Michał Wiśniewski Żródło: eastnews & Beata Zawadzka

Michał Wiśniewski i Mandaryna świętują zdanie prawa jazdy syna

17 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Michał Wiśniewski i druga z jego byłych żon ekscytują się dokonaniami syna. Chodzi o Xaviera, który po osiągnięciu pełnoletności zdobył kolejną życiową umiejętność. Młody Wiśniewski zdał egzamin na prawo jazdy, z czego niemal przez cały dzień ogromnie cieszyli się ogarnięci euforią rodzice.

  • Michał Wiśniewski kibicował synowi podczas egzaminu na prawo jazdy
  • Xavier ostatecznie zdał, z czego ucieszyła się także jego rodzicielka, Mandaryna
  • Lider zespołu “Ich troje” doczekał się łącznie piątki pociech

Choć sława zespołu “Ich troje” w ostatnich latach nieco przygasła, sam Michał Wiśniewski do dziś często wzbudza zainteresowanie mediów. Nie bez znaczenia pozostaje tu fakt burzliwego życia osobistego piosenkarza. Lider zespołu ich troje doczekał się łącznie pięciu żon i pięciu pociech. Dziś dumny tata cieszył się nie lada sukcesem najstarszego ze swych potomków.

Michał Wiśniewski gorąco kibicował synowi i chętnie chwalił się jego sukcesem

Dzisiejszy dzień z pewnością był dla Michała Wiśniewskiego intensywny. To za sprawą 18-letniego Xaviera Wiśniewskiego i kolejnego kroku w dorosłość, jaki wykonał. W środę po raz drugi postanowił podejść do egzaminu praktycznego na prawo jazdy.

Michał Wiśniewski nie zamierzał przegapić tak ważnego momentu w życiu pierworodnego syna. Choć piosenkarz nie mógł wejść na teren placu manewrowego, postanowił obserwować starania pociechy z ukrycia. Przy okazji relacjonował akcję w mediach społecznościowych.

Filmując, Michał Wiśniewski mruczał pod nosem rady, których Xavier z oczywistych powodów nie mógł usłyszeć. Rozemocjonowany piosenkarz wkrótce został jednak przegoniony przez pracowników WORD-u, co zmusiło go co czekania na wynik we własnym samochodzie.

Serialowy Kacper Boski z Serialowy Kacper Boski z "Rodzinki.pl" zmienił się nie do poznaniaCzytaj dalej

- Pojechał na miasto, także jest szansa. (...) Teraz czekamy w samochodzie, z pół godziny i będziemy wiedzieć, jak jest. Ja jestem silny chłopak, ale mnie stres zżera - nie ukrywał lider formacji “Ich troje”.

Niedługo po tym wszystko stało się jasne. Syn Michała Wiśniewskiego zdał egzamin, co, jak przyznał sam Xavier, było zaskoczeniem nawet dla niego samego. Wokalista nie krył radości; niesiony pozytywną energią wykrzyczał do telefonu: “nie wiedziałem, że mam takie zdolne dziecko!”. Do rodzinnych radości dołączyła także Mandaryna, matka Xaviera, do której domu panowie udali się zaraz potem.

- Xavier, taniec zwycięzcy, zdane prawo jazdy, jaka cieszynka! Dawać, dawać, ojciec potańczy - zachęcała Marta Wiśniewska.

Rodzina lidera “Ich troje”

Dla tych, którzy nie orientują się w relacjach rodzinnych Michała Wiśniewskiego, przypominamy: piosenkarz wstępował łącznie w pięć związków małżeńskich. Poślubił kolejno Magdę Femme, Martę Wiśniewską (z którą doczekał się syna Xaviera oraz córki Fabienne), Annę Świątczak (matkę dwóch córek piosenkarza - Etiennette i Vivienne), Dominikę Tajner oraz Polę.

Dziś Michał Wiśniewski układa sobie życie u boku tajemniczej Poli, której zdjęcia dopiero niedawno obiegły internet. Para doczekała się syna Falco Amadeusa, piątego potomka lidera grupy “Ich troje”.

MW 1

MW 1

Źródło: screen pudelek.pl

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Party

Następny artykuł