Monika Zamachowska szczerze o samotności w pandemii Żródło: TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska szczerze o samotności w pandemii

8 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Tuż przed świętami Wielkanocnymi kraj obiegła informacja, że Monika Zamachowska rozstała się ze swoim mężem. Dziennikarka jakiś czas temu potwierdziła te doniesienia, a dziś stara się skupić głównie na pracy. Opublikowała na Instagramie zdjęcie, pod którym opowiedziała, jak mija jej czas w trakcie pandemii. Wspomniała czasy, w których mogła poznawać nowych ludzi na swojej ścieżce zawodowej. Dziś czuje się bardziej samotna niż wcześniej.

  • Monika Zamachowska przed świętami rozstała się z mężem
  • Dziś stara się głównie skupić na pracy
  • Dziennikarka tęskni za czasami, gdy codziennie mogła poznawać nowych ludzi

Monika Zamachowska powoli wraca do codzienności po ciężkich chwilach związanych z rozstaniem ze swoim małżonkiem, Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka stara się skupić na życiu zawodowym, które w czasach pandemii wygląda inaczej niż wcześniej.

Monika Zamachowska o samotności w czasach pandemii

Dziennikarka nie zaliczy ostatnich tygodni do udanych, a czas przedświąteczny może uznawać za jeden z gorszych na przestrzeni ostatnich lat. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że jej mama nie mogła zaakceptować jej trzeciego małżeństwa i nigdy nie miała dobrej opinii o Zbigniewie Zamachowskim.

Dziś jej myśli skupione są głównie na życiu zawodowym, w którym nie brakuje jej obowiązków. Monika Zamachowska od zawsze słynęła z dostojnej i eleganckiej stylizacji, co potwierdziła, publikując w czwartek, 8 kwietnia zdjęcie na Instagramie.

Jasna marynarka, ciemna bluzka z głębokim dekoltem, oraz długie kremowe spodnie podkreślają jej kobiecość. W opisie do niniejszego zdjęcia zdradziła, że dziś w pracy czuje się znacznie samotniej niż przed pandemią. Tęskni za poznawaniem nowych i ciekawych ludzi, których w swoim zawodzie poznawała wiele.

Kamil ze Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie z obrączką na palcuCzytaj dalej

Nie zmienia to faktu, że w dalszym ciągu z uśmiechem na twarzy i optymizmem spogląda w przyszłość i stara się wyciągać jak najwięcej pozytywnych wniosków ze wszystkiego, co ją otacza.

- Dzisiaj raczej samotnie, raczej ze wzrokiem wbitym w podłogę, z maseczką na twarzy. No ale jest praca. A tę trzeba szanować nade wszystko. Bardzo Was pozdrawiam z mojej własnej emigracji wewnętrznej. Szanujcie swoje życie, jakie by nie było - czytamy na Instagramie Moniki Zamachowskiej.

Fani zachwyceni stylizacją Zamachowskiej

Mimo naprawdę ciężkich chwil, jakie ma za sobą dziennikarka, wydaje się być w dobrej formie, co udowadnia, co jakiś czas na swoim Instagramie, gdzie regularnie możemy ujrzeć nowości z jej życia prywatnego i zawodowego. Pod opublikowanym zdjęciem w windzie można było dostrzec mnóstwo pozytywnych komentarzy:

  • Pięknie wyjęte również z mojej Duszy… Szanujmy to życie – tak szybko przemija.
  • Cudnie Pani wygląda i jak zwykle mądre słowa.
  • Pomysł z Wolińskiego, fotka z windy. Pozdrawiam p. Moniko - czytamy opinie internautów.

Monika Zamachowska zgromadziła już ponad 32,4 tys.obserwatorów na Instagramie, a liczba ta wzrasta każdego dnia. Życzymy jak najwięcej sukcesów zawodowych i uśmiechu na twarzy!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com, fakt.pl

Następny artykuł