Swiatgwiazd.pl
Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na świeczniku. Widzowie są pewni, że Maciek nie przypadł jej do gustu

fot. screen youtube@TVN7

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na świeczniku. Widzowie są pewni, że Maciek nie przypadł jej do gustu

25 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Piąta edycja programu produkcji TVN pt. "Ślub od pierwszego wejrzenia" wkracza w bardzo ciekawy moment. Uwagę fanów przykuwa reakcja Laury na swojego małżonka Maćka. Zdaniem wielu z nich kobieta nie wykazuje odpowiedniego zainteresowani

  • Laura i Maciek zostali małżeństwem w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”

  • Fani zauważyli, że Maciej niespecjalnie przypadł kobiecie do gustu

  • Są przekonani, że po programie zostawi swojego małżonka

W programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” emocje sięgają zenitu, a uczestniczki i uczestnicy już cieszą się swoimi świeżo poznanymi drugimi połówkami. Fani dostrzegli jednak, że Laura nie do końca jest usatysfakcjonowana ze swojego małżonka. 

Laura ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie jest zadowolona z męża?

Pary z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie zawsze są usatysfakcjonowane swoim widokiem, a uczestnicy bardzo często skazani są na krytykę ze strony widzów. Nic w tym dziwnego, jednak wszystko zależy od sposobu podejścia.

Początkowo jedną z najbardziej krytykowanych osób piątej edycji show TVN7 była Iga, która wyszła za Karola. Tym razem ich wzrok skierował się ku innej parze, a mianowicie Laurze i Maćkowi, którzy przed wejściem w związek małżeński wydawali się dla siebie stworzeni.

Niestety dziś nie wszystko jest tak pozytywnie odbierane przez większość fanów. Ludzie zauważyli, że Laura nie jest zainteresowana swoim małżonkiem i są praktycznie przekonani, że po zakończeniu programu postanowi z nim się rozwieść. 

Z perspektywy Maćka wszystko wydaje się odwrotne, ponieważ widać, że jest bardzo zakochany i usatysfakcjonowany swoją małżonką. Wiele osób już zaczyna współczuć mężczyźnie i życzyć, by jak najszybciej doszedł do siebie po stracie ukochanej. 

Fani współczują Maćkowi

Cała sytuacja związana z Laurą i Maćkiem rozpoczęła się, gdy para wróciła z podróży poślubnej. Wówczas mężczyzna miał zadecydować, gdzie chce spać. On sam twierdził, że woli u brata, mimo tego, że Laura zaproponowała, by został u niej. Ostatecznie uległ, jednak to w tym momencie zauważono niechęć kobiety to swojego małżonka.

Fani wykazali się błyskotliwością i stwierdzili, że gdyby Laurze zależało na Maćku, to zachowywałaby się całkowicie inaczej. Twierdzą także, że małżeństwo po prostu do siebie nie pasuje:

- Jakby cokolwiek do niego czuła, to byłaby  wniebowzięta, że jednak zdecydował się zostać. A ona była wkurzona. Ten jej śmiech to chyba reakcja na stres, jak to będzie wyglądało w TV,

- Trzymałam za tą parę kciuki, a po ostatnim odcinku wydaje mi się, że jednak do siebie nie pasują. Laura pokazała, że Maciek wkurza ją na każdym kroku. Oby chłopak się pozbierał, bo widać, że się zakochał - piszą fani na Facebooku.

Myślicie, że małżeństwo Laury i Maćka jednak przetrwa?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Czołowa gwiazda odchodzi z "Na dobre i na złe". Decyzja zapadła

  • Izabela Janachowska przeżyła dramat. Konieczna była interwencja policji

  • Niebywałe nagranie z Kasią Cichopek i mężem w roli głównej trafiło do sieci

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >