Królowe życia, operacje bohaterki Żródło: instagram.com/krolowe_zycia_official

Laluna z "Królowych życia" pokazała, jak wyglądała przed operacjami plastycznymi

1 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Kojarzona z programu "Królowe życia" Kasia Alexander, lub, jak kto woli Laluna Unique po raz kolejny pokazała zdjęcie sprzed operacji plastycznych. Gwiazda dała do zrozumienia fanom, że nie ma zamiaru robić tego ponownie i poprosiła, by zapisali sobie ową fotografię. Trzeba przyznać, że skalpel specjalisty zrobił niemałą robotę.

  • Laluna Unique pokazała zdjęcie sprzed operacji plastycznych
  • Gwiazda poprosiła fanów o zapisanie owej fotografii
  • Kasia Alexander przeszła operacje w Turcji

Dla nikogo nie będzie tajemnicą, że obok Dagmary Kaźmierskiej i Edzi Laluna jest zdecydowanie najpopularniejszą "Królową życia". Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 243 tys. osób, jednak liczba ta wzrasta z dnia na dzień. Nic w tym dziwnego, jej wyjątkowy wygląd, który zawdzięcza licznym zabiegom medycyny estetycznej, potrafi przyciągnąć uwagę widza.

Laluna Unique przed operacjami plastycznymi

Kasia Alexander zalicza się do grona celebrytek, która poza błyskiem fleszy i towarzystwa kamer robi bardzo dużą karierę w mediach społecznościowych. Gwiazda zasłynęła licznymi operacjami plastycznymi, które wykonywała u renomowanych specjalistów w Europie. Dzięki swojej regularnej obecności na Instagramie często wchodzi w interakcję ze swoimi fanami, którzy uwielbiają zadawać "Królowej życia" rozmaite pytania.

Jednak, jak nie trudno się domyślić równie często przejawia się jedno, które powoli staje się dla popularnej Kasi uciążliwe. Dotyczy ono zdjęć sprzed operacji plastycznych, które już niejednokrotnie przejawiało się w mediach społecznościowych gwiazdy. Z uwagi na chęć spełnienia próśb swoich wielbicieli postanowiła zrobić im tę przyjemność i udostępnić po raz kolejny tę samą fotografię, jednak w dość niegrzeczny sposób zaznaczyła, że nie chce więcej tego robić.

- Pokazywałam już 1000 razy. Zapiszcie sobie to zdjęcie i nie męczcie d*py- napisała Laluna.

Nie żyje Maja Hądzlik-MargańskaNie żyje Maja Hądzlik-MargańskaCzytaj dalej

Przyglądając się opublikowanemu zdjęciu można śmiało powiedzieć, że skalpele lekarzy medycyny estetycznej, do których często wybiera się Kasia poczyniły dosłownie cuda, i niesamowicie zaingerowały w wygląd gwiazdy polskiego Instagrama.

Jakie zabiegi medycyny estetycznej przeszła Laluna Unique?

Kasia zaczęła zyskiwać popularność w 2019 roku. Właśnie wtedy po raz pierwszy pojawiła się przed kamerami "Królowych". Od tamtej pory jej Instagram to codzienność dla wielu fanów programu, ale także ludzi zainteresowanych jej spektakularnymi przemianami. Gwiazda bardzo chętnie wrzuca swoje fotki na Insta, co tylko podkręca jej zasięgi i popularność.

Po raz ostatni trafiła pod skalpel specjalisty w grudniu ubiegłego roku. W tym celu wyleciała do Stambułu, gdzie leżąc na stole wykonano jej zabiegi odsysania nóg, rąk oraz górnej części pleców. Jednak na tym nie koniec. Zdecydowała się na znacznie więcej:

- Miałam robiony zabieg odsysania bardziej nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka - napisała wówczas na Instagramie.

Wnioskując po pasji Laluny można śmiało stwierdzić, że na tym ingerencja w jej wygląd się nie skończy. Wypełnione piersi i pośladki gwiazdy są najbardziej charakterystycznymi elementami jej wyglądu. Czekacie na kolejne zmiany w wyglądzie Kasi?

Laluna Unique przed operacjami plastycznymi

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: instagram.com

Następny artykuł