Swiatgwiazd.pl
Testament Krzysztofa Krawczyka

Jan Bielecki/East News

Krzysztof Krawczyk już wcześniej spisał testament, zadbał, aby każdy był usatysfakcjonowany

6 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Z uwagi na liczne wojaże Krzysztofa Krawczyka i jego małżonki za granicę, artysta zdecydował się na spisanie testamentu już przed 10. laty. Piosenkarz wolał być ubezpieczony na wypadek ewentualnego nieszczęścia. Jego majątek został rozpisany sprawiedliwi

  • Krzysztof Krawczyk spisał testament

  • Razem z małżonką sporządzili go notarialnie już 10 lat temu

  • Majątek został podzielony sprawiedliwie i po równo

Przezorny, zawsze ubezpieczony - to stwierdzenie idealnie pasuje do spisanego 10 lat temu przez Krzysztofa Krawczyka testamentu. Do momentu swojej śmierci piosenkarz bez wątpienia znacznie powiększył swój majątek, który teraz po równo trafi do prawowitych właścicieli.

Krzysztof Krawczyk spisał testament

Małżonka Krzysztofa Krawczyka, Ewa powiedziała, że przyczyną śmierci jej męża nie był koronawirus. TVP Info podała zaś, że wpływ na taką kolej rzeczy miały mieć choroby współistniejące. W dalszym ciągu nie ma oficjalnego potwierdzenia tychże teorii.

Talent i twórczość piosenkarza przełożyły się na sprzedaż niezliczonej ilości każdego z 40 albumów, które nagrał w trakcie swojej kariery muzycznej. Dzięki temu oraz wielu rozegranym koncertom w Polsce, jak i poza jej granicami dorobił się ogromnego majątku.

W związku ze swoimi licznymi podróżami w towarzystwie małżonki Krzysztof Krawczyk już 10 lat temu postanowił zadbać o swój dobytek i razem z Ewą wybrali się do notariusza, by spisać testament. Zależało mu bowiem na tym, by duży majątek nie stał się przedmiotem sporu w jego rodzinie.

- Ustaliliśmy, że połowę majątku dostanie moja rodzina, czyli brat i syn, drugą połowę rodzina żony, czyli jej siostra i córki siostry. Wierzymy, że będziemy żyć długo i szczęśliwie, ale wszystko może się zdarzyć - powiedział Krzysztof Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem" w 2011 roku.

Majątek Krzysztofa Krawczyka

Mówią, że od przybytku głowa nie boli, jednak kiedy przychodzi czas rozliczenia lub rozdzielenia go, problem może stać się już trochę większy. Na szczęście Krzysztof Krawczyk był bardzo rozsądnym człowiekiem, który wiedział jak zarządzać swoim majątkiem.

Odnosząc się do wcześniej przytoczonej wypowiedzi piosenkarza dla tabloidu, warto zauważyć, że w ręce rodzin jego, oraz małżonki rozejdą się naprawdę drogocenne i wartościowe rzeczy. 

Mówimy tutaj o znajdującej się w okolicach Łodzi willi z basenem należącej do artysty, niezliczoną kolekcję platynowych i złotych płyt Krzysztofa Krawczyka, nie wspominając o oszczędnościach, które nagromadzone przez lata muszą być naprawdę wielkie.

Jednak kolejną wartą uwagi rzeczą jest fakt, że przez 10 kolejnych lat majątek ten bez cienia wątpliwości zdążył się znacznie powiększyć. Artysta wielokrotnie powtarzał, że to głównie zasługa małżonki, która potrafiła dysponować nie tylko pieniędzmi, ale i rozsądkiem swojego męża.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • TVP pilnie zmienia ramówkę. Wszystko przez śmierć Krzysztofa Krawczyka

  • Andrzej Duda żegna Krzysztofa Krawczyka. Poruszające słowa

  • Kim jest żona Krzysztofa Krawczyka? Dzień przed śmiercią muzyk rozpływał się nad ukochaną

Źródło: pudelek.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >