagowała na debatę w Końskich.
Wiosenna edycja programu "Taniec z Gwiazdami"
Widzowie Polsatu od tygodni mogą oglądać nowy sezon jednego z najpopularniejszych programów stacji. Taneczna rywalizacja gwiazd polskiego show-biznesu przynosi nam mnóstwo emocji. W tej edycji nie brakowało zaskoczeń, a także niespodzianek ze strony produkcji.
Wśród gwiazd, które jeszcze walczą o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną znaleźli się: Michał Barczak i Magda Tarnowska, Adrianna Borek i Albert Kosiński, Filip Gurłacz i Agnieszka Kaczorowska , Maria Jeleniewska i Jacek Jeschke, Blanka Stajkow i Mieszko Masłowski oraz Tomasz Wolny i Daria Syta.
Uczestnicy robią wszystko by przekonać do siebie grono jurorów oraz widzów. To od ich głosowania i not Iwony Pavlović, Ewy Kasprzyk, Tomasza Wygody i Rafała Maseraka zależy ich dalszy los w programie. Produkcja również nie ułatwia im zadania. Zmiany zasad często stanowią wyzwanie dla par.

Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami"
Produkcja Polsatu ciągle zaskakuje widzów oraz uczestników popularnego programu. W ostatnich edycjach widzieliśmy kilka zmian, które mają urozmaicić taneczną rywalizację. Pary "Tańca z Gwiazdami" wymieniały się już partnerami, a także toczyły prawdziwe bitwy na parkiecie o dodatkowe punkty.
Jedną z bardziej emocjonujących zmian są dogrywki, które decydują o losie zagrożonych par. Wówczas to jurorzy mają ostateczny głos w sprawie eliminacji uczestnika. W ten sposób z wiosennej edycji odpadł były koszykarz, Cezary Trybański. Produkcja potrafi też zaskoczyć widzów w ostatniej chwili podczas czytania werdyktu.
W pierwszym odcinku oraz w odcinku z rodziną dowiedzieliśmy się, że żadna z par nie żegna się z parkietem "Tańca z Gwiazdami". Niestety niedługo później werdykt eliminował dwie pary jednocześnie. Wspólnie pożegnali się z widzami: Aleksandra Filipek i Wojciech Kucina oraz Magdalena Narożna i Piotr Musiałkowski. Jak będzie tym razem? Podwójne choreografie to spore wyzwanie dla gwiazd.
Kinga Rusin ostro o debacie w Końskich
Niedzielny wieczór w programie "Taniec z gwiazdami" tradycyjnie przyciągnął plejadę znanych twarzy, a wśród publiczności można było dostrzec Kingę Rusin . Dziennikarka, która sama przed laty triumfowała w tanecznym show u boku Stefano Terrazzino , z sentymentem śledziła występy uczestników.
Jednakże, w kuluarach nie zabrakło rozmów na temat głośnego wydarzenia politycznego ostatnich dni – debaty prezydenckiej w Końskich , która wywołała spore poruszenie w opinii publicznej. Kinga Rusin znana jest z tego, że nie gryzie się w język, komentując, to co dzieje się w kraju. Tym razem jej słowa były niezwykle dyplomatyczne. Co Rusin sądzi o debacie?
Powiedzmy tak - jestem na bieżąco, oceniam na własny użytek, pozwoli Pan? Wolałabym zostać w atmosferze święta tańca - odpowiedziała bardzo dyplomatycznie Rusin.
Oglądaliście debatę?