Magda Gessler Żródło: eastnews & Piotr Molecki

Kim z zawodu jest Magda Gessler? Restauratorka nie studiowała nic związanego z gotowaniem

13 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Wbrew temu, czego mogliby się spodziewać fani “Kuchennych rewolucji”, wykształcenie Magdy Gessler ma niewiele wspólnego z gotowaniem. W ramach edukacji słynna restauratorka zgłębiała bowiem tajniki sztuki i jej tworzenia. Gwiazda TVN kształciła się w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych.

  • Wykształcenie Magdy Gessler nie jest związane z kuchnią
  • Restauratorka zdobywała wykształcenie, uczęszczając na zajęcia w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych
  • Gwiazda TVN wyznała, że zamierza kontynuować edukację, studiując fizykę kwantową

Magda Gessler zasłynęła z udziału w hitowej produkcji “Kuchenne rewolucje”, gdzie z pasją ciskała o ziemię talerzami i nie żałowała głosu, pokrzykując na dalekich od zawodowego sukcesu restauratorów. Choć kulinarna wiedza słynnej restauratorki jest niekwestionowana, gwiazda TVN nie zdobywała jej drogą klasycznej edukacji. Co dla wielu fanów może być niemałym zaskoczeniem, wykształcenie wyższe Magdy Gessler tematycznie znacznie odbiega od kuchni i jedzenia. Magda Gessler zdobywała je, studiując za granicą.

Edukacyjna ścieżka Magdy Gessler nie była związana z kuchnią

O czym nie każdy wie, wykształcenie Magdy Gessler ma niewiele wspólnego z gotowaniem. Patrząc na kierunek, jaki zdecydowała się studiować słynna restauratorka, można założyć, że gwiazda TVN co najwyżej szkicowała dania, w których teraz rozsmakowuje się liczne grono Polek i Polaków. Prowadząca program “Kuchenne rewolucje” w ramach edukacji zgłębiała bowiem tajniki malarstwa.

Magda Gessler ukończyła Królewską Akademię Sztuk Pięknych św. Ferdynanda. Uczelnia została założona w XVIII wieku i po dziś dzień z powodzeniem wypuszcza na rynek pracy wielu absolwentów. Akademia mieści się w Madrycie, gdzie Magda Gessler mieszkała w latach 60 ubiegłego wieku.

O twórczych zapędach Magdy Gessler mogli przekonać się między innymi obserwatorzy działań podejmowanych przez fundację WOŚP. Kilka lat temu gwiazda TVN wystawiła na aukcję obraz swojego autorstwa, który ostatecznie został sprzedany za nieco ponad 4 tys. złotych.

Nie żyje Judyta Turan. Grała m.in. w Nie żyje Judyta Turan. Grała m.in. w "M jak miłość" i "Na Wspólnej", miała 37 latCzytaj dalej

Magda Gessler robi doktorat? Internauci zmieszani, w komentarzach prawdziwa burza

Prawdziwą furorę zrobiła ostatnia publikacja słynnej restauratorki w social mediach. Na oficjalnym profilu Magdy Gessler na Instagramie pojawił się tajemniczy materiał video. Gwiazda “Kuchennych rewolucji” w krótkim klipie przekonuje fanów, że na malarstwie jej ścieżka edukacyjna się nie kończy.

Magda Gessler obwieściła wszem wobec, że zamierza zgłębiać tajemnice fizyki kwantowej. Co więcej, ogłosiła, że decyduje się na wszczęcie przewodu doktorskiego.

-Kochani, muszę być cichutko… jest tak wcześnie, że śpi nawet mój pies Gucci! Od dziś będę trochę mniej aktywna w mediach społecznościowych. Dlaczego? Ponieważ zdecydowałam się zrobić Doktorat z fizyki kwantowej! Przede mną nowe doświadczenie! - napisała Magda Gessler.

Wobec tak rewolucyjnej wiadomości fani nie mogli pozostać obojętni, co obrazuje poruszenie, jakie wpis wywołał w komentarzach. Czego trudno się jednak nie domyślać, klip najprawdopodobniej zwiastuje nowy projekt zawodowy, w który zaangażowała się gwiazda TVN. Już w niedzielę 14 lutego widzowie stacji mają zapoznać się z wiosenną ramówką - być może publikacja restauratorki nie zbiegła się w czasie z planowanym ogłoszeniem planów TVN przypadkiem.

Instagram MG

Instagram MG 2

Źródło: instagram.com/magdagessler_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Życiorysy, Instagram, SuperExpress

Następny artykuł