Swiatgwiazd.pl
Kuba Wojewódzki i Michał Wiśniewski

TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki zakpił z Michała Wiśniewskiego. Muzyk od razu mu odpowiedział

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W najnowszym odcinku talk-show Kuby Wojewódzkiego dziennikarz zażartował z lidera zespołu "Ich Troje". W ironicznych słowach nawiązał do licznych związków małżeńskich, w jakie wstępował Michał Wiśniewski. Muzyk postanowił odpowiedzieć na zaczepkę w social mediach - wyciągnął brudy na temat kolegi z show-biznesu i wyjawił, co tak naprawdę jest dla niego życiowym priorytetem.

  • Kuba Wojewódzki kąśliwie o Michale Wiśniewskim

  • Dziennikarz nawiązał do związków małżeńskich muzyka

  • Lider zespołu „Ich Troje” nie pozostał dłużny

  • Wypomniał celebrycie jedną z kontrowersyjnych publikacji

Kuba Wojewódzki zdobył ogólnopolską rozpoznawalność dzięki autorskiemu talk-show, któremu dziennikarz użyczył swoje imię i nazwisko. Przez lata gwiazdor TVN zdążył wdać się w wiele słownych potyczek z przedstawicielami polskiego show-biznesu. Tym razem obiektem słownych kpin stał się Michał Wiśniewski, a raczej pewien aspekt życia prywatnego muzyka - związki małżeńskie.

Kuba Wojewódzki ironicznie o Michale Wiśniewskim

W najnowszym odcinku talk-show „Kuba Wojewódzki” prowadzący gościł na słynnej kanapie Lecha Wałęsę i Aleksandrę Żebrowską. Dziennikarz przedstawił swego drugiego gościa jako małżonkę Michała Żebrowskiego - kobietę, której aktor w dużej mierze zawdzięcza zawodowy sukces.

To właśnie wtedy Kuba Wojewódzki pokusił się o nawiązanie do osoby Michała Wiśniewskiego. Jak mówił, w życiu lidera zespołu „Ich Troje” nie brakuje kobiet, w przeciwieństwie do sukcesów. Publicysta nawiązywał w ten sposób do związków małżeńskich, jakie zawierał muzyk.

- Mówi się, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta. To jest prawie że w show-biznesie reguła. Ona oczywiście nie dotyczy Michała Wiśniewskiego, bo tam jest więcej kobiet niż sukcesów - ironizował Kuba Wojewódzki.

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski żenił się pięciokrotnie. Wstępował w kolejne związki małżeńskie z Magdą Femme, Martą Mandrykiewicz (Mandaryną), Anną Świątczak oraz Dominiką Tajner. Ostatnio poślubił Polę, którą niedawno ujawnił na oficjalnym profilu na Instagramie. Piosenkarz doczekał się gromadki trzech córek i dwóch synów.

Lider zespołu „Ich Troje” odpowiedział na zaczepkę

Okazuje się, iż słowa Kuby Wojewódzkiego sięgnęły uszu piosenkarza. Michał Wiśniewski postanowił bowiem odpowiedzieć na zaczepkę dziennikarza w mediach społecznościowych. Na samym wstępie publikacji zaznaczył, co jest dla niego osobiście największym sukcesem w życiu.

- Największy sukces, który można odnieść, to rodzina i dzieci, które cię szanują i kochają, ale skąd ty możesz to wiedzieć? - pytał Michał Wiśniewski.

W tym przypadku muzyk nawiązywał do życia prywatnego dziennikarza, w którym również nie brakuje zmian. W autobiografii Kuba Wojewódzki sam tytułował się „zawodowym kawalerem”. Lista jego rzekomych związków jest jednak długa, znajdują się na niej relacje z takimi kobietami jak Anna Mucha, Natalia Lesz, Renata Kaczoruk czy Marta Żmuda-Trzebiatowska. Co warto dodać, publicysta nie ma dzieci.

W relacji na InstaStories Michał Wiśniewski również pozwolił sobie na dodatkowy odwet w postaci wyciągania tak zwanych „brudów”. Wypomniał bowiem Kubie Wojewódzkiemu między innymi to, że publicysta opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia deski rozdzielczej auta, które pędziło z prędkością 250 km/h (więcej >tutaj<).

[EMBED-1746]

[EMBED-1747]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, Party, Polska Times

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >