Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie z urlopu Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 31.01.2020 Premiera spektaklu "Czlowiek z La Manchy" n/z: KOZUCHOWSKA MALGORZATA

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa w słońcu. Opublikowała zdjęcia z luksusowego urlopu

24 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Małgorzata Kożuchowska dołączyła do grona gwiazd, które w tęsknocie za słońcem wybrały się na urlop. Opublikowała w mediach społecznościowych fotografie z wakacji. Fani nie mogli odmówić jej komplementów.

Jeszcze niedawno serca internautów skradły zdjęcia, których główną bohaterką była babcia Małgorzaty Kożuchowskiej. Dziś fani aktorki mówią jednak o czymś zupełnie innym – ich wzrok przyciągnęła najnowsza, wyjątkowo słoneczna fotografia oraz inne zdjęcia z urlopu.

Małgorzata Kożuchowska na urlopie. Fani nie kryją zachwytu

Styczeń stał się dla polskich celebrytów doskonałą okazją do wypoczynku. W ostatnim czasie o tropikalnych wakacjach poinformowała między innymi Doda, a chwilę wcześniej media obiegły informacje, że za granicę wyjechał także jej były mąż z rodziną.

Słonecznych wrażeń nie odmówiła sobie również Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wyjechała na zimowe wakacje wraz z najbliższymi. Wyraźnie zadowolona podzieliła się tą informacją z fanami.

- Przyznaję się bez bicia: tęsknota za słońcem wygrała – napisała na Instagramie.

Odważna decyzja Anny Dereszowskiej. Odważna decyzja Anny Dereszowskiej. "Jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy"Czytaj dalej

Fotografia Małgorzaty Kożuchowskiej od razu zyskała wielu sympatyków. Internauci zachwycali się nie tylko piękną aktorką, ale także cudownym i słonecznym miejscem, które ta obrała za cel swojej podróży. Wielu z nich podzieliło zdanie artystki, przyznając się do własnej tęsknoty za słońcem.

- Przyznam się bez bicia: zazdroszczę – napisała jedna z fanek.

- Ja też tęsknię za słońcem. Rezerwacja zrobiona na lipiec, ale sam fakt ,że ona już jest, ociepla moje serce i ciało spragnione słońca. Pani Małgosiu, pięknych wakacji życzę – dodała kolejna.

W trakcie wypoczynku Małgorzata Kożuchowska nie zapomniała jednak o obostrzeniach, które ze względu na pandemię koronawirusa przestrzegane są nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach świata. Na kolejnym zdjęciu aktorka zaprezentowała się w bikini, chustce na głowie i maseczce.

- Maseczka – znak naszych czasów – skomentowała.

małgorzata kożuchowskamałgorzata kożuchowskaArtykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł