Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

__Katarzyna Zielińska__ - polska aktorka i piosenkarka. Aktywna zawodowo od 1999 roku. W 2002 ukończyła studia na PWST w Krakowie. Związana z teatrami Ludowym w Krakowie oraz Syreną i Rampą w Warszawie. Występuje w Teatrze Komedia i Teatrze Muzycznym Roma. W 2006 wzięła udział w programie TVP2 "Szansa na sukces". Największą popularność przyniosła jej rola Marty Walawskiej w serialu "Barwy szczęścia", w którym występuje od 2007 roku. Brała udział w programach rozrywkowych "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Jak oni śpiewają". Data urodzenia: 29 sierpnia 1979. Wzrost: 164 cm. Włosy: rude. Oczy: zielone.

Katarzyna Zielińska
19.04.2024 20:44 Katarzyna Zielińska pokazała się pierwszy raz publicznie od śmierci ukochanej osoby. Nie była sama

Katarzyna Zielińska ostatnio przeżyła wielką stratę. Zmarł ciężko chory 4-latek, który był jej bardzo bliski. Dziś pojawiła się na wydarzeniu publicznym, ale mogła liczyć na wsparcie. Jak wyglądała? Zdjęcia.

None
12.04.2024 13:30 Kasia Zielińska w żałobie. "Zostawiłeś nam tyle miłości"

Katarzyna Zielińska przekazała tragiczne wieści. Znana aktorka poinformowała o śmierci ukochanego kilkulatka. Pożegnalny list gwiazdy do zmarłego chłopca rozdziera serce.

Anna i Robert Lewandowsccy, Katarzyna Zielińska
24.09.2023 09:14 Katarzyna Zielińska chce zastąpić Annę Lewandowską u boku Roberta? Zwróciła się bezpośrednio do niej

Robert Lewandowski dzięki zagranicznym popisom na murawie stał się jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Choć prywatnie tworzy szczęśliwe małżeństwo z Anną Lewandowską, nie brak gwiazd, które chętnie zastąpiłyby trenerkę u boku sportowca. Katarzyna Zielińska wyszła z bezpośrednią propozycją. Ma dowody, że też pasowałby do gwiazdora.

Jak Katarzyna Zielińska wygląda w nowej fryzurze?
19.09.2023 19:19 Zielińska powraca odmieniona z fryzurą na Woźniak-Starak. Internauci oniemieli: „O matko, jaka piękna”

Katarzyna Zielińska ponownie zaskakuje metamorfozą fryzury. Jak tym razem wygląda lubiana aktorka? Internauci zachwyceni jej uczesaniem na Agnieszkę Woźniak-Starak. Zdjęcie.

Kasia Zielińska
10.09.2023 16:07 Kasia Zielińska odnowiła przysięgę małżeńską. Pochwaliła się w sieci zdjęciami z ceremonii

Kasia Zielińska jest szczęśliwą żoną od dziesięciu lat. Jej mąż jest w niej tak zakochany, że w sierpniu tego roku oświadczył się jej po raz drugi. Para nie czekała długo: sieć właśnie obiegają zdjęcia z ceremonii. Tym razem aktorka wyglądała zupełnie inaczej niż za pierwszym razem, choć też miała białą suknię.

Katarzyna Zielińska pochwaliła się zaręczynami, fot. KAPiF; instagram.com/katarzynazielinska
07.08.2023 09:19 Katarzyna Zielińska powiedziała "tak"! Gwiazda pochwaliła się zaręczynami, zaskakujący obrót spraw

Katarzyna Zielińska pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych, że przyjęła zaręczyny, a wszystko mimo tego, że od dziesięciu lat jest w formalnym związku! Sprawdziliśmy, o co chodzi.

Katarzyna Zielińska
08.09.2022 13:44 Katarzyna Zielińska nie mogła powstrzymać łez w wywiadzie na żywo. "Mam dużo problemów"

Katarzyna Zielińska od lat prężnie rozwija się w branży aktorskiej. Działa także w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami, a także zamieszcza zabawne nagrania własnego autorstwa. Pod szerokim uśmiechem kryją się niekiedy łzy i trudne doświadczenia. W najnowszym wywiadzie Kasia nie mogła ukryć smutku. Opowiedziała, z czym się zmaga.Nie od dziś mówi się, że nie wszystko, co widzimy w sieci czy przed szklanym ekranem jest prawdą. Wiele gwiazd pod uśmiechem i zabawnymi żartami skrywa ból. Na temat płaczu i gorszego samopoczucia otworzyła się w ostatnim czasie gwiazda "Barw szczęścia".

Katarzyna Zielińska EA
26.06.2022 21:44 Katarzyna Zielińska pożegnała Julię Kuczałę. "Doceniała każdy dzień swojego życia"

Katarzyna Zielińska znana jest polskim widzom przede wszystkim z roli Marty Walawskiej z serialu "Barwy szczęścia". Aktorka odnosi jednak liczne sukcesy na wielkim i małym ekranie, a także na deskach teatrów. W mediach społecznościowych rzadko porusza sprawy prywatne, tym razem jednak zrobiła wyjątek. Pożegnała niezwykłą osobę.Aktorka zaangażowana była w pomoc 19-latce, walczącej z rzadkim nowotworem mózgu. Niestety, Julia Kuczała zmarła pomimo drogiej terapii komórkami macierzystymi, jakiej była poddawana w Ameryce.