Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kaźmierska tak pisała o Gabrielu Sewerynie. Mocne, to mało powiedziane
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 01.05.2024 12:16

Kaźmierska tak pisała o Gabrielu Sewerynie. Mocne, to mało powiedziane

Dagmara Kaźmierska o Gabrielu Sewerynie
fot. KAPiF

O mrocznej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej ostatnio jest bardzo głośno. Teraz ujawniono natomiast, jak wypowiadała się “królowa życia” o zmarłym koledze z programu TTV Gabrielu Sewerynie. Te słowa były bardzo szokujące. 

Nagła śmierć Gabriela Seweryna

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła fanów "Królowych życia". Projektant zmarł 28 listopada ubiegłego roku, krótko po tym, jak transmitował wideo-relację w mediach społecznościowych. W materiale tym wyraził swoje rozczarowanie wobec ratowników medycznych, sugerując, że odmówili mu pomocy, gdy skarżył się na problemy z oddychaniem. Na nagraniu widać było płaczącego Seweryna trzymającego się za klatkę piersiową.

Mężczyzna zmarł w szpitalu w Głogowie, co skłoniło prokuraturę do wszczęcia dochodzenia w sprawie jego śmierci. Po przeprowadzeniu badań toksykologicznych ustalono, że zatrzymanie krążenia było bezpośrednią przyczyną zgonu. Mimo podejmowanych prób reanimacji nie udało się uratować życia Seweryna. Szczegółowe okoliczności śmierci zostały poddane analizie, aby ustalić dokładną przyczynę zgonu.

Biegły stwierdził, że bezpośrednią przyczyną zgonu Gabriela Seweryna była ostra niewydolność krążenia, która rozwinęła się w związku z powstałą tamponadą serca na skutek rozerwania i rozwarstwienia ściany aorty wstępującej i łuku aorty - wyjaśniła cytowana przez “Fakt” rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Legnicy Liliana Łukasiewicz.

Później portale zaczęły przypominać o konflikcie między zmarłym projektantem a kontrowersyjną obecnie postacią Dagmary Kaźmierskiej.

Rafał Grabias zrobił TO w trzecią miesięcznicę śmierci Gabriela Seweryna. Fani płaczą razem z nim Raport prokuratury ws. śmierci Gabriela Seweryna. Sekcja wykluczyła dwie przyczyny

Konflikt Dagmary Kaźmierskiej z Gabrielem Sewerynem

W obliczu skandalu z udziałem Dagmary Kaźmierskiej przypomniano o innej sytuacji – w przeszłości była zaangażowana w poważny konflikt z Gabrielem Sewerynem, projektantem z Głogowa. Sytuacja się zaogniła, gdy Seweryn sugerował, że Kaźmierska utrzymuje bliskie relacje z reżyserem programu "Królowe życia". W odpowiedzi na te insynuacje Kaźmierska opublikowała wpis, który przekroczył granice przyzwoitości, wyrażając swój sprzeciw wobec oskarżeń w sposób dosadny i kontrowersyjny.

Uważam, że ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować. Bo to, jak wy się prowadzicie ze swoim "partnerem Rafałkiem", wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc., to jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam (...). Ponieważ tyle obcych chu**w w d**ie, co mieliście wy z Rafałem przez czas waszego krystalicznego związku, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały. Więc skończcie mnie szarpać! - cytował jeden z wpisów "Królowej życia" portal Radiozet.pl. 

Jak natomiast wypowiadała się o nim po śmierci? Tu jej nastawienie mocno się zmieniło.

Dagmara Kaźmierska o zmarłym Sewerynie

Po tragicznej śmierci Gabriela Seweryna Dagmara Kaźmierska zdecydowała się ujawnić prawdę o ich relacjach.

Mieliśmy jakąś tam potyczkę słowną, ale wszystko się dobrze się skończyło. My się pogodziliśmy - podkreśliła celebrytka w rozmowie z "Faktem". 

I dodała:

Ja bym nie chciała się rozwodzić za dużo w tym temacie. Uszanujmy jego odejście. Niech on śpi w spokoju, bidny. Niech to ucichnie. Ja nie jestem za tym, żeby ludzie roztrząsali to w jakichkolwiek wywiadach. To jest temat bardzo ciężki dla jego najbliższych - zaznaczyła Dagmara Kaźmierska.

Jak widać, konflikt Kaźmierskiej z Sewerynem zakończył się jeszcze przed jego śmiercią. Mimo że nie byli przesadnie blisko, Kaźmierska niewątpliwie współczuje jego bliskim tej sytuacji. 

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn, fot. Instagram
Gabriel Seweryn, fot. Instagram