Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mama Kubickiej zachwyca formą. "Babcia będzie wyglądać jak starsza siostra"
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 03.05.2024 15:40

Mama Kubickiej zachwyca formą. "Babcia będzie wyglądać jak starsza siostra"

Mama Sandry Kubickiej
fot. KAPiF/Instagram

Gdy Sandra Kubicka przyszła na świat, jej mama była jeszcze nastolatką. Pani Grażyna będzie jednak nie tylko wyjątkowo młodą babcią. Teściowa Barona zdrowo się odżywia i regularnie trenuje, dzięki czemu olśniewa swoją figurą. Jej muskularnej sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna fit-influencerka!

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub

Sandra Kubicka i Baron to para, której początkowo w zasadzie nikt nie dawał większych szans. Ona była po zerwanych zaręczynach z brazylijskim biznesmenem, on miał na swoim koncie długą listę znanych partnerek, z Blanką Lipińską i Julią Wieniawą na czele. 

Emerytowana modelka i uchodzący za niestałego w uczuciach bawidamka muzyk zespołu Afromental udowodnili jednak, że są dla siebie stworzeni, a ich relacja to coś o wiele głębszego i poważniejszego niż przelotny romans, jakich wiele w show-biznesie.

Edzia miała udział w pogrążeniu Dagmary? Internauci nie mają wątpliwości Wydało się, dlaczego Harry opuszcza Meghan. Powód jest smutniejszy, niż się wszystkim wydawało

Sandra Kubicka i Baron zostaną rodzicami

Pod koniec ubiegłego roku Kubicka i Milwiw-Baron poinformowali fanów, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Na tym jednak niespodzianki się nie skończyły. W kwietniu para ogłosiła niespodziewanie, że jest już po ślubie. Wieści o sformalizowaniu związku udało im się zachować do samego końca w kompletnej tajemnicy przed mediami.

To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam - podsumowała panna młoda.

Tak wygląda mama Sandry Kubickiej

Influencerka może w tych wyjątkowych momentach liczyć na ogromne wsparcie ze strony swojej ukochanej mamy. Pani Grażyna, przedstawiająca się w sieci jako Grace Kubicka, skomentowała jeden z ostatnich postów swojej sławnej córki następującymi słowami:

Moje miłości. Już babcia nie może się doczekać - napisała.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Jedna z fanek od razu pospieszyła z komplementem. 

Babcia będzie wyglądać jak starsza siostra - napisała.

Trudno się dziwić tym słowom. Mama Sandry Kubickiej ma dopiero 47 lat, a do tego zachwycającą sylwetkę.

Grażyna Kubicka od dłuższego czasu motywuje swoje obserwatorki w social mediach do zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.

Ma zadatki na celebrytkę?

KAPIF_1000pix_K928378F.jpg
Mama Sandry Kubickiej na widowni “Tańca z Gwiazdami”, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1121495F.jpg
Sandra Kubicka i Baron, fot. KAPiF