Swiatgwiazd.pl > Plotki > Dowbor odwiedził restaurację Lewandowskiego. Podzielił się wrażeniami
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:45

Dowbor odwiedził restaurację Lewandowskiego. Podzielił się wrażeniami

Maciej Dowbor
Pawel Wodzynski/East News

Maciej Dowbor odwiedził niedawno słynną restaurację Roberta Lewandowskiego w Warszawie. Dziennikarz rozczarował się wizytą w lokalu, a raczej tym, czego brakowało podczas jego odwiedzin. Całość zrelacjonował na swoim profilu na Instagramie. Co na to piłkarz?

Robert Lewandowski zaskoczył wszystkich i jakiś czas temu otworzył swoją własną restaurację w centrum Warszawy. W lokalu pojawia się mnóstwo gości, a ostatnio zawitał tam nawet sam Maciej Dowbor. Co dziennikarz uważa o lokalu znanego piłkarza?

Maciej Dowbor w restauracji Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski inwestuje swoje pieniądze w wielu różnych branżach. Ostatnio ceniony piłkarz otworzył w Warszawie swoją własną restaurację pod nazwą "NINE'S Restaurant &Sports". Lokal robi furorę zarówno wśród fanów, jak i osób z rodzimego show-biznesu, które chętnie odwiedzają nowe miejsce na planie stolicy. Menu knajpki przygotował syn Magdy Gessler — Tadeusz Müller. Utalentowany szef kuchni wyjawił, czego życzy sobie podczas pracy w restauracji Robert Lewandowskiego.

-Zajmuję się stworzeniem menu, koncepcji tego, jak to miejsce ma wyglądać, czym ma zaskakiwać gości. Całym formatem miejsca, co nie jest łatwe, bo miejsce jest bardzo duże, jest około 3300 metrów kwadratowych, trzy kuchnie. Będziemy mieli, mam nadzieję tabakę od wakacji. Tabaka w gastronomii to jest nic innego, jak ostry zachrzan na kuchni i to jest w slangu życia kulinarnego codzienne nasze określenie. Każdy chce mieć za drzwiami kuchni tabakę — wyznał twórca menu w lokalu Roberta Lewandowskiego Tadeusz Müller

Restauracja zachwyca wystrojem swoich wnętrz. Ściany lokalu pokryte są cegłą, a podłogę tworzą kremowe kafle i czarno-białe płytki. Kluczowym elementem knajpki Roberta Lewandowskiego, który najbardziej zwraca uwagę gości, są siatki odgradzające każdy ze stolików, które swoim wyglądem przypominają znajdujące się na boisku bramki. Trzeba przyznać, że wystrój robi wrażenie.

W restauracji można skosztować dań z wielu kuchni świata. Specjalnościami lokalu są między innymi zielone curry kokosowe z mleczkiem migdałowym, kalmary czy burgery. Co istotne, restauracja Roberta Lewandowskiego wcale nie jest zatrważająco droga. Większość dań kosztuje około 50 złotych, dzięki czemu mieści się w standardach mieszkańców Warszawy.

Maciej Dowbor niezadowolony z wizyty w lokalu Lewandowskiego?

Wczoraj restaurację naszego utalentowanego piłkarza odwiedził sam Maciej Dowbor. Dziennikarz zrelacjonował swoją wizytę w tym miejscu na swoim profilu na Instagramie. Okazało się, że było coś, czego brakowało gwiazdorowi podczas odwiedzin restauracji Roberta Lewandowskiego. Przy okazji Maciej Dowbor postanowił jeszcze raz pogratulować naszemu sportowcowi zajęcia drugiego miejsca w klasyfikacji tegorocznej Złotej Piłki.

-Chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zawiedziony, bo chciałem przyjść i przywitać się z gospodarzem tego miejsca, a niestety Robert Lewandowski nie wyszedł do mnie. Nie przyniósł mi ani przystawek, ani nawet piwa, które sobie zamówiłem. Ja wszystko rozumiem – no, ale są jakieś granice, nie może być tak, że gospodarz nie chce się pojawić. Ja tu specjalnie tylko z tego powodu przyjechałem. Powodzenia, Robert. Jeszcze raz gratulacje za zajęcie drugiego miejsca. Czy Lewy gotuje potrawy w tej knajpie, a nad wszystkim czuwa Anna Lewandowska? - skomentował swoją wizytę w restauracji Roberta Lewandowskiego Maciej Dowbor

Dziennikarz ponownie pokazał, że ma ogromne poczucie humoru i z uśmiechem reaguje na większość życiowych sytuacji. A Wy co uważacie na temat nowego lokalu Roberta Lewandowskiego?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa? 2. Majtki menstruacyjne - hit, czy kit? Przekonaj się sama. 3. Anna Dymna potwierdziła smutne wieści. "Nie ukrywam, że jest mi coraz trudniej"

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].