Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Peretti ze łzami wspomina syna, ale nie tylko ją czeka smutna Wielkanoc. Ta gwiazda "Królowych życia" też pękła przed świętami
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.03.2024 10:56

Sylwia Peretti ze łzami wspomina syna, ale nie tylko ją czeka smutna Wielkanoc. Ta gwiazda "Królowych życia" też pękła przed świętami

Smutna Wielkanoc u gwiazd Królowych życia
Smutna Wielkanoc u gwiazd Królowych życia

Sylwia Peretti na kilka dni przed świętami wielkanocnymi odezwała się do internautów. Od śmierci syna jej aktywność w mediach społecznościowych jest ograniczona. Słowa, które pojawiły się na profilu, ściskają za serce. To przeżywa po miesiącach od tragedii. Smutne święta odbędą się nie tylko u niej.

Sylwia Peretti straciła jedynego syna w tragicznym wypadku

Patryk Peretti był jedynym synem i ogromnym przyjacielem Sylwii Peretti. To on poprowadził ją do ołtarza w 2021 roku. Widzowie programu "Królowe życia" obserwowali ich przygody i łączącą ich pasję do motoryzacji. Do niewyobrażalnej tragedii doszło w nocy, 15 lipca 2023 roku.

Syn Sylwii Peretti wraz z trójką pasażerów rozbił się w samochodzie na Moście Dębnickim w Krakowie. Szczegółami zdarzenia zajęła się prokuratura. Okazało się, że Patryk kierował samochodem, a podczas wypadku był pod wpływem alkoholu.  Auto mogło też jechać z prędkością 120 km/h w terenie zabudowanym. Nikt z uczestników wypadku nie przeżył.

W ten wieczór czułam dziwny niepokój. Jednak nigdy, nawet w najczarniejszych koszmarach nie pomyślałabym, że los w tak okrutny sposób, postanowi zabawić się naszym kosztem Synek… […] Tak bardzo Cię kocham dzieciaku, tak bardzo nie umiem bez Ciebie żyć, bo to już nie jest życie. Brakuje mi tylko jednej osoby, a czuję, jakby nie było nikogo... - pisała Sylwia Peretti po raz pierwszy po ogłoszeniu tragedii.

Dla Sylwii Peretti była to ogromna tragedia, która zmieniła jej życie. Dziś sporadycznie odzywa się do internautów. Po raz kolejny opowiedziała o bólu, który odczuwa po stracie syna.

Trudny czas u Sylwii Peretti. Czarno-białe nagranie i smutne wyznanie Mąż Peretti składa jej życzenia w Dniu Kobiet. Niepokojące, co napisał. W jakim stanie jest Sylwia?

Sylwia Peretti zniknęła z mediów społecznościowych

Udział w telewizyjnym programie TTV zapewnił celebrytce rzeszę fanów. To oni okazali jej wsparcie w najczarniejszych momentach jej życia. Od śmierci syna Sylwia Peretti zrezygnowała z regularnych publikacji w mediach społecznościowych.

Obecnie odzywa się do internautów sporadycznie, a jej wpisy mają związek głównie z synem. W ubiegłym roku po raz pierwszy spędziła święta Bożego Narodzenia bez Patryka. Był to dla niej wyjątkowo ciężki czas, ponieważ duet od lat odwiedzał domy dziecka z prezentami. Sylwia Peretti zapowiedziała kontynuację tej tradycji, niestety bez syna.

Piąty rok z rzędu, dzięki Wam, Paczka Peretki dotarła do potrzebujących z kilku placówek. Dziękuję, że kolejny raz nie zawiedliście. Ja nie zawiodę dopóki żyję - obiecałam! I choć teraz stoję przed Wami obojętna, to tylko dlatego, że widziałam już najczystsze dobro i najstraszniejsze zło, a przechodząc przez piekło, nie dałam mu się pochłonąć... - pisała.

Teraz zbliżają się kolejne święta, które Sylwia Peretti po raz pierwszy spędzi bez obecności syna. W mediach społecznościowych zamieściła wzruszający wpis.

Sylwia Peretti odezwała się przed świętami. Nie tylko ona nie cieszy się na Wielkanoc

W domach wielu gwiazd rozpoczęły się już przygotowania do Wielkanocy. Nawet rodzina królewska ujawniła swoje plany ze względu na chorobę Karola III i księżnej Kate. Nie u wszystkich jednak panuje nastrój oczekiwania na rodzinne święta.

Sylwia Peretti zamieściła w relacji krótkie czarno-białego nagrania z wymownym fragmentem bajki "Kubuś Puchatek". To urywek rozmowy między przyjaciółmi. Celebrytka po raz kolejny nawiązała do swojej relacji z synem.

Jeśli kiedykolwiek nadejdzie dzień, kiedy nie będziemy razem, jest coś, o czym musisz pamiętać. Jesteś odważniejszy, niż w to wierzysz. I silniejszy niż ci się wydaje, i mądrzejszy niż myślisz. Ale najważniejsze jest to, że nawet jeśli będziemy osobno, zawsze będę z tobą - przekazała.

Smutne święta odbędą się również u innego bohatera programu "Królowe życia". Po raz pierwszy Wielkanoc bez bliskiej osoby spędzi rodzina i przyjaciele Gabriela Seweryna. Projektant futer odszedł pod koniec listopada 2023 roku. Jego były partner, Rafał Grabias, udostępnił ściskający za serce wpis. Duet podbił serca widzów TTV.

Ciężko pogodzić się ze śmiercią osoby, która pozostawiła po sobie tyle pięknych wspomnień - napisał.

Łączymy się w bólu z wszystkimi, dla których tegoroczna Wielkanoc jest czasem żałoby.

Sylwia Peretti
Sylwia Peretti wspomina syna, fot. Instagram
Sylwia Peretti
Sylwia Peretti wspomina syna, fot. Instagram
Gabriel Seweryn, Rafał Grabias
Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna przed świętami, fot. KAPiF
Były partner wspomniał Gabriela Seweryna, fot. Instagram rafalgrabias 2.JPG
Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna przed świętami, fot. Instagram