Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wydało się, dlaczego Harry opuszcza Meghan. Powód jest smutniejszy, niż się wszystkim wydawało
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.05.2024 13:37

Wydało się, dlaczego Harry opuszcza Meghan. Powód jest smutniejszy, niż się wszystkim wydawało

Wydało się, dlaczego Harry opuszcza Meghan
fot. East News

W ostatnim czasie media obiegła wieść o tym, że książę Harry zamierza powrócić do Wielkiej Brytanii. Ustalono jednak, że nie będzie towarzyszyła mu małżonka. Teraz wyszło na jaw, dlaczego Meghan Markle nie zamierza pojawiać się w rodzinnych stronach swojego wybranka.

Dramaty w rodzinie królewskiej

W ciągu ostatnich kilku miesięcy brytyjscy reporterzy poświęcili szczególną uwagę rodzinie królewskiej. Okazało się bowiem, że Karol III oraz księżna Kate muszą stawić czoła chorobom nowotworowym.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie - wyznała Kate w oficjalnym oświadczeniu.

Aktualna sytuacja jest na tyle poważna, że zarówno sam król, jak i księżna Kate, małżonka księcia Williama, zdecydowali się ograniczyć swoje publiczne wystąpienia. Po ogłoszeniu informacji o chorobie Karola III, książę Harry nawet powrócił na chwilę do Wielkiej Brytanii. 

A jednak! Książę Harry zostawia Meghan i wraca do Wielkiej Brytanii Rodzina królewska odcięła Meghan i Harry'ego. Zadali bolesny cios

Książe Harry wraca do Wielkiej Brytanii

Mimo opisywanych w mediach pozytywnych relacji między księciem a monarchą oraz serdecznej atmosfery podczas rozmów z królem, Brytyjczycy byli rozczarowani brakiem trwałej poprawy w stosunkach w rodzinie królewskiej. Gdy kilka tygodni później ogłoszono, że Kate Middleton również zmaga się z chorobą nowotworową, szybka reakcja Harry'ego i Meghan sugerowała, że arystokrata może wrócić na Wyspy Brytyjskie. 

Plotki te okazały się prawdziwe, jednak książę nie zamierza spotkać się z żoną swojego starszego brata. Zamiast tego, 39-latek przybywa na Wyspy Brytyjskie z okazji jubileuszowej edycji wielodyscyplinarnych zawodów sportowych, które są organizowane z jego inicjatywy i po raz pierwszy odbyły się dokładnie 10 lat temu. Z tej okazji planowane jest również specjalne nabożeństwo w Londynie. Wiadomo już, że Harry, mimo obecności w kraju, nie spotka się z ojcem. Król będzie w tym czasie "bardzo zajęty".

Dlaczego Meghan Margle nie pojedzie z mężem?

Książę pozostaje więc w Londynie sam. Nie ma nadziei na towarzystwo Meghan Markle, która nie zamierza wracać do Wielkiej Brytanii, nawet na krótko - tak donosi gazeta "The Sun". Eksperci z kręgów królewskich nie są zaskoczeni jej decyzją, pamiętając jeszcze incydent sprzed dwóch lat, kiedy to ona i Harry zostali wygwizdani podczas wizyty na Wyspach Brytyjskich. Omid Scobie, znawca życia rodzin królewskich i autor książek na ten temat, stwierdził jasno, że Markle "nie ma zamiaru nigdy więcej stawiać stopy w Anglii".

Kiedy ostatni raz poszli do katedry św. Pawła z okazji Platynowego Jubileuszu zmarłej królowej, zostali wygwizdani. Słyszeliśmy buczenie. (...) Wracając do tego, rozumiem, dlaczego Meghan może nie chcieć towarzyszyć tam Harry’emu - komentował brytyjski dziennikarz Chris Ship w programie "The Sun Royal Exclusive Show".

Myślicie, że jest szansa, że relacje Harry'ego i Meghan z rodziną królewską kiedyś ulegną poprawie?

Meghan Margle, fot. East News
Meghan Margle, fot. East News
Książę Harry, fot. East News
Książę Harry, fot. East News