Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk

EAST NEWS & TRICOLORS

Kim jest Ewa Krawczyk? Była największą miłością Krzysztofa Krawczyka

5 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Trzecia żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa, zdobyła serce muzyka na dobre. To właśnie o niej legendarny piosenkarz pisał tuż przed śmiercią - tragiczne wieści przekazał dziś niespodziewanie menedżer artysty. O czym nie każdy wie, Ewa nie była jednak jedyną ma

  • Krzysztof Krawczyk był trzykrotnie żonaty

  • Szczęście w miłości odnalazł dopiero u boku Ewy

  • Żona pomagała artyście w sprawach zawodowych

Obecna żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa, pozostała z artystą aż do dnia jego śmierci, o której 5 kwietnia nagle dowiedzieli się fani piosenkarza. Muzyk chętnie wspominał o niej między innymi w social mediach; jeszcze parę dni temu cieszył się, że po hospitalizacji spowodowanej infekcją nowym koronawirusem to właśnie do Ewy powrócił po kilku dniach rozłąki. Krzysztof Krawczyk przyrzekał wybrance miłość aż trzykrotnie.

Krzysztof Krawczyk: Ewa Krawczyk była trzecią żoną artysty

Spośród trzech żon Krzysztofa Krawczyka to Ewa rozgościła się w jego sercu na dobre i na złe. Dowodzi o tym wpis, który pojawił się na oficjalnym facebookowym profilu artysty 3 kwietnia. Gwiazdor stoczył niedawno walkę z chorobą COVID-19.

- Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi - czytamy w mediach społecznościowych Krzysztofa Krawczyka.

Z czego nie zdaje sobie sprawy wielu fanów twórczości artysty, Krzysztof Krawczyk miał trzy wybranki życia. Muzyk stanął na ślubnym kobiercu po raz pierwszy w latach 70 ubiegłego wieku, gdy poślubił Grażynę Adamus. Związek nie przetrwał próby czasu, a piosenkarz ożenił się z Haliną Żytkowiak, z którą doczekał się jedynego syna. Pociecha Krawczyka otrzymała imię po ojcu.

To Ewa okazała się miłością życia Krzysztofa Krawczyka. Para zalegalizowała związek w latach 80, gdy artysta pomieszkiwał w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ po powrocie do Polski okazało się, iż małżeństwo zawarte w Ameryce Północnej w ojczyźnie muzyka jest nieważne, małżonkowie mówili sobie “tak” jeszcze dwa razy. Najpierw wzięli szybki ślub cywilny, później przyrzekając dozgonną miłość przed Bogiem.

W jednym z wywiadów żona Krzysztofa Krawczyka przyznała, że z ceremonią ich zaślubin łączy się pewna zabawna historia. Chodziło o strój, jaki panna młoda przywdziała tego dnia. Ewa wyznała bowiem, że suknia ślubna musiała pokonać odległość z Krakowa do Warszawy drogą lotniczą - szczęśliwie dotarła na miejsce godzinę przed ślubem.

Kim jest żona Krzysztofa Krawczyka?

O trzeciej, ukochanej żonie Krzysztofa Krawczyka wiadomo stosunkowo niewiele. Kobieta od zawsze raczej stroniła od życia publicznego, często pojawiając się jednak na łamach oficjalnych mediów społecznościowych piosenkarza w formie jego prywatnych nawiązań. 

Dodatkowo Ewa Krawczyk pomagała mężowi w działalności zawodowej. Od lat sprawdzała się w roli “road managerki” artysty. To właśnie ona dbała o zawodowe interesy ukochanego; w ubiegłym roku powiadomiła fanów Krzysztofa Krawczyka, że artysta zrezygnował z działalności na scenie z powodu zagrożenia epidemicznego.

- Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności - przekazywała żona Krzysztofa Krawczyka.

Źródło: eastnews & mkudelski

[EMBED-1009]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Zofia Zborowska ujawniła planowane imiona dzieci, internauci są zdumieni

  • Aleksander Kwaśniewski opowiedział o powikłaniach po koronawirusie

  • Członek ekipy Dowbor opowiedział o kulisach "Nasz nowy dom"

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >