Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Wiemy, kto zagra główną rolę w serialu o Irenie Jarockiej
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 19.06.2024 13:51

Tylko u nas: Wiemy, kto zagra główną rolę w serialu o Irenie Jarockiej

Kto zagra w serialu o Irenie Jarockiej?
fot. KAPIF

Powstaje serial o Irenie Jarockiej. Kto zagra główną rolę? Jaki będzie miał tytuł i ile odcinków zostanie nakręconych? Świat Gwiazd dotarł do szczegółów.

Powstaje serial o Irenie Jarockiej

To może być wielki hit! Rozpędu nabierają prace nad serialem o wielkiej gwieździe polskiej piosenki, Irenie Jarockiej. Producenci chcą powtórzyć sukces, jaki przed paru laty osiągnął serial polsko-rosyjski o Annie German.

Produkcja, w której główną rolę zagrała Joanna Moro, zyskała popularność poza granicami Polski, a z samej aktorki uczyniła pierwszoligową gwiazdę. Powtórki serialu o German wciąż emituję telewizje w Łotwie i Rosji. 

Stacje telewizyjne nie rezygnują z projektów, których głównymi bohaterami są legendarni artyści. O serialu, którego fabuła dotyczy życia i twórczości Ireny Jarockiej mówiło się od dawna. Teraz Świat Gwiazd dotarł do przełomowych informacji.

Wojciech Błach mieszka w klitce z żoną i trojgiem dzieci. Powód zaskakuje i zasmuca Marzena Kipiel-Sztuka zdążyła pożegnać się z fanami

Serial o Irenie Jarockiej. Tytuł, liczba odcinków, wątki

Dowiedzieliśmy się, ile dokładnie odcinków będzie liczył serial o Jarockiej. W odcinkach nie zabraknie wątków z udziałem innych artystów, w tym tych, których nie ma już wśród nas.

Będzie 6 odcinków serialu. W lipcu ruszają castingi i kompletowanie obsady. Aktorzy sami się do nas zgłaszają. Zwłaszcza, że akcja serialu będzie rozgrywać się na tle polskiego show-biznesu ubiegłych lat. Jest zatem mnóstwo ciekawych ról do obsadzenia. Będzie postać głównej rywalki Ireny, a zatem Anna Jantar. Prócz niej Maryla Rodowicz, Wojciech Młynarski, Czesław Niemen – zdradza w rozmowie ze Światem Gwiazd jeden z pracowników produkcji serialu.

Dowiedzieliśmy się, jaki tytuł nosić będzie produkcja, na którą fani czekają od kilku lat:

Jego tytuł to „Jarocka”. Mamy już akceptację męża pani Ireny, prof. Michała Sobolewskiego, który wzruszył się do łez, czytając tritment (próbną wersję scenariusza – red.). – dowiaduje się Świat Gwiazd.

Kto zagra Irenę Jarocką?

A kto zagra Irenę Jarocką? Lipcowe castingi mają zdecydować także o odtwórczyni głównej roli. Nam udało się dowiedzieć, kto ma największe szanse. Produkcja bierze pod uwagę dwie gwiazdy.

Na castingi do roli pani Ireny zostaną zaproszone Kasia Zielińska i Agnieszka Więdłocha. Wszystko wskazuje na to, że to między nimi rozegra się ostateczna rywalizacja. Produkcji zależy na podobieństwie fizycznym aktorki do pierwowzoru. Zatem ważne są duże, jasne, wyraziste oczy. Obie aktorki je mają. Kasia na dodatek śpiewa, to jej duży atut w walce o tę rolę – zdradza nam nasz informator.

Przykład Joanny Moro pokazuje, że umiejętności wokalne są szczególnie mile widziane u aktorek, które wcielają się w piosenkarki. Moro na fali sukcesu “Anny German” próbowała podbić rynek muzyczny. Wydała płytę z coverami i wystąpiła na festiwalu w Opolu. Niestety nie wyszło jej to na dobre…

Irena Jarocka, fot. KAPIF
Irena Jarocka, fot. KAPIF
Katarzyna Zielińska, fot. KAPIF
Katarzyna Zielińska, fot. KAPIF
Agnieszka Więdłocha, fot. KAPIF
Agnieszka Więdłocha, fot. KAPIF