Kuba Wojewódzki Żródło: TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki zrugany przez internautów za przekroczenie prędkości

12 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Kuba Wojewódzki pochwalił się w sieci kolejnym autem. Publikacja rozpętała w sieci niemałą burzę - wszystko przez jeden szczegół. Chodzi o licznik, który zmieścił się na ujawnionym w Internecie zdjęciu. Celebryta mknął po drodze z zawrotną prędkością, która znacznie przekraczała dozwolone w przepisach limity.

  • Kuba Wojewódzki pokazał fanom zdjęcie z wnętrza luksusowego samochodu
  • Wątpliwości wielu internautów wzbudziła liczba na prędkościomierzu
  • Niedawno dziennikarz pokazał, jak wyglądało jego pierwsze japońskie auto

Kuba Wojewódzki zasłynął między innymi z prowadzenia talk-show, którego tytuł odzwierciedla imię i nazwisko prowadzącego. Znakiem rozpoznawczym celebryty jest także zamiłowanie do szybkich samochodów. Gwiazdor TVN lubi chwalić się motoryzacyjnymi zdobyczami na oficjalnym profilu na Instagramie - internetowy zakątek Kuby Wojewódzkiego śledzi ponad 1 mln obserwatorów. Ostatnio ta liczna grupa miała okazję zapoznać się z publikacją, jaka natychmiast podzieliła komentujących.

Kuba Wojewódzki mknie z zawrotną prędkością po drodze ekspresowej

Zdjęcie wzbudzające skrajne emocje ujrzało światło dzienne w niedzielę 11 kwietnia - Kuba Wojewódzki pozował w towarzystwie luksusowego samochodu marki Ferrari. Tego dnia celebryta wybrał się nim na przejażdżkę.

Podczas gdy jedni zachwycali się widokiem ekskluzywnego “wozu”, uwagę drugich przykuł pewien szczegół. Na kolejnym ze zdjęć opublikowanych tego dnia przez Kubę Wojewódzkiego dał się bowiem zauważyć prędkościomierz. Według tego, co odbiorcy mogli zauważyć na fotografii, Ferrari mknęło po drodze z zawrotną prędkością 250 kilometrów na godzinę.

- Obiecałem w domu, że wrócę szybko... - podpisał wrzutkę Kuba Wojewódzki.

Podczas podróży po USA Krzysztof Krawczyk został aresztowany. Muzyk z uśmiechem opowiadał o tym incydenciePodczas podróży po USA Krzysztof Krawczyk został aresztowany. Muzyk z uśmiechem opowiadał o tym incydencieCzytaj dalej

Co warto zaznaczyć, na zamieszczonym w social mediach zdjęciu to nie Kuba Wojewódzki siedział “za kółkiem”. Miejsce kierowcy zajmowała osoba, której twarzy nie ujawniono. Nie jest zatem jasne, czy gwiazdor TVN tego dnia również osobiście depnął w pedał gazu.

Pewnym pozostaje jednak to, że - ktokolwiek kierował pojazdem - znacznie przekroczył dozwolone limity prędkości. Fakt ten nie umknął uwadze internautów. Do dyskusji na ten temat włączył się między innymi Jan Mencwel, współautor kampanii społecznej na rzecz bezpieczeństwa pieszych “Chodzi o życie”. W tym przypadku aktywista nie był w stanie powstrzymać emocji.

Na Twitterze pojawił się mocny wpis działacza, w którym Jan Mencwel wyraża głębokie oburzenie postępowaniem Kuby Wojewódzkiego. W ocenie aktywisty za podobne działania powinna grozić mu stosowna grzywna i zarekwirowanie pojazdu.

- Patocelebryta Kuba Wojewódzki chwali się jazdą... 250 km/h. Tacy zepsuci ludzie jak on budują w Polsce drogową cywilizację śmierci - przyzwolenie na bandytyzm kosztuje nas tysiące żyć rocznie! - czytamy na Twitterze.

To, co minęło

Niedawno w mediach społecznościowych Kuby Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie z 1993 roku. Dzięki niemu internauci mogli przekonać się, jak wyglądał jedyny samochód Wojewódzkiego japońskiej marki. Prowadzący talk-show żartował, że auto miało wątpliwie przydatną zdolność jazdy bokiem. Rozpoznajecie na nim młodego gwiazdora TVN?

-Mój jedyny japoński samochód #toyotamr2. Oprócz tego, że jeździł bokiem, miał też inne zalety. Reszta imidżu tradycyjnie amerykańska… - wspominał Kuba Wojewódzki.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Plotek, Instagram, Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł