Krzysztof Krawczyk Żródło: EAST NEWS & TRICOLORS

Kim jest Ewa Krawczyk? Była największą miłością Krzysztofa Krawczyka

5 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Trzecia żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa, zdobyła serce muzyka na dobre. To właśnie o niej legendarny piosenkarz pisał tuż przed śmiercią - tragiczne wieści przekazał dziś niespodziewanie menedżer artysty. O czym nie każdy wie, Ewa nie była jednak jedyną małżonką Krawczyka.

  • Krzysztof Krawczyk był trzykrotnie żonaty
  • Szczęście w miłości odnalazł dopiero u boku Ewy
  • Żona pomagała artyście w sprawach zawodowych

Obecna żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa, pozostała z artystą aż do dnia jego śmierci, o której 5 kwietnia nagle dowiedzieli się fani piosenkarza. Muzyk chętnie wspominał o niej między innymi w social mediach; jeszcze parę dni temu cieszył się, że po hospitalizacji spowodowanej infekcją nowym koronawirusem to właśnie do Ewy powrócił po kilku dniach rozłąki. Krzysztof Krawczyk przyrzekał wybrance miłość aż trzykrotnie.

Krzysztof Krawczyk: Ewa Krawczyk była trzecią żoną artysty

Spośród trzech żon Krzysztofa Krawczyka to Ewa rozgościła się w jego sercu na dobre i na złe. Dowodzi o tym wpis, który pojawił się na oficjalnym facebookowym profilu artysty 3 kwietnia. Gwiazdor stoczył niedawno walkę z chorobą COVID-19.

- Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi- czytamy w mediach społecznościowych Krzysztofa Krawczyka.

Z czego nie zdaje sobie sprawy wielu fanów twórczości artysty, Krzysztof Krawczyk miał trzy wybranki życia. Muzyk stanął na ślubnym kobiercu po raz pierwszy w latach 70 ubiegłego wieku, gdy poślubił Grażynę Adamus. Związek nie przetrwał próby czasu, a piosenkarz ożenił się z Haliną Żytkowiak, z którą doczekał się jedynego syna. Pociecha Krawczyka otrzymała imię po ojcu.

Nie żyje Krzysztof KrawczykNie żyje Krzysztof KrawczykCzytaj dalej

To Ewa okazała się miłością życia Krzysztofa Krawczyka. Para zalegalizowała związek w latach 80, gdy artysta pomieszkiwał w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ po powrocie do Polski okazało się, iż małżeństwo zawarte w Ameryce Północnej w ojczyźnie muzyka jest nieważne, małżonkowie mówili sobie “tak” jeszcze dwa razy. Najpierw wzięli szybki ślub cywilny, później przyrzekając dozgonną miłość przed Bogiem.

W jednym z wywiadów żona Krzysztofa Krawczyka przyznała, że z ceremonią ich zaślubin łączy się pewna zabawna historia. Chodziło o strój, jaki panna młoda przywdziała tego dnia. Ewa wyznała bowiem, że suknia ślubna musiała pokonać odległość z Krakowa do Warszawy drogą lotniczą - szczęśliwie dotarła na miejsce godzinę przed ślubem.

Kim jest żona Krzysztofa Krawczyka?

O trzeciej, ukochanej żonie Krzysztofa Krawczyka wiadomo stosunkowo niewiele. Kobieta od zawsze raczej stroniła od życia publicznego, często pojawiając się jednak na łamach oficjalnych mediów społecznościowych piosenkarza w formie jego prywatnych nawiązań.

Dodatkowo Ewa Krawczyk pomagała mężowi w działalności zawodowej. Od lat sprawdzała się w roli “road managerki” artysty. To właśnie ona dbała o zawodowe interesy ukochanego; w ubiegłym roku powiadomiła fanów Krzysztofa Krawczyka, że artysta zrezygnował z działalności na scenie z powodu zagrożenia epidemicznego.

- Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności- przekazywała żona Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk z żoną

Źródło: eastnews & mkudelski

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi.Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę,nie dajmy się wirusowi!

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Sobota, 3 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Następny artykuł