Swiatgwiazd.pl
Xavier Wiśniewski

TRICOLORS/East News

Xavier Wiśniewski jest dumny z mamy. W obszernym wpisie wyraził swoją miłość do niej

27 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Mandaryny, a dokładniej Marty Wiśniewskiej, nikomu nie trzeba przedstawiać. Na początku lat 2000 znała i kochała ją cała Polska, a jej twórczość regularnie rozbrzmiewała we wszystkich rozgłośniach radiowych. Zawodowo Marta jest cenioną wokalistką, a prywatnie natomiast - oddaną matką dwóch pociech. Ostatnio Mandaryna niewątpliwie macierzyństwo docenia jeszcze bardziej.

  • Była żoną Michała Wiśniewskiego

  • Marta Wiśniewska startuje z nowym projektem

  • Syn Mandaryny we wzruszającym wpisie

O Marcie Polska usłyszała na przełomie lat 1990-2000, gdy to została choreografką i tancerką grupy muzycznej Ich Troje. W 2004 roku nastąpił prawdziwy przełom w jej karierze - Marta zadebiutowała jako wokalistka, szerzej znana publiczności pod pseudonimem "Mandaryna".

Artystka i żona ikony polskiej muzyki

Dwa pierwsze albumy wydane przez Mandarynę odniosły ogromny sukces, a piosenka "Ev'ry Night" okazała się prawdziwym przebojem. Chociaż kariera wokalna Marty zaczynała nabierać tempa, występ podczas festiwalu sopockiego w 2005 roku wywołał wokół niej niemałe kontrowersje. Zarzucano jej wówczas, że wcale nie potrafi śpiewać.

Muzyczna ścieżka Mandaryny to nie jedyny głośno komentowany po dziś dzień temat, bo niemniejsze zainteresowanie budzi też jej życie prywatne, a w szczególności wątek dotyczący ślubu z Michałem Wiśniewskim.

Michał i Marta pobrali się w 2002 roku, co z zaciekawieniem obserwowało tysiące fanów. Szybko na świecie pojawił się ich pierworodny Xavier, a nieco później córka Fabienne. Mimo że fani wróżyli im owocną przyszłość pełną miłości, już 4 lata po powiedzeniu sobie sakramentalnego "tak" postanowili się rozstać.

Czterej pancerni i pies

Barbara Krafftówna była gwiazdą „Czterej pancerni i pies”. Życie boleśnie ją doświadczyło

CZYTAJ DALEJ

Chociaż małżeństwem nie są już od 15 lat, a każde z nich poszło w swoją stronę, wciąż udaje im się utrzymywać przyjacielskie stosunki i to nie tylko ze względu na dzieci. (Więcej tutaj)

Mandaryna ma powody do radości

Trudno zaprzeczyć, że od czasu rozwodu to o Michale kolorowa prasa rozpisuje się najczęściej, choć postać Mandaryny również pojawia się tam dość regularnie. Lada moment powodów do dyskusji na jej temat może być jeszcze więcej, bo jak się okazuje, rusza z nowym projektem.

Marta postanowiła obrać nieco inną ścieżkę - wystawia spektakl zatytułowany "oŚĆ!", który żywo reklamuje jako "performance na ciało i głos". Tymczasem do nowego przedsięwzięcia matki odniósł się we wpisie na Instagramie syn Xavier.

- Jesteśmy z Fabienne z Ciebie bardzo dumni. Widzieć Cię spełniającą marzenie z dzieciństwa jest czymś nie do opisania - nie ma słów, które idealnie oddadzą sens tego, co teraz w nas siedzi. Jesteś dla nas drogowskazem, codziennie pokazujesz, że ludzie są tylko dodatkiem do życia, oni zawsze będą coś mówić, będą jak "oŚĆ" w gardle. Najważniejsze jest to, jak my nim pokierujemy i czego chcemy doświadczać. Kochamy Cię i dziękujemy, że jesteś - czytamy.

Wzruszona słowami syna Marta natychmiast zareagowała na jego wpis w komentarzu.

- Wow. Najpiękniejsze słowa - napisała.
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >