Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

31 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Czujni internauci zauważyli, że w ostatnim czasie media społecznościowe Małgorzaty Ohme i jej narzeczonego przeszły wiele zmian. Czy to kolejna para, która zakończyła związek wraz z nowym rokiem?

Od kilku lat prezenterka "Dzień Dobry TVN" tworzyła szczęśliwą relację z biznesmenem, Rafałem Jakóbiakiem. Para chętnie pokazywała się razem na medialnych eventach i publikowała wspólne zdjęcia na Instagramie. Niedawno jednak doszło do pewnej zmiany, która rozpoczęła zaciekawienie portalów internetowych.

Małgorzata Ohme rozstała się z narzeczonym?

Duet chętnie korzysta z mediów społecznościowych, ukazując kulisy życia prywatnego. Jeszcze do niedawna fani mogli z radością obserwować rozwijający się związek gwiazd, jednak kilka dni temu doszło do poważnych zmian.

Początkowo narzeczeni przestali obserwować się w mediach społecznościowych, a następnie wstawili kilka tajemniczych postów. Jedną z największych "wskazówek" miała być ich krótka konwersacja pod jednym z postów Rafała Jakóbiaka.

Miłość w pasji. Pasja w miłości. Cudo — skomentowała artystyczny obraz opublikowany przez mężczyznę.

Do samego końca — odpowiedział jej w komentarzu.

Następnego dnia Małgorzata Ohme pokusiła się o kolejną odpowiedź pod postem. Tym razem postawiła na krótkie stwierdzenie: "Kiedykolwiek ten koniec jest", na co Rafał Jakóbiak odpisał "Kiedy karmi się kłamstwem".

Krótka wymiana w mediach społecznościowych wystarczyła, by internauci i portale zwróciły uwagę na odmienne zachowanie narzeczonych. O poważnym kryzysie w ich związku zdążyły już napisać m.in.: Pudelek i Jastrząb Post. Małgorzata Ohme na razie nie skomentowała oficjalnie doniesień. Na skierowane przez nas pytanie w sprawie, nie odpowiedziała.

Małgorzata Ohme długo stroniła od miłości

Do 2015 roku prezenterka tworzyła związek małżeński z ekspertem w obszarze neuronauki stosowanej, Rafałem Ohme. Para doczekała się wspólnie dwójki dzieci i po rozstaniu naprzemiennie zajmuje się ich wychowywaniem .

Małgorzata Ohme w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że długo zwlekała z ponownym otworzeniem na miłość. Choć obecnie obydwoje pielęgnują bliską relację, w życiu prezenterki bywały momenty załamania.

Nie oznacza to oczywiście, że nie było bólu, smutku czy żałoby. Mam wrażenie, że kilka lat dochodziłam do siebie po tym rozstaniu, ale świadomość tego, że Rafał jest tatą moich dzieci, że to jest ktoś, kto jest częścią mojej rodziny, zawsze powodowała, że miałam taką poprawkę na wszelkie nasze zachowania i kryzysy oraz bardzo dużą taryfę ulgową — wyznała.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak
fot. KAPiF
Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak
fot. instagram.com/rafal_jakobiak/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Chciał nazwać dziecko imieniem kochanki, jego żona właśnie urodziła. W mediach aż huczy

  2. Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

  3. Horoskop na luty. Sprawdzamy, co czeka wszystkie znaki zodiaku

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Pudelek, Jastrząb Post, Dzień Dobry TVN

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]