Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mąż Peretti składa jej życzenia w Dniu Kobiet. Niepokojące, co napisał. W jakim stanie jest Sylwia?
Anna Lipska
Anna Lipska 08.03.2024 15:58

Mąż Peretti składa jej życzenia w Dniu Kobiet. Niepokojące, co napisał. W jakim stanie jest Sylwia?

Sylwia Peretti z mężem
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPIF

Mąż Sylwii Peretti złożył jej życzenia z okazji Dnia Kobiet. W jego słowach zawarł się cały ból, jaki jego ukochana odczuwa po stracie syna. Co napisał Łukasz Porzuczek?

Sylwia Peretti straciła jedynego syna

Sylwia Peretti straciła jedynego syna nocą 15 lipca 2023 roku. Patryk Peretti rozbił się w samochodzie wraz z trzema innymi kolegami na Moście Dębnickim w Krakowie. Auto młodego meżczyzny wypadło z jezdni i dachowało, jego pasażerowie zginęli na miejscu.

Syn Sylwii Peretti został pochowany 21 lipca na cmentarzu w Grębałowie. Już po jego śmierci prokuratura ujawniła szczegóły. Okazało się, że Patryk prowadził samochód pod wpływem alkoholu, a w jego krwi wykryto aż 2,3 promila. Auto znacznie przekroczyło prędkość.

Mijają miesiące, a Sylwia nieustannie przeżywa potworną stratę.

To stało się kolejny raz po śmierci syna Sylwii Peretti. Zrozpaczona matka wszystko nagrała Przejmujące wideo na profilu Sylwii Peretti. To stało się po śmierci syna. Aż ciarki przechodzą

Żałoba Sylwii Peretti

Sylwia Peretti bardzo przeżyła stratę, czemu nie ma co się dziwić. Nie ukrywała, że wraz z jedynakiem umarła cześć jej samej. Do tego musiała zmierzyć się z ogromnym hejtem, bo nikt nie oszczędzał znanej matki Patryka, w kórym zginęli także jego pasażerowie. Wycofała się z mediów. Od czasu do czasu tylko publikuje pełne żalu i tęsknoty wpisy.

Nauczyłam się krzyczeć ciszą i płakać uśmiechem. Cisza zabija nawet moje myśli. Nie jest nieobecnością dźwięku, jest dźwiękiem o wielkiej mocy i sile. Nikt kto jej nie zaznał, nie zrozumie, jak głośno jest w ciszy i jak cicho może być w tłumie – wyznała w jednym z postów.

W jak złym jest stanie potwierdza tylko wpis jej męża z okazji Dnia Kobiet.

Dzień Kobiet 2024. Syliwa Peretti dostała życzenia od męża

Mąż Sylwii Peretti złożył ukochanej życzenia z okazji Dnia Kobiet. W tych słowach zawarł cały ból matki, która straciła syna. Widać, że jeszcze długa i ciężka droga przed kobietą, żeby choć odrobinę odzyskać radość życia.

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci mój najwspanialszy Kwiatuszku, żebyś kiedyś potrafiła choć po części być znowu szczęśliwą, chciałbym zobaczyć choćby cień dawnego uśmiechu i blasku w Twoich oczach, jak na tych zdjęciach w archiwum.
Kiedyś swoją energią zarażałaś wszystkich, teraz chciałbym, abyś Ty jej miała wystarczająco, choćby tylko dla siebie.
Wiesz, że jesteś moim skarbem, nie tylko w Dzień Kobiet ale i w każdy inny. #mylove #mywife #sylwiaperetti #kochmnajbardziejnaświecie - napisał.

Zapewne Patryk także pamiętał o mamie w ten wyjątkowy dzień, a teraz… Koszmarny Dzień Kobiet.

Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPIF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPIF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPIF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPIF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPIF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPIF