Małgorzata Rozenek pokazała płaski brzuch Żródło: instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się płaskim brzuchem

8 Kwiecień 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Małgorzata Rozenek nie kazała fanom długo czekać i już we wtorek zaprezentowała na Instagramie "poświąteczną formę". Cleberytka z dumą świeci idealnie płaskim brzuchem, ale internauci nie odmawiają sobie uszczypliwości. Komentujący powątpiewają w sylwetkę "perfekcyjnej".

  • Małgorzata Rozenek świeci w internecie "poświątecznym" brzuchem
  • Fani wątpią w idealną sylwetkę celebrytki
  • Małgorzata Rozenek chudnie na oczach widzów

Aktywność Małgorzaty Rozenek w mediach społecznościowych nie słabnie od lat, a od pewnego czasu jest wręcz wzmożona. Nie ma dnia, by celebrytka nie zrelacjonowała w sieci swojego dnia, nie pochwaliła się rajskimi wakacjami i nie zdradziła kilku kadrów z życia małego Henryka.

Kilka miesięcy po porodzie Rozenek rozpoczęła podróż po lepszą sylwetkę, co ochoczo raportuje swoim odbiorcom. Po świętach z ogromną przyjemnością zaprezentowała płaski brzuch i wcięcie w talii, co niekoniecznie jednak wywołało wśród sympatyków szczerą euforię.

Małgorzata Rozenek świeci płaskim brzuchem po świętach

W czasie, gdy Polacy narzekają na świąteczne obżarstwo i planują odżywcze detoksy, gwiazda TVN-u z przyjemnością chwali się w mediach społecznościowych doskonałą figurą.

Wygląda na to, że Małgorzacie Rozenek niestraszne kaloryczne dobroci z wielkanocnego stołu, dlatego już dzień po świętach mogła pochwalić się fanom swoim idealnie płaskim brzuchem.

Święta, święta i po świętach - skwitowała pod zdjęciem.

Reakcja sympatyków nie do końca raczej była taką, jakiej oczekiwałaby Małgosia. Spora grupa obserwatorów nie odmówiła sobie wbicia szpili, powątpiewając w perfekcyjność figury gwiazdy.

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z planu filmowegoJulia Wieniawa pokazała zdjęcie z planu filmowegoCzytaj dalej

Jedzenie było niedobre? - dopytuje jedna z fanek.

Kto to? - zastanawia się kolejna.

Prima aprilis już było, pani Małgorzato - komentuje jeszcze inna.

Z takiej perspektywy to wszyscy mamy płaskie brzuchy - czytamy.

Najwyraźniej obserwatorów Małgorzaty Rozenek niezbyt przekonuje jej spektakularna i szybka metamorfoza, którą ta tak chętnie się chwali.

Celebrytka chudnie we własnym programie

Zaledwie kilka miesięcy po narodzinach najmłodszego syna, Małgorzata Rozenek postanowiła rozpocząć walkę o powrót do formy sprzed porodu, a ku zaskoczeniu wszystkich, posłużył jej do tego... własny program.

Na początku tego roku stacja TVN Style wyemitowała pierwszy odcinek najnowszego formatu "Rozenek cudnie chudnie". Widzowie mogą dzięki niemu obserwować pełną wyrzeczeń drogę Małgosi po wymarzoną figurę.

W programie celebrytka poddała się ciężkim treningom i zdrowej diecie. Nagrania odbyły się kilka miesięcy temu, dlatego dziś Rozenek może z dumą chwalić się pierwszymi efektami.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, Instagram

Następny artykuł