Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edzia miała udział w pogrążeniu Dagmary? Internauci nie mają wątpliwości
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.05.2024 11:26

Edzia miała udział w pogrążeniu Dagmary? Internauci nie mają wątpliwości

Edzia miała udział w pogrążeniu Dagmary?
fot. KAPiF/Instagram

Ostatnio Dagmara Kaźmierska znajduje się w samym centrum medialnej burzy. Szczegóły na temat jej przeszłości wychodzą na światło dzienne i szokują opinię publiczną. Internauci sugerują, że za wszystkim stoi jej była przyjaciółka.

Znajomość Dagmary i Edzi

Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak-Nawara zyskały rozgłos dzięki udziałowi w programie "Królowe życia", gdzie prezentowały się jako bliskie przyjaciółki. Jednakże, mimo tej pozornej bliskości, widzowie zauważali napięcia między nimi oraz dziwne żarty, które przekraczały granice przyjaźni, zbliżając się do złośliwości lub nawet okrucieństwa. Kiedy program dobiegł końca, również przyjaźń Dagmary i Edyty zakończyła się. Pierwszy raz o rozpadzie ich relacji Dagmara Kaźmierska opowiedziała podczas "Domówki u Dowborów". 

Edzia nagle zaczęła tak troszkę już się oddalać. No, ale ja wiadomo, ja jestem zalatana, mnie w Polsce nie ma prawie cały czas, jakby się nie skupiałam nad tym. Po czym kilka tygodni temu ludzie zaczęli mi wysyłać: "Pani Dagmarko, Edzia robi live jakoś tak brzydko w stosunku do pani" […]. Tak jak ja bym nagle była jakąś obcą osobą tak. […] Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy – mówiła w rozmowie z Dowborami. 

Niedawno na jaw zaczęły wychodzić przerażające fakty na temat przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. 

Stanowski chce dobić Kaźmierską. "Po tym materiale nie będzie czego zbierać" Dagmara zareagowała na aferę. Odpowiedziała jednym zdaniem

Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska wzbudzała zainteresowanie swoją historią życiową, włączając w to jej doświadczenie więzienne. Choć sugerowała, że jest "dobrą matką biznesową", to śledczy reportaż Goniec.pl ujawnił mroczną stronę tej postaci. Według akt sądowych, w 2009 roku została skazana na 3 lata więzienia za udział w zorganizowanej przestępczej grupie, handel ludźmi, sutenerstwo oraz zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.  

Portal Goniec.pl przedstawił relację jednej z byłych pracownic agencji towarzyskiej "Heidi", której Kaźmierska była właścicielką. Opis tej kobiety mówił o przemocy fizycznej i psychicznej, zastraszaniu, gwałtach jako karze za próby ucieczki, a także zmuszaniu chorej na raka do korzystania z solarium. Inne kobiety również wspomniały o groźbach skierowanych wobec ich dzieci. Powyższe wydarzenia ujawniają kompleksową historię Kaźmierskiej, która wzbudziła kontrowersje i prowadziła do refleksji nad jej postawą oraz czynami.

Teraz internauci zaczęli sugerować, że za całą aferą stoi była przyjaciółka Dagmary. O szczegółach piszemy poniżej.

Czy Edzia stoi aferą Kaźmierskiej?

Jasne jest, że obecnie Dagmara i Edyta są raczej konkurentkami niż przyjaciółkami z Kłodzka. Żadna z nich nigdy publicznie nie wyjaśniła, co dokładnie doprowadziło do ich konfliktu. Wiadomo, że ich relacja stopniowo się pogarszała przez dłuższy okres, aż w końcu kilka lat temu doszło do ostatecznego rozłamu. Teraz ograniczają się do wymiany złośliwości, zamiast serdecznych gestów. 

To wystarcza internautom do snucia teorii spiskowych, sugerując, że to Edyta mogła nakłonić dziennikarzy do prześwietlenia kryminalnej przeszłości Kaźmierskiej.

  • Też tak myślę, że to Edki sprawka; 
  • To pierwsze, co mi przyszło do głowy
  • To już dawno napisałam, że jakaś gazeta musiała dobrze zapłacić Edytce – czytamy.

Dodatkowo, użytkownicy internetu dostrzegają pewien element, który ich zdaniem jednoznacznie potwierdza ich teorię. Według nich, Edzia, pragnąca zwiększyć swoją popularność, który znacznie opadła po zerwaniu relacji z Kaźmierską, mogła podjąć kroki w celu zaszkodzenia reputacji swojej byłej przyjaciółki.

Niewiadome jest to, może być tak, ale tylko dlatego, że z zazdrości chce być popularna – napisała jedna z internautek.

Co tym myślicie?

Edzia miała udział w pogrążeniu Dagmary?, fot. Instagram
Edzia miała udział w pogrążeniu Dagmary?, fot. Instagram
Edzia miała udział w pogrążeniu Dagmary?, fot. Instagram
Edzia miała udział w pogrążeniu Dagmary?, fot. Instagram