Swiatgwiazd.pl
Poważny wypadek gwiazd disco polo

facebook.com/Magda Gessler

Magda Gessler w żałobie. Poinformowała o śmierci wspaniałej osoby

18 Listopada 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Magda Gessler przekazała na swoim Facebooku bardzo przykrą wiadomość. Zmarła szefowa kuchni baru mlecznego "Agata" w Gorzowie Wielkopolskim, w którym restauratorka niedawno przeprowadziła swoje tytułowe "Kuchenne rewolucje". Pani Marzanna nie doczekała emisji odcinka w telewizji. Miała 53 lata.

Zmarła szefowa kuchni wspomnianego baru pracowała w nim przez 40 lat, dokładnie od początku jego istnienia. Restauratorka wydała na Facebooku oficjalne oświadczenie, w którym przyznała, że nadchodzący odcinek będzie dla niej szczególny.

Magda Gessler poinformowała o śmierci jednej z uczestniczek "Kuchennych rewolucji"

Emisja omawianego odcinka będzie miała miejsce dziś, tj. 18 listopada w TVN o 21:35. Bar mleczny "Agata" należy do gorzowskiego klubu sportowego. Założony został w 1981 roku i od tamtej pory pracowała w nim zmarła 53-latka. Gwiazda TVN przyznała, że, Pani Marzanna była osobą bardzo dobrą, skromną i posiadającą ogromny talent.

Prezes klubu, widząc, że knajpa znajduje się w coraz bardziej opłakanym stanie zdecydował, że weźmie udział w "Kuchennych rewolucjach". Co więcej, groziło mu bankructwo i ostateczny upadek. Nie zamierzali się poddawać i uratowali wieloletni bar, uwielbiany przez dziesiątki osób.

Pani Marzanna miała przyznać, że bardzo ją martwi fakt, iż takie kultowe miejsce jest bliskie upadkowi. Dodała, że jest dla niej jak drugi dom, czemu kompletnie nie można było się dziwić. Po zaserwowaniu restauratorce dań, które jej zdaniem nie były najwyższej jakości, natychmiastowo postanowiła wziąć się do działania.

tyszkiewicz

Córka Beaty Tyszkiewicz przekazała informacje nt. zdrowia mamy

CZYTAJ DALEJ

Tym, co najbardziej zaskoczyło Gessler z pozytywnej strony była chęć nauki lepszego gotowania Pani Marzanny. W programie przyznała, że "takie chęci i serce do gotowania są bardzo rzadko spotykane". Zaraz po przemianie nazwała bar mleczny "Agata" "najlepszym barem mlecznym w Polsce".

Niestety niedługo po otwarciu nowego wydania lokalu restauratorka otrzymała informację, że Pani Marzanna zmarła w wieku 53 lat. Na swoim Facebooku wydała długi tekst, w którym opowiedziała, co ją spotkało podczas pobytu w Gorzowie i poprosiła swoich fanów, by oglądali dzisiejszy odcinek "Kuchennych Rewolucji" specjalnie dla zmarłej szefowej kuchni baru.

- W Gorzowie wydarzyło się wiele cudów, ale też smutków.. /// Ten odcinek poświęcam pamięci Marzenny.. oglądajcie proszę. Dla niej - napisała restauratorka.

Rodzinie zmarłej przekazujemy najszczersze kondolencje.

Zobacz zdjęcie i wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Pamiętacie babcię Wolańską? Nieliczni znali tragiczną historię życia aktorki
2. Pamiętacie małą Magdę z "Mam Talent"? Niewiarygodne, jak dziś wygląda. Wiemy, co się z nią dzieje
3. Koszmarna wpadka w TVN. Wszystko poszło na żywo, gorszej sytuacji nie mogliśmy się spodziewać?

Źródło: facebook.com


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Polskie gwiazdy, które podbiły Hollywood. Występowały w hitowych produkcjach

Slajd 1 z 10

East News

Pola Negri (Apolonia Chałupiec)

Pola Negri jest bez wątpienia jedną z największych ikon kina niemego. Swoją karierę aktorską zaczęła w Warszawie, skąd szybko przeniosła się do Berlina. W wieku 25 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła się jej prawdziwa kariera artystyczna. Pola Negri, a właściwie Apolonia Chałupiec, zagrała w wielu kultowych produkcjach kina niemego, między innymi "Hotel Imperial", "Bezwstydna kobieta" czy "The Spanish Dancer". Znana była również ze swoich licznych romansów. Gwiazda spotykała się z Charliem Chaplinem oraz Roderickiem La Rocque. Co ciekawe, uczuciem pałał do niej nawet sam Adolf Hitler. Polka związana była jednak z Rudolfem Valentino, którego śmierć przyczyniła się nie tylko do załamania aktorki, ale też upadku jej kariery zawodowej. Jej legendarne rzucenie się na trumnę ukochanego uznane zostało za przykład braku kultury i wpłynęło na znaczący spadek jej popularności. Pola Negri uważana jest za prawdziwą femme fatale kina niemego. Aktorka doczekała się także własnej gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Popularna Polka zmarła 1 sierpnia 1987 roku w San Antonio.

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Syn Kamila Durczoka nie będzie mógł zrzec się spadku?

Czytaj więcej >

Plotki

Smutne doniesienia o synu Kamila Durczoka. Chodzi o spadek dziennikarza

Czytaj więcej >

Plotki

Sławomir i Kajra planują przeprowadzkę? Zdumiewające informacje

Czytaj więcej >

Plotki

Niebywałe doniesienia o zarobkach Huberta Urbańskiego

Czytaj więcej >
jerzy stuhr

Plotki

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

Czytaj więcej >
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Plotki

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

Czytaj więcej >