Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Dymna potwierdziła smutne wieści. "Nie ukrywam, że jest mi coraz trudniej"
Michał Fitz
Michał Fitz 02.12.2021 01:00

Anna Dymna potwierdziła smutne wieści. "Nie ukrywam, że jest mi coraz trudniej"

dymna
Piotr Molecki/East News

Anna Dymna niegdyś była jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Później jednak, choć całkowicie ze swojego zawodu nie zrezygnowała, skupiła się na działalności społecznej i humanitarnej. Ta jest jednak nie mniej wymagająca od występowania w filmach czy spektaklach.

O trudnościach z nią związanych Anna Dymna powiedziała nieco więcej w rozmowie z Super Expressem. Jak się okazało, komplikują się jej ambitne, a przy tym bardzo szlachetne plany.

Anna Dymna i jej problemy

Już jakiś czas temu Anna Dymna zapowiedziała, że ma plan zbudowania pierwszego w Polsce domu spokojnej starości dla osób z zespołem Downa. Miał on powstać na dzierżawionej przez nią działce w Lubiatowie.

Co więc stoi na przeszkodzie? Komplikacje prawne. Dymna wyznała, że okres dzierżawy niedługo się zakończy, a ona nie znalazła na razie sposobu, by temu zaradzić. W efekcie może po prostu zabraknąć miejsca na wybudowanie wyżej wspomnianego ośrodka.

- Dzierżawa mi się kończy w Lubiatowie nad morzem, i nie wiem, co będzie dalej. Nie wybuduję domu starości dla ludzi z zespołem Downa. Nie mam siły o to walczyć. Przez Lubiatowo już kiedyś zaczęłam palić papierosy, mam nadzieję, że teraz tak nie będzie! Tak naprawdę to nie mam nic do gadania, muszę czekać i zbierać pieniądze na dalszą dzierżawę. - wyznała Dymna, zdradzając przy okazji, że to nie pierwsze problemy z tą działką.

Anna Dymna - kariera

Swego czasu Anna Dymna była absolutną gwiazdą kina. Ma na swoim koncie występy w produkcjach, które dziś uznawane są za klasyczne, czego dobrymi przykładami są Janosik, Znachor czy Nie ma mocnych. W ostatnich latach rzadziej pojawiała się na ekranie, co nie oznacza, że nie robiła tego w wielkim stylu. Za rolę w filmie Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy została nagrodzona Orłem.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa? 2. Majtki menstruacyjne - hit, czy kit? Przekonaj się sama. 3. Złota Piłka 2021: niewiarygodne, z kim Robert Lewandowski pojawił się na gali

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Anna Dymna