Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Grabias przerwał milczenie. Krótki, ale wymowny wpis gwiazdora po ujawnieniu przyczyny śmierci Gabriela Seweryna
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.03.2024 09:19

Rafał Grabias przerwał milczenie. Krótki, ale wymowny wpis gwiazdora po ujawnieniu przyczyny śmierci Gabriela Seweryna

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias przerwał milczenie w sprawie Gabriela Seweryna, fot. KAPiF

Sprawa tajemniczych okoliczności śmierci Gabriela Seweryna ponownie zyskała rozgłos po ujawnieniu szczegółów badań toksykologicznych. Krótko po nowinach w mediach społecznościowych po raz kolejny odezwał się Rafał Grabias. Były partner znanego projektanta futer znów o nim wspomniał. Serce ściska.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn podbijali serca widzów

Duet występował w popularnym programie TTV "Królowe życia", gdzie widzowie obdarzyli sympatią m.in.: Dagmarę Kaźmierską, Sylwię Peretti czy Lalunę. Para była jednym z najbardziej charakterystycznych duetów hitowej serii. Wspólnie prowadzili salon futer Gabriela Seweryna, a ich ekscentryczny styl przyciągał fanów.

Przed kamerami przeżywali wzloty i upadki, ale nikt nie spodziewał się, że ich związek zakończy się krótko po opuszczeniu programu. Mimo to oboje zyskali rzeszę obserwatorów. To oni nadal mogą zauważyć wspomnienia o projektancie na profilu jego byłego partnera.

Choć od śmierci Gabriela Seweryna minęło już 5 miesięcy, na światło dzienne nadal wychodzą nowe szczegóły odnośnie do okoliczności jego odejścia. Po ostatnich informacjach Rafał Grabias przerwał milczenie. Szczegóły poniżej.

Rafał Grabias zrobił TO w trzecią miesięcznicę śmierci Gabriela Seweryna. Fani płaczą razem z nim „Widziałeś, jak on się ubrał?!”. Rafał Grabias wywołał sensację na salonach. To nie mogło przejść bez echa

Nowe doniesienia w sprawie przyczyny śmierci Gabriela Seweryna

W mediach społecznościowych wybuchł chaos, gdy na kilka godzin przed przekazaniem informacji o śmierci celebryty, pojawiło się nagranie z jego udziałem. 55-latek stał przed szpitalem w Głogowie i błagał o pomoc.

Pogotowie, jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi - mówił na nagraniu.

Okolicznościami śmierci zajęła się prokuratura, a portal Shownews.pl przekazał zaskakujące szczegóły badania toksykologicznego. W organizmie zmarłego miała znaleźć się niedozwolona substancja.

Jednocześnie z wyników badań toksykologicznych wynika, że w próbce krwi pobranej ze zwłok Gabriela Seweryna wykazano obecność m.in. metamfetaminy. Mając na uwadze dobro trwającego postępowania przygotowawczego i konieczność poczynienia prawidłowych ustaleń faktycznych, brak jest możliwości wskazania, jakie będą dalsze działania prokuratora w tej sprawie. Postępowanie w dalszym ciągu toczy się na tzw. etapie "in rem", tzn. w sprawie. Nikomu dotąd nie przedstawiono żadnego zarzutu - przekazał portalowi prokurator Sebastian Jacek Kluczyński.

Sprawa Gabriela Seweryna nadal budzi wiele pytań. Niedawno zmarłego projektanta ponownie wspomniał jego były partner.

Rafał Grabias przerywa milczenie. Znów wspomniał o byłym partnerze

Rafał Grabias od czasu śmierci Gabriela Seweryna często wspomina byłego partnera w mediach społecznościowych. Jego posty mogą świadczyć o tym, że choć ich związek się zakończył, on nigdy nie przestał kochać projektanta.

Miłość nie zawsze kończy się tam, gdzie kończy się związek - pisał pod jednym ze wspólnych zdjęć.

Po ponownym rozgłosie okoliczności śmierci mężczyzny, Rafał Grabias ponownie odezwał się do internautów. Tym razem udostępnił archiwalne zdjęcie, na którym pozuje z byłym partnerem. Ten jednak jest mało widoczny, stojący z tyłu celebryty. Wzruszający wpis chwyta za serce.

Ciężko pogodzić się ze śmiercią osoby, która pozostawiła po sobie tyle pięknych wspomnień - przyznał.

Wygląda na to, że Rafał Grabias nadal nie może poradzić sobie z odejściem bliskiej osoby. Nie tylko on przeżywa trudne chwile w ostatnim czasie. Internauci łączą się w bólu z gwiazdami, które zbliżające się święta spędzą bez ukochanych.

Rafał Grabias
Rafał Grabias przerwał milczenie w sprawie Gabriela Seweryna, fot. Instagram
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias przerwał milczenie w sprawie Gabriela Seweryna, fot. KAPiF
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias przerwał milczenie w sprawie Gabriela Seweryna, fot. KAPiF
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias przerwał milczenie w sprawie Gabriela Seweryna, fot. KAPiF

Źródło: Shownews.pl