Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Korwin Mikke: “Na diecie fastfoodowej Lewandowski strzelałby więcej goli” (TYLKO U NAS)
Natalia Zambrzycka
Natalia Zambrzycka 14.06.2021 02:00

Korwin Mikke: “Na diecie fastfoodowej Lewandowski strzelałby więcej goli” (TYLKO U NAS)

Janusz Korwin Mikke Robert Lewandowski dieta fastfoodowa
Tilo Wiedensohler/Imago Sport and News/East News

Dziś pierwszy mecz reprezentacji Polski na Euro 2020. O godzinie 18 zagramy ze Słowacją. W internecie huczy o urodzie Mariny Szczęsnej - żony bramkarza reprezentacji Wojtka Szczęsnego. Zagraniczne media okrzyknęły ją królową polskich WAGs. Postanowiliśmy więc zapytać polityka Janusza Korwin-Mikkego, kto według niego jest najprzystojniejszy wśród polskich reprezentantów.

Kto jest najprzystojniejszy według Korwina Mikke

Janusz Korwin-Mikke to polski polityk i publicysta. Założyciel i prezes Unii Polityki Realnej, Wolności i Praworządności, Kongresu Nowej Prawicy i partii KORWiN, a także jeden z liderów federacyjnej partii Konfederacja Wolność i Niepodległość. Jest również fanem piłki nożnej. W jednym z wywiadów powiedział nawet, że “kibice są ostoją patriotyzmu”. Postanowiliśmy zapytać go, który z naszych reprezentantów na Euro 2020 jest jego zdaniem najprzystojniejszy.

- Po pierwsze to ja jestem mężczyzną i zajmuję się piłką nożną tylko pod względem piłki nożnej. Patrzę na nich tylko pod względem zawodników. Po drugie to o urodę mężczyzn należy pytać wyłącznie kobiety, a nie mężczyzn - odpowiada stanowczo Janusz Korwin-Mikke.

“Na diecie fastfoodowej Lewandowski strzelałby więcej goli”

Lider Konfederacji od niedawna jest na kontrowersyjnej diecie. Przez 30 dni polityk ma zamiar jeść jedynie fast-foody na każdy posiłek. Chce udowodnić, że "fast-foody to normalne pożywienie, jak każde inne". Zapytany o to, czy według niego dieta ta poprawiłaby formę gwiazdy naszej drużyny - Roberta Lewandowskiego, odpowiada:

- Myślę, że Lewandowski strzelałby więcej bramek. Ja gram w szachy i warcaby na tej diecie i trochę schudłem a w dodatku mam lepszą formę. Generalnie rzecz biorąc, lepiej ta dieta robi - zapewnia prezes.

- Byleby nie był zbyt długo. Ten idiota lekarz z Londynu był na niej przez miesiąc, ja na razie jestem trzy tygodnie i na razie czuję się świetnie, ale co ja mogę wiedzieć, co będzie za dwa tygodnie. Nie można przesadzać, taki miesiąc wystarczy - podsumowuje Janusz Korwin-Mikke.