Swiatgwiazd.pl
M Rozenek EN

TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała psa w prezencie. Mąż zrobił jej niespodziankę

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Wydaje się, że w domu Majdanów nigdy nie jest nudno! To wszystko za sprawą tego, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to świetnie dobrana para. Piłkarz podarował małżonce spóźniony prezent urodzinowy, który podzielił jej fanów. Czy to na pewno był dobry pomysł?

  • Małgorzata Rozenek świętowała ostatnio urodziny

  • Radosław postanowił sprawić jej uroczy przent

  • Reakcje fanów są różne

Od dłuższego czasu mówi się, że zwierzak jako prezent urodzinowy czy gwiazdkowy nie jest dobrym pomysłem. Wiele fundacji angażuje się w ratowanie „nietrafionych prezentów", szczególnie w okresie po Bożym Narodzeniu. Czy zatem Radosław, świadom, że obserwują go tysiące ludzi, nie powinien dawać dobrego przykładu?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – rodzina

W domu Majdanów nigdy nie jest nudno! Oprócz Małgosi i Radosława mieszkają z nimi Tadeusz i Stanisław – dzieci z poprzedniego małżeństwa celebrytki. Rok temu para przywitała na świecie Henryka, który urodził się w czasie pandemii. W rodzince Majdanów są jeszcze Lili i Sisi, buldogi francuskie, które Małgorzata pieszczotliwie nazywa „panny prosie". Do wesołej gromadki doszedł jeszcze George, buldog angielski.

Wydawałoby się, że to i tak spora ekipa. Widocznie nie dla Radosława, który postanowił, że z okazji urodzin Małgosi podaruje jej wymarzony prezent – kolejnego czworonożnego przyjaciela.

T Kammel EN

Tomasz Kammel pochwalił się swoim wymarzonym samochodem

CZYTAJ DALEJ

Nowy członek rodziny Majdanów

Małgorzata obchodziła 1 czerwca 43. urodziny. Z tej okazji mąż obsypuje swoją ukochaną podarkami. I chociaż od wyjątkowego dnia minął prawie miesiąc, Pysiula nie ustępuje w rozpieszczaniu Małgosi upominkami.

Ostatni prezent wzbudził prawdziwą sensację wśród fanów pary za sprawą uroczego zdjęcia na Instagramie. Radosław przygotował dla Małgorzaty prawdziwą niespodziankę i podarował jej kolejnego pieska.

Gang Majdana, jak mówi Małgosia o swoich milusińskich, powiększa się. Do ekipy doszła mała Franceska, która na zdjęciu wtula się w Małgosię. Widać, że czuje się dobrze w nowym domu.

Jednak obserwatorzy słynnej pary nie są tego do końca pewni. W komentarzach, poza komplementami rozczulonych fanów, głos zabrali ci zatroskani o sprawy zwierząt. Jedni mają wątpliwość, czy tak mały piesek da radę w towarzystwie trzech dorosłych, pokaźnych rozmiarów buldogów.

– Piesek przeuroczy, ale to są tak delikatne i wrażliwe pieski, że połączenie tego maleństwa z już dorosłymi dużymi psami o takich gabarytach jak buldogi itp. i malutkim dzieckiem jest słabe. One boją się w wielu rzeczy, czują swoją kruchość.

Inni postanowili zwrócić uwagę na problem kupowania psów na prezent, co nierzadko kończy się fatalnie dla zwierząt. Majdanowie nie powinni promować takiej postawy.

– Super… propagowanie zwierząt jako zabawki… gratulacje

– Psy nie są prezentami. Zdecydowanie potępiam, żeby pies był prezentem na urodziny…

A jeszcze inni zwrócili uwagę na fakt, że para często promuje adopcje psów ze schroniska, więc kolejny rasowy psiak gryzie się z tym, do czego namawiają swoich obserwatorów.

– Promujecie adopcje psów... A teraz rasowy psiak, chihuahua...? Rozumiem, że kundelek nie wpasowałby się w IdeoloInstagramowe ?


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >